Černá labuť (2010)

Je vždycky na hovno hodnotit film na který se člověk těší dva roky. Hodnocení pak nikdy nemůže být objektivní na což v mých očích doplatil už Wrestler. Přesto Je to Aronofsky se všemi svými trademarky tak jak ho známe. Proto i po Black Swan zůstává mým nejoblíbenějším režisérem. A na závěr příspěvek do diskuze. Aronofsky není nový Kubrick ani Hitchcock, ale má našlápnuto se jimi stát. Jedná se bezesporu o nejtalentovanějšího tvůrce současnosti a podle mě mu budou patřit následující dekády. Tak jako v 70. letech pozvedli umírající Hollywoood Spielberg, Coppola nebo Scorsese, tak ho v novém tisíciletí postaví znova na nohy generace v čele s Aronofskym, Cuarónem a Greengrassem. Teď jen počkat další dva roky na Wolverina z kterýho mám už teď špatnej pocit.

Tým na hraně (2010) (TV film)

Rachna kachna to to letělo...

Ať vejde ten pravý (2008)

Švédi byli vždycky experti na boření žánrových klišé. Tímhle chladným neo-noirem dokázali, že i to Stmívání jde natočit inteligentně.

964 Pinocchio (1991)

Ale lidi řikali, že punk je jinde...

Kimčongílie (2009)

Ty choreografie ke konci by se mi moc líbily na Baníku.

Lásky jedné plavovlásky (1965)

Úryvek z komentáře na imdb: Real life takes precedent over ideology: this indeed is 1965, it could have been Poland, Hungary even Yugoslavia (here it's the Checho-Slovakia: great beer, ice hockey and hearty dosage of sexuality)