• Pohádka

Světová válka Z (2013)

Scéna s virologem "vystupujícím" z letadla v Korei nemá chybu a hned jen za ni 2 hvězdy. Stavy "hibernace" také památné.

Colette (2013)

Místy naprosto šílené dialogy, které narušují jinak i celkem napjatou atmosféru. "Obchodničina" v různých podobách v koncentráku jela, to je určitě zajímavé téma. Dalo se z toho vytěžit více - 3,5 hvězdy.

Revival (2013)

Kdo si potrpí jako já na čistou zábavu a nehledá ve filmu vždy nový směr české kinematografie či čehosi jiného o čem se v komentářích píše, upřímně se několikrát zasměje a z kina odejde příjemně naladěn. Miroslav Krobot a Marián Geišberg úžasný!

Batman se vrací (1992)

Oproti Nicholsonovi v úvodním Batmanovi tomuto prostě Nicholson chybí. Joker je joker a ne žádný tučňák. Tři hvězdy za bláznivou catwoman.

Severozápad (2013)

Super film, který mne plynule bavil od začátku až do konce. A velmi slušné herecké výkony.

Batman (1989)

Jack Nicholson vynikající! Hláška Jokera: "Kdysi jsem si ve vaně uvědomil, že jsem předurčen k tomu být geniální"

Iron Man 3 (2013)

No že se takhle krásně nasměji u akčního filmu, to jsem skutečně nečekal. Skvělý film a ostatní Iron many tedy nechci ani vidět.

Ulice zpívá (1939)

Film osázený mořem vtípků. Vlasta Burian jako opilec vždy nejlepší. A hláška Marvana (zhruba): "Vždyť ten jamajskej ostrov nemůže být tak velký, aby se na něj vešlo tolik rumu, co si vypil" k zapamatování. Prostě se mi film moc líbil.