Můj život v ruinách (2009)

Zkouknuto při cestě z Brna do Prahy, bylo to příjemný a vtipný. Ale možná bych hodnotil jinak, kdybych se v buse neužíral nudou a koukal na to doma. Ale né, ty tři hvězdy si to zaslouží

Ten, kdo stojí v koutě (2012)

Jsem Charlie. Nebo jsem byl. Už od začátku jsem tušil, že film bude vynikající. Ale nečekal jsem nic tak osobního. Charlie byl vyvrhel společnosti, byl to outsider, který si jednoho dne našel malou skupinku přátel a život se mu zlepšil. Ale pořád, v hloubi duši, byl stejný, měl stejné problémy a těmi se trápil. Film byl podán...ani nevím..kouzelně. určitě tam Emma Watson měla někde v bundě svou hůlku a čarovala. Nebyla to klasická teenage komedie ani drama, bylo to něco jiného a nedokážu popsat, proč mě to tak okouzlilo.

Jarní prázdniny (2009)

U mě to jedné půlnoci splnilo účel komedie a nestydím se za čtyři hvězdy

Nic nás nerozdělí (2012)

Tsunami 26.12.2004 je pro mě nesmírně blízké a citlivé téma. I když jsem byl malý a hloupý, prožíval jsem bolest, i když jenom malinký zlomek té, kterou prožíval každý, koho ničivé vlny zasáhly. Sledoval jsem od té doby spousty autentických záběrů a dokumentů, snažil jsem to vše pochopit, protože, řekněme si to upřímně, dá se tomu těžko uvěřit. Tady, v malinké České republice nikdy nic takového (naštěstí) nezažijeme a tudíž ani nebudeme vědět, jak strašné to je. Jak je svět krutý a dokáže ničit. Na tento film jsem celé ty roky čekal. A myslím, že nemohl vzniknout lépe. Během filmu mě pořád mrazilo, každou minutou ve mně kynula nejistota a strach. A když zasáhla první vlna, zasáhla i mě. Výbuch emocí. Strach. Plakal jsem. Každou minutu filmu jsem plakal, někdy jsem se to snažil udržet, jenže to nešlo. Příběh rodiny byl tak silný, že i člověk bez špetky soucitu a emocí by se nad ním pozastavil a možná by mu ukápla i ta slza. Celou tu dobu, i když bylo jasné, jak to končí, jsem byl stále v šílené nejistotě, přál jsem hercům, aby se konečně našli a když se našli, ulevilo se mi. A plakal jsem. Nic jiného než spousty a spousty superlativ si tento výjimečný film nezaslouží. Brilantní herecké výkony, ty efekty...byly to opravdu efekty? Nic tak autentického jsem neviděl. Že vážená Oscarová porota je zaslepená, to víme, ale až tak moc, že nominovala jen a pouze Naomi Watts? Jsou to nechutní ubožáci, co se zjevně na tenhle film dívali s propiskou v ruce, papírem před sebou a komenovtali každou "chybičku" ve filmu, každý moment, který se jim nelíbil, si psali na ty své papíry, protože jsou to velcí filmoví hodnotitelé a kritici, že? Trhněte si, Vážená poroto.

Chata v horách (2012)

Ty vole. Lze k tomu říct něco jiného? Ze začátku se to zdá jako další horror, kde umíraj hloupí teenageři, ale už od první minuty je to zvláštní a víte, že to přece nebude tak, jak se to na první pohled zdá. Well...tohle patří vážně k těm originálním horrorům

Zahulíme, uvidíme 3 (2011)

Tak strašně přehnané a takové hovadiny tam. Hvězda za to, že to byl Harold a Kumar, druhá za pár vtipných momentů (reklamy na Waflebota nebo jak to bylo)

Máte doma uklizeno? (2003) (pořad)

nechut. Tohle není reality show k obdivování, ale pořad pro ty, co jsou stejné špindíry, jako ti v telce.

Amazing Spider-Man (2012)

Na začátku filmu jsem si řekl, ať do padne jak chce, Emma Stone má u mě dvě hvězdy. Film začal tajemně, a doufal jsem, že tu náladu bude mít celý spidermanovský příběh. Film jsem chtěl brát opravdu vážně, ale musel jsem se smát především hlasu Andrewa Garfielda (Seriously, Emma, how can you date with him! I have much better voice), jeho způsobu hraní (né, že by byl špatný herec, ale na začátku filmu furt jen mručel, jako by neuměl vůbec mluvit a divně u toho gestikuloval a tvářil se) a dalším scénám. Kde jsme se ale povinně musel smát, byly scény s Emmou Stone a otcem. ,,Mám křeče. Je to drsný." Emma, kterou milujeme. Anyway, film byl skutečně dobrý, filmové podoby Spidermana mám velice rád, ale jediný opravdový hrdina v latexovém pyžamu zůstává prozatím Tobey Maguire. Andrew, uvidíme v příštích dílech....

Panda a malá panda (1973)

Jestli byl první díl roztomilý, tak tenhle je super roztomilý. Malý tygřík je boží a příběh byl vtipnej :D