Zahulíme, uvidíme (2004) odpad!

Sračka, sračka, sračka. Nenávidím huličov a už vôbec nie takých zmrdov, ktorý to ešte aj propagujú.

Mrtví a neklidní (2013) odpad!

Ježiš Mária. Tvorcovia nevedeli vytvoriť niečo, čo sme nevideli a tak vytvorili kopiu ,, slávneho,, Twilightu. Otras. Twilight bol otras, no toto je ešte väčší.

Muž z oceli (2013)

Super, super, super...inými slovami sa to nedá povedať. Začiatok pripominajúci Avatara, zmixovaného s filmom Riddick: Kronika temna, mi dokonale uchvátil všetky zmysli a pripútal ma tak pevne ku kreslu v kinosále dokonalosťou 3D, že som nevládal ani vstať a ísť vyprázdniť pepsi, ktorú som pil na litre :D Akcia za akciu, obalená dramatickosťou, podmaznutá skvelou hudbou, urobila z jednoduchého komixu úchvatné dielo, ktoré sa môže rovnať kvalitou trilógie o temnom rytierovi. Hans Zimmer urobil kus práce, ako aj tvorcovia efektov. Moja priateľka nemusí veľmi filmy takéhoto žánru, no keď vedela po celý ten čas zadržiavať pocit ísť na toaletu, len aby nič nezmeškala, tak to vážne stalo zato. Plný počet hviezdičiek a nečudoval by som sa, ak by MAN OF STEEL bol nominovaný na Oscara.

Ztraceni v poušti (2002) (TV film)

Toto má byť horor?? Rozprávka starej mami jedine. Nuda, fučanie, nuda, koniec. Žiadna pointa. Stále tam čosi fučalo, čosi rodinku úžasných naháňalo a kým ich to dohnalo, bol už aj koniec filmu. Vraj ľudia žijú v baniach, kvôli bombe, ktorá vybuchla, ale nezdalo sa mi, aby tam niekto bol, len tma a fučanie niečoho. Čoho? Tak to netuším. Rozpočet bol asi dosť nízky, pretože tvorcovia sa zmohli iba drevené mohyly, fučanie neznámej osoby, šerifa, servírku, nejakého zmäteného rojka a prevratenie auta. A aby som nezabudol, zmohli sa ešte aj na nepochopiteľný koniec, ktorý vás naštve, pretože ten debilný koniec vás dohnal sledovať film, ktorý nemá zmysel. Žiadneho mutanta som tam nevidel a ani som sa ničoho nezľakol počas celého filmu. Jediné, čo sa vydarilo, bola atmosféra.

Velký maturitní mejdan (2008) odpad!

Riadny shit. Teenegerské ,, komédie" idú dole vodou čím ďalej, tým viac.

23 (2007)

Rozpočet $32,000,000 // Tržby USA $35,193,167 // Tržby celosvetovo $77,593,167 // Otvárací víkend $14,602,867 // Predaj DVD v USA $27,806,360 To, že je Jim Carrey skvelý herec niet pochýb. Bravúrny výkon podal v psychologickom trillery, ktorý pripomínal chaos, ktorý občas v hlave máme. Nič nie je také, ako sa zdá. To, aké to bude, záleží len na nás. Aj bezvýznamnému číslu, akým je číslo 23, keď pripíšeme význam a hľadáme za tým viac, než sa nájsť dá, vznikne z toho nekontrolovateľný stav. A s touto úlohou sa Jim vysporiadal excelentne.

Případ číslo 39 (2009)

Rozpočet $27,000,000 // Tržby USA $13,261,851 // Tržby celosvetovo $29,302,804 // Otvárací víkend $5,350,570 // Predaj DVD v USA $4,751,848 Celkom zaujímavý film. Prvýkrát som videl Rene Zellweger aj v inej, ako komediálnej roli.

Od soumraku do úsvitu (1996)

Rozpočet $20,000,000 // Tržby USA $25,836,616 // Tržby celosvetovo $63,100,320 // Otvárací víkend $10,240,805 Skvelý film, kde sa Tarantino vybláznil a kde si zahral aj jednu z postáv. Malo to ten správny nádych. Danny Trejo, ako správny mačo nesklamal a Salma Hayek vyzerala naozaj sexi.

V/H/S (2012)

Tržby USA $100,345 // Tržby celosvetovo $722,200 // Otvárací víkend $36,402 Film nič moc, páru scén bolo dobrých, námet tiež zaujímavý. Inak nič.

Plivu na váš hrob (2010)

Rozpočet $2,000 000 // Tržby USA $93,051 // Tržby celosvetovo $572,809 // Otvárací víkend $32,440 Dosť silný film. Skutočne prehnane násilnicky. Dosť brutálne znásilnenie mladej ženy bolo zbytočne pretiahnuté, že sa to pomaly nedalo pozerať. Nebolo to veľmi zaujímavé a to znásilnenie tomu veľa nepomohlo, no vykľulo sa z toho celkom dobré odvetné psycho. Bolo by možno viac zaujímavé to, ak by žena zomrela a z hrobu vykonala svoju pomstu, ale to, že bola nažive malo tiež svoje čaro.