Prci, prci, prcičky: Nahá míle (2006)

Predaj DVD $27,430,578 V kinách to nezarobilo ani cent. Ľudia totiž čakali na lacné DVD, ako na hrozný zážitok v kine. Prci už nie sú solídnou komédiou, ale tvrdým pornom. To už je iná kategória.

Prci, prci, prcičky: Na táboře (2005)

Rozpočet $7,000,000 Ďalšie informácie o produkcii radšej neuverejnili. Zrejme to bolo nasmiech, ako aj celý film. Začal sa úpadok úspešnej ságy.

Suprhrdina (2008)

Rozpočet $35,000,000 // Tržby USA $26,638,520 // Tržby celosvetovo $71,237,351 // Otváraci víkend $9,510,297 // Predaj DVD $12,479,062 Trápna paródia. Fakt trápna. Zmutovaná pavúčia vážka, ako superhdina, ktorá sa vo svete (ne)stratí.

Terapie láskou (2012)

Rozpočet: $21,000,000 // Tržby USA: $98,462,472 // Tržby celosvetovo: $135,296,239 Ďalší dobrý film, ktorý sa oplatí pozrieť.

Asterix a Obelix ve službách Jejího Veličenstva (2012)

Rozpočet $77,600,000 // Tržby Celosvetovo $53,717,838 Táto časť je asi najnudnejšia a bohužiaľ, aj najhoršia. Celé sa to pokazilo aj zmenou hereckého obsadenia Asterixa, kde to pri ostatných častiach nebol žiaden problém.

Immortalitas (2012)

Ou. Čo to čo to??? America zavítala na Slovensko. Len asi tretina z tretiny. Slabučké, veľmi slabučké. Nápad síce dobrý ale prevedený úboho amatérsky. Trápny bratislavský gangstri v kapucniach nechýbali ani v tomto filme. Priradil by som tento film k horším americkým béčkam. Škoda, že tam nehraje aj Steven Seagal.

Král Škorpion - Bitva osudu (2012)

Ešte akceptujem prítomnosť Rona Perlmana v tomto filme. Ale Billy Zane a Victor Webster??? To je čo za blud? To sú tí najnesympatickejší herci, akých mohli dosadiť do toho filmu. Podobne ako Jason Momoa v Conanovi. Otras. Celý film má tým pádom iný nádych, pripomínajúci hrozné béčko. Chýbal tam už len Chuck Norris s čelenkou na čele, v šortkách a gumeným mečom a film by sa nevolal kráľ škorpión ale kráľ šašo.

Panna nebo orel (2010)

Fuuha. Kde sú tie staré dobré časy, keď Prci, Prci hýbali svetom a aj našimi bránicami? Sú fuč. Ako aj pointa tohto filmu. V poslednej dobe sa stretávam s viacerými ,,komédiami,, takéhoto druhu. A je to na zaplakanie. Takýto druh humoru, aký je použitý v tomto filme som praktikoval na základke. A bolo to dosť trápne, keď sa teraz nad tým zamyslím. Takže nemôžem čakať nič iné ani od tohto filmu. V podstate som ani nečakal, preto som ho ani nedopozeral. Prečo také pekné baby ako Emma Stone, mrhajú svoju krásu na takéto detské hrátky??? Nechápem. Výzorom dospelá, no dušou ešte malé dievčatko. K nakousnutí.