Chappie (2015)

Tento film je jedným slovom , SKVELÝ. Po veľmi dlhej dobe ma niečo takto zaujalo.

Repo Men (2010)

Slovenská premiéra na TV Markíze 7.3.2015. Unrated verzia má 120 minút. Túto verziu odvysielala aj Markíza.

Chraň nás od zlého (2014)

S čistým a kľudným svedomím môžem povedať, že tento film sa rovná úrovni filmu V zajatí démonov.

Utržený ze řetězu (2005)

Skvelý film. Nemám k tomu čo dodať. Jedine, že existuje predĺžená verzia, ktorá má 103 minút pri 23,976 fps.

Prime (2005)

Musím povedať, že je to veľmi zaujímavý film. Myslím, že to bolo pekné spestrenie večera. Moja priateľka je taktiež staršia, takže tento film bol pre nás, ako uliaty a celkom sme sa na ňom zabavili. Ak človek nikdy nezažil niečo podobné, tak sa nevie vcítiť do kože postáv, ktoré v tomto filme vystupovali. Jedine, ak ste bezhlavo zamilovaný, ako Rafi a David. Odporúčam pozrieť, a nie len zamilovaným. :D

Hříšná láska (2001) (seriál)

Nech si všetci hovoria čo chcú, tento seriál alebo telenovela patrí medzi najlepšie telenovely, ktoré kedy boli odvysielané na Slovensku.

Od soumraku do úsvitu (1996)

Rozpočet $20,000,000 // Tržby USA $25,836,616 // Tržby celosvetovo $63,100,320 // Otvárací víkend $10,240,805 Skvelý film, kde sa Tarantino vybláznil a kde si zahral aj jednu z postáv. Malo to ten správny nádych. Danny Trejo, ako správny mačo nesklamal a Salma Hayek vyzerala naozaj sexi.