V hlavní roli Gustáv Husák (2008) (TV film)

Příšernej dokument.Místo aby zazněly názory lidí co ho znali nebo historiků,hrstka amatérských divadelníku inscenovala části jeho života či citace z knih.uááááááááá :-)

Profesionálové (1966)

......................... " Na co myslíš kromě žen 90 % whisky a 14karátového zlata ?"............................ ..........." Příteli! Právě si mi napsal epitaf " ............. .................".Bastarde! Ano,Pane.V mém případě jsem se tak narodil,ale vy jste se k němu vypracoval sám "............ Je to dlouhé ale na dobu svého vzniku docela dobré.70%

Hrobník (2009) (TV film)

Sériový vrah Strouhal se jmenuje v inscenaci,porovnejte s reáliemi vraha Roubala.................................................. Ivan Roubal získal středoškolské vzdělání na zemědělské škole a maturitu složil v roce 1970. Vystřídal několik zaměstnání. Pracoval na dráze jako pomocník strojvůdce, vlakový průvodčí, topič v kotelně, dřevorubec a jeden čas se živil také jako zootechnik. Znalci z oboru psychologie a psychiatrie byl hodnocen jako osobnost silně defektní, bezcitná, narcistická, egocentrická a sobecká. Podle nich Roubal pohrdal lidmi a jeho nejvyšší hodnotou jsou mu peníze a majetek. Při dosahování těchto cílů byl bezohledný a surový a byl schopen agrese a krutosti. Ve vypjatých situacích se však velmi dobře ovládal. Jeho IQ činí 112 a je označováno za mírně nadprůměrné. Posudek znalci uzavřeli konstatováním, že "objektivní možnosti jeho resocializace jsou v rámci současného systému velmi omezené."Při komunikaci se znalci, vyšetřovateli a nakonec i před soudem vtipkoval, používal bohatý slovník a své odpovědi prokládal citáty z bible. Nikdy neopomněl dát okázale najevo, že je hluboce věřícím křesťanem. Před zahájením jednoho z mnoha líčení doslova uvedl: "dobrovolně se vzdávám svého práva, kterým je lhát. Bylo by mi to odporné a neslučuje se to s mou vírou"... V závěrečné řeči vyzval Roubal soudce k božímu soudu. V minulosti byl trestán podmínečným trestem za dopravní nehodu na železnici způsobenou nedbalostí a za členství v sektě Jehovistů (v době před rokem 1989), se kterou se pak, ještě před revolucí rozešel. 70%

Škodná (2007) (TV film)

Milenecká dvojice detektivů,pane jo to je průlom v české " kriminálce" -:) 70 %

Duel Frost/Nixon (2008)

Nikdy by mě nenapadlo že téma politiky by mě mohlo zaujmout,ale stalo se. Velkou úlohu v tom hrálo skvělé ztvárnění Nixona Frankem Langellou.

Vzpoura hraček (1946)

Co by malému roběti,mi tento film vždy promítali jako součást Mikulášské nadílky organizované ZO ROH v litvínovské" loutkárně ".I po letech jsem filmem okouzlen.

Kočičí hra (1982) (divadelní záznam)

Mám D. Medřickou moc rád, ale tohle představení je - dámy prominou- spíš pro ženský.A mě fakt nebavilo.

Smrt pedofila (2003) (TV film)

Trochu neprávem zapomenutý film.Robert Jaškow byl skvělý ! Námět: Eduard Svítivý.

Útěk (1967)

To opravdu není film pro děti....ale o dítěti... Je to syrové i surové a ponuré ale dobré.