Kořeny mafie (2006)

Překvapení roku. Jméno Robert Moresco mi sice nic neříká, tahle gangstera se mu dost povedla.

Miami Vice (2006)

Ačkoli nemám podobný typ filmů zrovna ráda Miami Vice jsem dokonale okouzlena. Měla jsem pocit, jako bych se vrátila zpět do děckých let, kdy jsem spolu s otcem podobným snímkům holdovala.

V tom domě straší! (2006)

Tenhle snímek se sice nedokáže vyrovnat svým silným komediálním kolegům (Za plotem, Shrek), ale stejně ukazuje mocnou sílu animace. Autory konečně napadlo pohrát si též s jiným žánrem než komedií a to se jim vyplácí na celé čáře. Docela jsem byla překvapane atmosférou, která je v Monster House vykreslena opravdu pečlivě. Pokud si k tomu všemu připočtete skvělou hudbu, chytré hrátky s klasickým hororovým klišé dostanete jeden z nejepších hororů posledních pěti let. Škoda jen toho zbytečně natahovaného finále.

Žena ve vodě (2006)

Naprostá hovadina se slušnými hereckými výkony a minimem povedených scén, Shy by měl jít do důchodu, už to neutáhne. Narozdíl od jeho předchozích snímků tohle není ani napínavé a už vůbec ne šokující. Vata, vata, vata.

Funny Games (1997)

Velmi drsné a nechutné...

Crash Road (2007)

Tenhle film pochopí jen jemné polovičky.

Čistá duše (2001)

Rozhodně nejlepší film Rona Howarda.

Vyvrženci pekla (2005)

Po trapném Domu 1000 mrtvol jsou vyvrženci z pekla velice příjemným překvapením.

Nauka o snech (2006)

Těšila jsem se na pěkný film plný povedených a překvapivých vychytávek, ale Science of Sleep je velikým zklamáním.