Kill Bill 2 (2004)

Málokterý film má druhý díl lepší než první a tady to platí dvojnásob. Po shlédnutí dvojky mi přijde jednička úplně zbytečná. Ve dvojce se divák konečně dozví o co v jedničce vlastně šlo. Takže znovu, hudba super, některé triky trochu jak z 80 let, takže oproti jedničce jednu hvězdu přidám.

Kinsey (2004)

Film o osvětě sexu a šíření správnosti faktů mezi obyčejný lid. Nemůžu se zbavit dojmu, že ve filmu chybí spousta faktů o životě tohoto vědeckýho šulína, o kterém stále kolují dost šťavnaté historky o jeho výzkumech a pokusech, kterými chtěl pochopit devianty. Mám problém věřit té čistotě, s jakou se do toho ponořil.

Lupiči paní domácí (2004)

Tom Hanks je tady super, výborně jsem se bavila a ráda se na to kouknu znovu a znovu, protože je to, jak by řekla moje pubertální sestra, "fakt hustej" film.

Terkel má problém (2004)

Je to pitomost, ale celkem zábavná. Slovník celkem zapadá do toho, co člověk slýchá před základní školou od prcků, kteří si sotva umí utřít zadek, takže zas až tak šokující to taky není. Jen bych to rozhodně nepouštěla dětem.

Výměna manželek USA (2004) (pořad)

Potvrzení toho, že když dva dělají totéž, není to totéž. Americká původní verze má něco do sebe. Když pominu to, že júesácká mentalita je kapánek mimo tu naší, tak to má celkem grády. V každém díle bych víceméně obě rodiny nakopala do zádele, páč tam není ani jedna, která by něčím nevybočovala. A vždy je to nějaká chuťovka. Ale to je dobře. Nechci koukat na českou slátaninu z paneláku, kde se pomalu stydím za to, že jsem stejné národnosti. Není to rozhodně žádná pecka, kterou si nesmí nikdo nechat ujít, protože by se vůbec nic nestalo, ale za prvé je pro mě zajímavé sledovat jak žijí rodiny jinde a dokonce mě i baví sledovat co některý vypatlaný hlavy dokážou vymyslet za názory a ještě to předvádět před celým světem, přičemž mám po každém díle pěkně povolený svalstvo na krku, od toho šroubování hlavy ze strany na stranu.

Baba na zabití (2003)

Film jsem viděla celkem třikrát, jednou s titulkama a dvakrát dabovaný, jednou na DVD podruhé pro TV a musím říct, že v tomto případě bylo více než kde jinde znát, že kvalita překladu a dabingu úzce souvisí s tím, zda se mi film líbí nebo ne. A to se snažím koukat na filmy v původním znění. V původním znění to zas tak vtipné nebylo stejně tak jako dabing pro TV. Bylo to suché, bez vtipu. Zato druhý dabing byl o poznání lepší, opravdu mě to pobavilo a nechápu, proč to rozdělení. Takže kdybych se měla orientovat jen podle originálu, tak by to bylo s bídou na dvě hvězdy, ale takhle si to zaslouží tři.

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Musím říct, že je to jeden z těch horších seriálů, jaké jsem kdy viděla. Charlie je dobytek a prase, který je v každém díle ožralej a v posteli s nějakou pipkou, celý dny se válí doma, protože do práce nechodí. Vše hraje na cenu, protože má přece plný kapsy peněz, tak co.... Nemůžu s ním sympatizovat ani za nic a to pro mě celý seriál neuvěřitelně shazuje. Kdo se mi hodně líbí je hospodyně a Jake. Jen kvůli těm dvěma dávám za každého jednu hvězdu. Ale změna......po vyhození Sheena a nástupu Kutchera to je úplně něco jiného. Konečně seriál, na který se klidně podívám a i pobavím. Trochu mi vadí role vyžírky Alana, ale to už je jen malý stín. Tak konečně můžu přihodit třetí hvězdu.

Hulk (2003)

Komixy nečtu, takže je mi úplně jedno do jaké míry je to podle předlohy. Musím se přiznat, že po celou dobu jsem přemýšlale nad takovou blbostí, jako je neuvěřitelná muskulatura a proč mu vždy, když se promění zůstanou kalhoty, když všechno ostatní se roztrhá (a to včetně ponožek!!)?

Kill Bill (2003)

Přiznám se, že vůbec nechápu, čím si tenhle film vysloužil takové vysoké hodnocení. Ano, natočil to známý a uznávaný režisér, v hlavní roli známá herečka, ale jinak nevídím nic jiného než akční vyvražďovačku. Jednu hvězdu za hudbu a barevnost.

Klid a pohoda (2003) (TV film)

Jako sběratel stupidity bych by nadšená.