silak_xup

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 21.1.2019  18:08
    MOST! (TV seriál) (2019)

Zatím nejzábavnější seriál z ČT, který se s ničím nesere a vychází z reality. Někdo tu psal že je to pro retardované od retardovaných nebo tak něco, jsem strašně rád že jsem retard a primitiv a tahle krásná primitivní zábava mě maximálně baví. Seriál pro ty, co nepotřebují mít před zapnutím TV vystudovaných 15 vysokých škol se zaměřením na jadernou fyziku a Matfyz jako bonus, pro to, aby se pobavili nad jednoduchostí nás duševně slabých.

• 29.12.2018  00:06

Tomuto filmu nejsem hoden dávat hodnocení, jelikož je nad mé chápání. Uvidíte v něm kupříkladu vězení pro Španělské nájezdníky v podobě výběhu pro prasata s půl metru vysokým plotem, věčně zkaleného kněze, zhoubovaného Španěla, který jako lusknutím prstu přestane být zhoubovaný, milující se dvojici ve chvíli, kdy na ně útočí velmi precizně digitálně zpracovaný T-rex a podobné laskominy. Jo a finále? Tak to se nechte překvapit, protože finále s pyroefekty a proslovem zlitého kněze vám možná změní život.

• 11.12.2018  20:37
    Rédl (TV seriál) (2018)

Opět povedená česká krimi, kde jak zde uvádí více uživatelů, fakt s každým dílem roste napětí a člověk čeká, kam se vlastně Roman až dostane a co tam objeví. Místy pěkně syrové, poslední díl to jen celé podtrhl a zvedl výš. Stejně ty Žigulíky jsou pěkný auta.

• 11.12.2018  20:33
    Lynč (TV seriál) (2018)

Lynč byl příjemné zpestření pondělního večera, když běžel v TV. Seriál mě bavil, ovšem občas bylo uvažování některých postav vyloženě nahrané a schválně se to tím celé prodlužovalo, ale ne na úkor napětí, ale naopak tím celkově trpěla kvalita. Poslední díl byl guláš, všechno se to tam do sebe patlalo, celou dobu jsem čekal jak to vlastně dopadne, např. v rodině pana doktora, po tom, co vše vyšlo najevo a vlastně jsem se to nedozvěděl. Poslední díl byl ale krásný obrázek naší společnosti, nádherně je zde zobrazeno, jak funguje většina našeho národa. Ovečky bez toho, aniž by si prověřili nějaké tvrzení, tak to berou jako pravdu a když se láme chleba, nikdo se k ničemu nehlásí, aby se náhodou do něčeho nepřimotal. Fakt hnus a čím jsem starší, tím více ztrácím jakékoliv vlastenectví... tohle to ve mě vlastně celkově ten seriál vyvolal.

• 3.12.2018  14:48

Film, který jsem sice chtěl vidět, ale dostal se na něj vlastně omylem rovnou do Modřanského kina (které ještě podtrhlo celkově atmošku) díky mému kámošovi. Příběh jako takový je už ohraný a sedí vlastně na všechny známé kapely (neznámá kapela, rychlí vzestup, někomu jebne z fetu a peněz, rozloučení, sloučení, slzy atd...) ale tady mě fakt vzal koncert na konci filmu. Posledních pár minut jsem měl pocit že na tom koncertu jsem s těma všema lidma. Fakt dobrý.

• 8.11.2018  18:07

Nestává se, že by poslední (asi) díl filmové série byl nejlepší. Tady to platí, žánr komedie splnil co měl, tlemil jsem se skoro pořád (i přes ,,podobný´´) konec jako v předchozím filmu. Scéna tancujícího Beana k nezaplacení :-)

• 1.10.2018  15:21

Jako pohled na závislost na sexu hodně dobrý, chápu, že takováhle chuť a potřeba musí být něco šíleného. Chápu, že to může, nebo snad i musí zničit ,,běžný´´ život každému, kdo je takto ,,nemocný´´. Zároveň si ale nemyslím, že to muselo být na dvě části a dohromady takhle dlouhé, samozřejmě ale chápu, že celková pomalost a ponurost toho filmu je účel, na mě to ale celkově nijak moc nazapůsobilo, pardon.

• 14.9.2018  23:34
    Banáni (1971)

Určitě jedna z hodně vtipných a trefných komedií, která poukazuje na ty absurdity, co se po celém světě dějí a je aktuální i teď, v roce 2018... což je trochu smutné no.

• 6.8.2018  23:51

V rámci žánru špička, totální přehnanost a úlet. Jakmile ke konci filmu začne odpočet, všechno se to ještě znásobí.

• 25.6.2018  23:12
    CzechTek (2017)

Obsáhlá sonda do freeparties v ČR. Mě se na teknu líbí, dle mého jedna zásadní věc, tohle si buď zamiluješ, nebo to zavrhneš, neexistuje nic mezi. Ač jsem občasný účastník těchhle akcí už dobrých 15 let, nehodnotím tu styl hudby apod, ale dokument jako takový, a fakt se mi to líbí, je to pěkně sestříhaný apod. Kdo o tom nic neví a chce se dozvědět, jak proč a podobně, tady to má. Ale, ideální bude, když si na takovou akci vyrazíte, ať by to bylo sebe líp zdokumentováno, tohle musíš zažít!

• 14.5.2018  10:58
    Této noci v tomto vlaku (TV film) (1984)

Jako fanoušek starých českých detektivek hodnotím hodně nízko, mohlo to být daleko lepší, shrnul bych to tak, že tu byl pokus o vytvoření napínavé akční atmosféry, ale dopadlo to vše ironicky... a hlavně celé podkreslené jedním hudebním samplem, který po čase zní už vtipně v každé scéně.

• 14.5.2018  10:50

Jelikož jsem docela posránek a bojím se koukat na podobné filmy, stálo mou holku dost přemlouvání, abych na to šel do kina a ještě ke všemu střízlivej!!!! OK, šel jsem a musím konstatovat, že se jednalo o jeden z nejlepších filmů, co jsem kdy viděl. Atmosféra tichého a prázdného světa je tu tak reálně vyobrazená, že jsem po skončení projekce další dva dny jen šeptal. Výkon Emily Blunt je neuvěřitelný, všechno jsem jí na 100% věřil, podle mě byla fakt těhotná :-) a ten závěr? Taky špice... za mě plná palba, bez chyby.

• 1.5.2018  00:22
    Metanol (TV film) (2018)

Jdu si dát panáka.

• 10.4.2018  09:40

Těšil jsem se na to jak kráva a těžký zklamání teda :-( Jako jasný, pár hlášek kde jsem se upřímně zasmál tam padlo, ale celkově mi to přišlo totálně prázdný a hlavně Tonda Blaník trošku přehrával... za každou cenu nemusí říkat v každý větě píča, kunda atd... zlatej séroš teda.

• 9.4.2018  14:46
    Dabing Street (TV seriál) (2018)

Super zábavný seriál z neobvyklého prostředí, plný vtipných hlášek a hlavně emočních výstupů, u kterých jsem kadil smíchy. Zejména Václav Neužil mladší překvapil, začínám ho mít dost v oblibě... jediné co mě na tom zklamalo, byl vlastně poslední díl, který byl podle mě úplně mimo a celý příběh nám vlastně nijak nevyústil... nebo jsem jen hloupější a nepochopil jsem to, což je dost pravděpodobné.

• 12.3.2018  15:21
    Bába z ledu (2017)

Skvělý příběh o různých životních starostech a radostech, točící se kolem života Hany, která se musí i ve svém věku stále starat o své syny (jeden má prachy ale je to totální ňuňán a druhý je zase bez peněz a klasický vyhořelí zaměstnanec, který za své problémy viní kde koho ale nenapadne ho hledat vinu v sobě). Hana se nachomýtne k partě otužilců a dostane nový životní směr, díky kterému sledujeme, jak si sama sebe začíná víc vážit a žít a má to pak vlastně pozitivní vliv na celé její okolí. Film jen občas působí opravdu moc ,,hraně´´, hlavně ty hádky u obědů a večeří, jak zde píše v komentáři sofiapetra. Celkově je to ale fakt pěkný film. Btw Vilhelmová tu zakomplexovanou dilinu zahrála na 1*.

• 8.3.2018  12:39

2. série plynule navazuje na tu první, v téhle se už očividně tvůrci více zaměřují na hlavní postavy jako takové, na jejich vývoj, rivalitu mezi nimi, dále se nám tu přes více dílů táhne jeden případ, takže celkově seriál graduje a jen utvrzuji svoje hodnocení první série, prostě nejlepší český krimi seriál co jsem zatím shlédl.

• 26.2.2018  11:52

Průměrná scifi, kterou vyzdvihuje super grafika ale shazuje divnej a na mě místy přeslazenej příběh.

• 20.2.2018  15:09
    Případy 1. oddělení (TV seriál) (2014)

Jak už jsem zde u něčeho psal, život je pro film nejlepší námět (v tomto případě smrt - HA HA HA černý humor) a u kriminálního žánru to platí obzvlášť. V případě tohoto seriálu těm hercům prostě věřím, že jsou kriminalisté, není to nijak přehnané a celkově se na to dobře dívá. Zároveň to ukazuje pohled na to, jak je někdy složité dostat povolení na to či ono, jenže co v životě není složité, že... Za mě nejlepší kriminální seriál u nás.

• 20.2.2018  14:57
    Vzteklina (TV seriál) (2018)

Chybělo málo do dokonalosti (ještě trochu více napětí a akce) a dal bych plnou palbu. Super česká krimi z nádherného prostředí s místy až ,,sci-fi´´ příběhem, okořeněná sem tam o dobrý hlášky a černý humor, paní z pitevny hlásila nejvíc, Eva Nosálková zahrála fakt skvěle. Na české poměry špička.

• 13.2.2018  13:07

Eda se díky politickým okolnostem přestěhuje s rodinkou z Prahy na venkov a dle popisu filmu má před sebou nelehký úkol: ,,najít a obhájit své místo v místní klukovské partě´´. Hmm, nic takového se ale neděje, kluci se prostě na první dobrou skámoší a pak čekáte, že se budou odehrávat nějaké příběhy, u kterých se zasmějete a zavzpomínáte na dětství. A ono hovno. Neděje se tam vlastně celou dobu vůbec nic. Je to jak kdybych pozoroval u sebe na chatě zorané pole, kde sem tam vítr nadnese hlínu a vytvoří prach. Velmi zábavné. Jak Voříšková, tak Vetchý byli v tomhle filmu podle mě úplně zbyteční, přitom patří mezi mé oblíbené herce a těšil jsem se, jak oni dva manželský pár zahrají. Nezahráli. Voříškovou už nemiluju. Už je stará. Omlouvám se, ale za mě zcela zbytečný film, ztráta času. Dvě hvězdy za asi dva vtipnější momenty a ze soucitu.

• 15.1.2018  15:48
    Můj strýček Archimedes (TV film) (2018)

Poměrně vtipný příběh z nevtipné doby, který příjemně vyzdvihuje dvojice Donutil - Vetchý, pro mě překvapení. Do nadprůměrnosti tomu ale chybí za mě více vtipu a klidně trochu více dráma.

• 15.1.2018  15:46

Neviděl jsem originál s Julií Roberts a spol, dám si pár týdnů čas a pustím si to, docela mě to zajímá. Tahle verze mě zabavila, o tom žádná, nuda to nebyla, ale působilo to na mě tak nějak jako dětsky, zvláštně...

• 11.1.2018  23:49
    Trucky na ledě (TV pořad) (2007)

Než jsem na to náhodou narazil, vůbec jsem netušil, že něco takového existuje. Ti truckeři jsou fakt frajeři, o tom žádná. Já, jakožto klasickej Pražák jezdící Jeepem na machra zásadně po asfaltu jen čumím, jak ty vylízanci jezdí s 20ti tunovejma nákladama po ledu. Já mám velký auto protože mám fakt hodně malinký pínis, tak si to kompenzuju, ale oni s těma 800x většíma a 2500x těžšíma autama jezděj prostě vole po ledu. Nazdar. Tak jako tak je ten reality dokument časem dost stereotypní, vlastně se to pořád opakuje dokola, ale je to fakt úlet.

• 8.1.2018  13:54
    Čára (2017)

Podprůměrné drámo z prostředí slovensko - ukrajinských kšeftařů a mafiánů, které má ale zase super atmosféru. Dle mého měl ten námět na daleko lepší zpracování.

• 11.12.2017  22:48
    Já, Kajínek (TV seriál) (2017)

Pěkně zdokumentovaný pohled na naší vězeňskou star, alespoň se tu chvilku mluví o někom, kdo za sebou má nějaký příběh, ať už špatný, nebo dobrý, ale reálný :-) Trochu nechápu některé zde hodnotící lidi, kteří dokument shazují jen kvůli hlavní postavě - to znamená, že když jste dali např. 4 - 5 hvězdiček u válečných filmů o Hitlerovi, tak fandíte tomu, co Hitler dělal? Honíte si penisy, popř. masturbujete vagíny nad zplynováním mas nevinných lidí apod? Zvláštní... ale buďte v pohodě, já taky často masturbuji nad hodně ujetým pornem. Já myslel, že ČSFD je o hodnocení zpracování filmu/dokumentu atd... ne o hodnocení postav, o kterých ten film či dokument je. Ale pozor, nezapomínejte, že jsem hodně pod vaší úroveň, jelikož si občas pletu televizi s mikrovlnkou, tak to zase tolik neřešte. Jo a poslední díl byl podle mě zbytečnej.

• 18.11.2017  23:43
    Zulu (2013)

Ostrý krimi thriller bez zbytečných ťuťu ňuňu pasáží a podobných píčovin. Tohle se mi opravdu líbilo přátelé.

• 10.10.2017  11:23
    Wind River (2017)

Smutné, mrazivé a syrové krimi dráma, žádný ťu ťu ňu ňu, ale prostě ze života, tak to má v tomhle žánru kurva být. Jak už jsem tu mnohokrát psal, filmy inspirované životními příběhy jsou stejně nejlepší, pokud se dobře zpracují a natočí a tady se to fakt povedlo. Do toho horská atmosféra a nekompromisní likvidace zmrdů od vrtu ke konci filmu. Za mě fakt super film.

• 1.9.2017  13:12

Hodně příjemně odlehčená kriminálka s poměrně překvapivým závěrem a sympatickou hlavní dvojicí.

• 30.8.2017  00:37
    Masaryk (2016)

Drama? To už tedy větší drama zažívají štamgasti hospody, kterou mám cca 52 kroků od domu přes silnici, když si to z ní štrádluju ovíněn. Dojdu? Srazí mě autobus jedoucí na Zbraslav? Vrhnu? Pokusím se oslovit tu krásnou slečnu a dostat ji k sobě domů (ve skutečnosti je to nějaký keř u vchodu)... Takto skvělí námět, kde by pro dramatické chvíle jistě bylo spoustu místa, natočit a sestříhat do takové nudy? Veliká škoda dle mého přátelé.

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10