Bohemian Rhapsody (2018)

Film, který jsem sice chtěl vidět, ale dostal se na něj vlastně omylem rovnou do Modřanského kina (které ještě podtrhlo celkově atmošku) díky mému kámošovi. Příběh jako takový je už ohraný a sedí vlastně na všechny známé kapely (neznámá kapela, rychlí vzestup, někomu jebne z fetu a peněz, rozloučení, sloučení, slzy atd...) ale tady mě fakt vzal koncert na konci filmu. Posledních pár minut jsem měl pocit že na tom koncertu jsem s těma všema lidma. Fakt dobrý.

Johnny English znovu zasahuje (2018)

Nestává se, že by poslední (asi) díl filmové série byl nejlepší. Tady to platí, žánr komedie splnil co měl, tlemil jsem se skoro pořád (i přes ,,podobný´´) konec jako v předchozím filmu. Scéna tancujícího Beana k nezaplacení :-)

Nymfomanka, část I. (2013)

Jako pohled na závislost na sexu hodně dobrý, chápu, že takováhle chuť a potřeba musí být něco šíleného. Chápu, že to může, nebo snad i musí zničit ,,běžný´´ život každému, kdo je takto ,,nemocný´´. Zároveň si ale nemyslím, že to muselo být na dvě části a dohromady takhle dlouhé, samozřejmě ale chápu, že celková pomalost a ponurost toho filmu je účel, na mě to ale celkově nijak moc nazapůsobilo, pardon.

Banáni (1971)

Určitě jedna z hodně vtipných a trefných komedií, která poukazuje na ty absurdity, co se po celém světě dějí a je aktuální i teď, v roce 2018... což je trochu smutné no.

Mission: Impossible - Fallout (2018)

V rámci žánru špička, totální přehnanost a úlet. Jakmile ke konci filmu začne odpočet, všechno se to ještě znásobí.

CzechTek (2017)

Obsáhlá sonda do freeparties v ČR. Mě se na teknu líbí, dle mého jedna zásadní věc, tohle si buď zamiluješ, nebo to zavrhneš, neexistuje nic mezi. Ač jsem občasný účastník těchhle akcí už dobrých 15 let, nehodnotím tu styl hudby apod, ale dokument jako takový, a fakt se mi to líbí, je to pěkně sestříhaný apod. Kdo o tom nic neví a chce se dozvědět, jak proč a podobně, tady to má. Ale, ideální bude, když si na takovou akci vyrazíte, ať by to bylo sebe líp zdokumentováno, tohle musíš zažít!

Této noci v tomto vlaku (1984) (TV film)

Jako fanoušek starých českých detektivek hodnotím hodně nízko, mohlo to být daleko lepší, shrnul bych to tak, že tu byl pokus o vytvoření napínavé akční atmosféry, ale dopadlo to vše ironicky... a hlavně celé podkreslené jedním hudebním samplem, který po čase zní už vtipně v každé scéně.

Tiché místo (2018)

Jelikož jsem docela posránek a bojím se koukat na podobné filmy, stálo mou holku dost přemlouvání, abych na to šel do kina a ještě ke všemu střízlivej!!!! OK, šel jsem a musím konstatovat, že se jednalo o jeden z nejlepších filmů, co jsem kdy viděl. Atmosféra tichého a prázdného světa je tu tak reálně vyobrazená, že jsem po skončení projekce další dva dny jen šeptal. Výkon Emily Blunt je neuvěřitelný, všechno jsem jí na 100% věřil, podle mě byla fakt těhotná :-) a ten závěr? Taky špice... za mě plná palba, bez chyby.

Metanol (2018) (TV film)

Jdu si dát panáka.

Prezident Blaník (2018)

Těšil jsem se na to jak kráva a těžký zklamání teda :-( Jako jasný, pár hlášek kde jsem se upřímně zasmál tam padlo, ale celkově mi to přišlo totálně prázdný a hlavně Tonda Blaník trošku přehrával... za každou cenu nemusí říkat v každý větě píča, kunda atd... zlatej séroš teda.