Já, legenda (2007)

Perfektní film se slabým závěrem. Každopádně děkuji tvůrcům za dobrý filmový zážitek.

Předčítač (2008)

Na mě trochu zmatené (často jsem nevěděl, která bije) a neúplné. Dost jsem toho nepochopil a poslední půlhodina byla jen takový tupý dojezd, místo kterého jsem čekal nějakou gradaci. Podle mého zde byl velký potenciál, který zůstal nevyužit. A ani herci se moc nevytáhli.

Záhady minulosti: Soudný den 2012 (2007) (TV film)

Nějak mi tyhle numerologické čachry nic neříkají. Přesto je dokument zajímavý a dobře udělaný. Proto tak vysoké hodnocení.

23 (2007)

Rozjelo se to velice dobře, ale druhá polovina to dost pokazila. Za týden si nevzpomenu, o čem "23" bylo.

9 (2005)

Je mi líto. Neoslovilo mě to. Celovečerní film mi možná bude mít co říct. Tento krátký animák je "jen" technicky vydařený a zcela záměrně nechává diváka tápat.

Muzikál ze střední (2006) (TV film)

Viděl jsem jen útržky, ale některé i pětkrát :) To víte, mladší sestra. A líbí se mi to. Minimálně písničky jsou dobře poslouchatelné. A není to úplná pytlovina (no dobře, je, ale není to tak zlý), takže za 4*. Možná až to uvidím celý, změním názor.

Jurské komando (2008) odpad!

Jako amatérský film by si to zasloužilo 3 nebo 4 hvězdy. Ovšem jako profesionální film je to opravdu kvalita. Neváhám a posílám tento film do odpadu.

Den, kdy se zastavila Země (2008)

Prosím, přidejte ještě hodinu a dejte tomu pořádný vygradovaný závěr! Tohle jsem si vážně nezasloužil. FUJ! Seděl jsem celou dobu napnutý k prasknutí a najednou konec! Žádné rozuzlení, žádné odpovědi. Jen pár plků a happy end. Myslel jsem, že to bude skvělý film. Byla to chyba.