Wences

Wences

Argentina
special to CNN

2 body

Moje biografie

od nejnovějšíchpodle abecedy
  • 10.1.2015
  Pier-Gabriel Lajoie
  (herec)

  Pier-Gabriel Giguere Lajoie se narodil 10. července 1994 v Greenfield Park, Quebec, Kanada. Je model a herec. Během svého dospívání hrál hokej za Quasar Eastern Townships v Cowansville. Jako mnoho mladých Quebečanů snil o tom, že jednou bude hrát v NHL, ale pak ve svých šestnácti na střední, objevil kouzlo divadla.

  Svůj herecký… (více)

  • 27.12.2013
  Šunsuke Daitó
  (herec)

  Šunsuke Daito je oblíbený japonský herec a model, pocházející z města Sakai, které leží v ósacké prefektuře. Narodil se 13. března 1986 a vyrůstal jako jedináček. Už jako dítě se rád díval na filmy a imitoval známé osobnosti. Žil v domnění, že "rozesmávat" lidi je skvělá věc, a to ho inspirovalo k tomu, aby se stal hercem.

  Roku… (více)

  • 27.12.2013
  Diogo Morgado
  (herec)

  Diogo Miguel Morgado Soares, který se narodil 17. ledna roku 1981 v Lisabonu, je filmový a televizní herec, a také bývalý model. Po molech módy se začal pohybovat již když mu bylo 14. Poprvé se objevuje v portugalských telenovelách a seriálech jako třeba Terra Mãe (1998), Diário de Maria (1998), A Lenda da Garça (2000) a A… (více)

  • 19.5.2013
  François Goeske
  (herec)

  François Goeske se narodil 18. března 1989 ve francouzském městě Saint Doulchard.  V současné době žije v Mnichově. Už v  raných létech François objevil svou lásku k hudbě. Jeho otec, který je violoncellista v Bavorské státní opeře, mu byl  vzorem. Jakmile byl dost velký na to, aby dosáhl na klávesy, improvizoval na klavír a… (více)

  • 28.1.2013
  Michael Cassidy
  (herec)

  Narodil se 20. března 1983 v Portlandu, stát Oregon. Kamarádi mu říkají Mike. Chodil na střední školu La Salle High School v Milwaukie v Oregonu a byl studentem dvouletého programu při The New Actors Workshop v New Yorku, který dokončil roku 2003.

  Cassidy je možná nejznámější díky své roli Zacha Stevense druhé řady televizního… (více)

  • 3.1.2013
  Steve Sandvoss
  (herec)

  Narozen: 23. června 1980, New York City jako Stephen James Sandvoss, měří 191 cm. Jeho otec zemřel, když bylo Stevovi 17 let. Má staršího bratra Petera, se kterým řídí firmu First Light Farm and Creamery, která sídlí v East Bethany (nedejte se zmást jinými křestními jmény obou bratrů, která používají v obchodním styku.)

  Do… (více)

  • 8.12.2012
  Jerry Hernandez
  (herec)

  Jerry Kenneth Hernandez se narodil 8. června 1990 ve východním Los Angeles, a v jeho žilách koluje krev předků z Portorika a Hondurasu. Má mladšího sourozence. Ačkoli už na základní škole si užíval hraní, zpěvu a tance ve školních muzikálech a divadelních hrách, nepovažoval tyto aktivity za něco, čím by se mohl jednou živit.… (více)

  • 15.9.2012
  Roger Casamajor
  (herec)

  Roger Casamajor se narodil v roce 1976 v Pyrenejích. Začal své herecké studium v Andoře a po dobu pěti let se s divadelní společností Somhiteatre toulal po celém Katalánsku. Účinkoval v hrách jako The Shawl (David Mamet), A Respectable Wedding (Bertold Brecht), nebo Farses Medievals.

  Roger se odstěhoval do Barcelony, aby… (více)

  • 11.12.2011
  Samuel Barnett
  (herec)

  Barnett je sice z Londýna, ale vyrůstal ve Whitby v North Yorkshire. Hrát začal již velmi brzy a studoval herectví na London Academy of Music and Dramatic Art. Barnett je po otci Žid, jehož rodiče emigrovali z Polska; Samuelova matka patří k tzv. Společnosti přátel (Kvakeři). Samuel Barnett pochází z pěti dětí.

  Za roli ve filmu… (více)

  • 11.12.2011
  Yeong-hoon Lee
  (herec)

  Lee Young-Hoon se narodil 14. prosince 1982 v Gwangju, Jižní Korea. Svou hereckou dráhu začal po nástupu na MBC Akademii ještě na střední škole. Něketří z jeho vrstevníků na MBC Academii se stali slavnými herci, jako například In-seong Jo a So-yeon Lee. V roce 2001, když mu bylo 19 let, ho Hee-il Leesong obsadil do svého… (více)

  • 5.12.2011
  Salim Kechiouche
  (herec)

  Ve svých 15 letech byl objeven francouzským režisérem Gaëlem Morelem. Morel mu dal první příležitost ve filmu À TOUTE VITESSE, který šel do kin v roce 1996. Kechiouche od té doby hrál ve většině Morelových filmů, včetně PREMIÈRES NEIGES z roku 1999, LE CLAN z roku 2004 a APRÈS LUI z roku 2007. Salimovi se herectví tak… (více)

  • 3.12.2011
  Allan Hyde
  (herec)

  Allan je dánský televizní, divadelní a filmový herec. Narodil se do smíšeného manželství Dánky a Angličana (proto to příjmení). Pro mezinárodní verzi muzikálu "Camp Rock" nazpíval několik skladeb. V Dánsku daboval postavu Rona Weasleyho ve všech dílech HARRYHO POTTERA. Allan se nedávno objevil i v seriálu stanice HBO TRUE… (více)

  • 10.7.2011
  Travis Van Winkle
  (herec)

  Travis, prostřední ze tří dětí, se narodil 4. listopadu 1982, ve Victorville, Kalifornie. Tady zůstal dva roky po svém narození, a pak se rodina odstěhovala do Oscody v Michiganu. Když mu bylo osm, rodina se stěhovala znovu, a to do Peachtree City v Georgii, kde dokončil na McIntosh High School. V Georgii do svých dvaceti let… (více)

  • 6.7.2011
  Colin O'Donoghue
  (herec)

  Colin je irský rodák z Drogheda, okres Louth a je absolventem herecké školy Gaiety School of Acting v Dublinu. Ve svých 16 letech odjel na měsíc do Paříže, aby se učil francouzsky. Colin již na počátku své kariéry dělil svou práci mezi divadlem a televizí v Irsku a Velké Británii. V roce 2003 vyhrává cenu "Nejlepší nový… (více)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace