• Thriller

Nevyzpytatelné cesty Boží (2022)

Velká kvalitka od Oriola, s ohledem na celkovu délku překvapivě děj nenudí a oceňuji, jak si hraje s divákem a nepředvídatelným koncem. ****

Frost (2022) odpad!

fujtajbl, tak tohle už nikdy, tam bylo fake snad všechno...

Post Mortem (2020)

Hmm, tady by se mohli Amíci od Maďarů učit, posmrtné focení celkem bizzare a ponurá atmosféra vesnice to podtrhuje ****

Texaský masakr motorovou pilou (2022)

Kultovní trhák, jen už to proboha dál nevytahovat, protože tohle byl propadák od začátku do konce až na pár zábavných scén, autobusová jatka apod. Nicméně tohe už patří spíše do "horror comedies", takže stejná kravina jako Halloween zabíjí, so please "Let these cult smashes rest in peace"!

Archive 81 (2022) (seriál)

Je to dobrý, víc než dobrý, ať žije produkce netflixu. Velmi kvalitně natočená found footage se skvělou hudbou. Jednu hvězdu ubrala závěrečná epizoda, se kterou si mohli ještě více vyhrát.

Dívka z Osla (2021) (seriál)

Tohle je naprostá bomba, ani minutu jsem se nenudil. Předčilo o několik levelů i Chalífát.

V nemilosti (2021)

Sandra Bullock je hvězda, který ten celý herecký výkon prostě musí každý "žrát".

Halloween zabíjí (2021)

Úplně absurdní až dementní reakce a chování všech postav ve stylu zombie - nemáme mozek, je nám u prdele na koho se vrhnem - scénař to pohřbil.

Spirála strachu: Saw pokračuje (2021)

Největší chyba - obsazení Chrise Rocka, který z toho udělal bizarní komediální šaškárnu namísto kultovního hororu. To jeho afektované až dementní řvaní, na který byl zvyklý asi z Madagaskaru okamžitě pošle celý film ke dnu. Kdyby hrál klauna na pouti, asi by to vyšlo, ale hlavního detektiva? WTF? Ani Samuel tohle už nemohl zachránit.