• Krátkometrážní

Pan Tau (1971) (seriál)

Elegán, který patří mezi nejpovedenější československé filmové hrdiny. Pohoda, klid, zkrátka milý seriál nejen pro děti.

Alf (1986) (seriál)

Mimozemšťan Alf, naše teenagerovská láska, která je vlastně hrozně stupidní a uhozená, ale prostě to nějakým záhadným způsobem jako celek funguje. :-)

Columbo (1971) (seriál)

Neskutečně sympatický Peter Falk v oddechových detektivkách, které by bez jeho šarmu asi nefungovaly. I takhle to zkrátka jde - žádné násilí, honičky, střílečky, jen prostá logika, chladný a elegentní klid a odzbrojující úsměv. Láska na celý život, řekla bych.

Vražedná čísla (2005) (seriál)

Čísla nebo šifry ve spojení s vraždou diváky baví, na což taky tenhle seriál sází. Ale víc než průměrnou, nikoho neurážející zábavu na odpoledne od toho nečekejte.

Jak to chodí u hrochů (2000) (seriál)

Jo, žádný zázrak, spíš takový horší průměr... takže dvě hvězdičky, ta třetí je tam spíš kvůli mé lásce k hrochům :-)

Pobřežní hlídka (1989) (seriál)

Ale tak... jeho teenagery nás to bavilo snad všechny... hlavně teda pány, ale i já jsem se občas ráda podívala :-) 40% si to zaslouží za odvahu, s jakou do toho šel Hasselhoff, já bych se teda takhle prezentovat nechtěla. :-)

Pokoj č. 10 (2006) (seriál)

Jeden z mála sci-fi seriálů, který mě opravdu bavil. Chtělo by to víc dílů, aby si tvůrci mohli s příběhem ještě víc pohrát. Nicméně i tak je to parádní námět zpracovaný velmi kvalitně. 80%

Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)

První díl si mě zcela získal. Peter Kraus je můj oblíbený herec a Odpočívej v pokoji se zpočátku zdálo jako taková morbidní komedie, pak se to přehouplo spíš do hořkosladkého dramatického seriálu. Škoda, že pak úplně zmizely ty pohřební reklamy, protože tomu dodávaly super šmrnc. Ale i tak se člověk nenudil (a pokud tvůrci neměli dostatek kvalitních nápadů na ty reklamy, pak je asi dobře, že toho nechali). 80%

Lucky Louie (2006) (seriál)

Louise C.K. nemám ráda, přesto musím uznat, že tohle se mu povedlo. Je to vtipné, svěží a v rámci svých několika dílů také snadno zkousnutelné i pro odpůrce jeho drsného a příliš fekálního humoru, jako jsem já.

Dinosaurové (1991) (seriál)

"Zlato, jsem doma!" Parádní animovaný sitcom ze života dinosaurů, který nestárne. 80%