Ohnivý kuře (2016) (seriál)

Po pravdě,čekal jsem úplnou sračku,ale zas taková hrůza to není,vzhledem k tomu,co jsem viděl minulý týden na TV Nova.(Na vodě)

Tarzan the Fearless (1933)

Olympijský šampion v plavání Buster Crabbe v jednom ze svých mnoha béček.Hodně průměrný snímek,avšak jako relax celkem ucházející.

Přístav (2015) (seriál)

Oproti ostatním seriálům TV Prima jako např. Vinaři,Cesty domů apod. není tenhle seriál úplné obludárium,pár "herců" tam sice působí tragikomicky,ale dívat se na to chvílemi dá.

Nabonga (1944)

Souhlasím s Capbellem,oddychové béčko,jakých se vyráběli vagony,které je založeno na jednoduchém příběhu,u kterého se člověk nenudí.

Flying Fists (1937)

Průměrný snímek z boxerského prostředí,patrně s hodně přiškrceným rozpočtem.Bruce Bennett je v titulcích uveden jako Herman Brix,což je jeho původní jméno,pod kterým se proslavil jako vrcholový sportovec.

Žid Süss (1940)

Propaganda sem,propaganda tam,co mi je po ní.Film sám o sobě je nemastnej-neslanej a ti,co mu dávaj odpad z politických důvodů,ať se jdou bodnout,neboť sami dávaj plný počty daleko perverznějším bolševickým agitkám.

Příběhy starožitností aneb Víte co máte? (2008) (pořad)

Na Ostrovanech mám rád jen fotbal,ragby,punkový a rockový kapely a pár herců,kteří stejně nakonec svůj um prodali v Hollywoodu,ale mám slabost pro starý krámy,takže tento dokument hodnotím celkem kladně,a to i přes amatérskej dabing.

Anděl na horách (1955)

Oproti jedničce zábavnější a naštěstí z účastníků dovolené jaksi vyprchalo budovatelské nadšení,stejně jako z celé tehdejší společnosti.

The Wonderful Wizard of Oz (1910)

Nenáročná,stoletá jednohubka,u které jsem se i zasmál,zejména při úvodní akci u stohu jsem už myslel,že se jedná o tehdejší animals porno.

Dobrodruh (1983)

Hodně záleží na tom,koho tvůrci takový slabě průměrný báchorky obsadí do hlavní role.Hrát tam E.Murphy,S.Segal nebo nějakej jinej ,,akční hrdina",tak se vůbec neobtěžuju takovej film sledovat.J.P.Belmondo je však solidní borec a i z tohoto filmu dokáže udělat docela zajímavý pokoukání.