Hedvábné punčochy (1957)

V zásadě pohrdám veškerým remakem,tady dělám jednu z mála vyjímek.Lubitschovu Ninočku mám také v oblibě,ale zde dávám přednost téměř šedesátiletému Fredovi.Další roli tu sehrál Jules Munshin,vynikajicí stepař, o kterém jsem na čsfd nenašel žádný záznam.Dne 4.11.2011 upravuji komentář: dík uživateli arie je již Jules Munshin na Čsfd doplněn.

Your Cheatin' Heart (1964)

Kdo chce vidět tento film kvůli písničkám Hanka Williamse,tak bude trochu zklamán,je jich zde poskromnu,ale životní příběh slavného písničkáře stojí za to zhlédnout.

Kachní polévka (1933)

Tento film jsem si oblíbil ještě před tím,než jsem ho měl možnost celý vidět.Do té doby jsem viděl jen několik krátkých ukázek a hlavně jsem o něm hodně četl samou chválu.Když jsem na něho v rámci ,, projekt 100 " šel do kina,tak jsem měl trochu obavy ze zklamání,ale to se naštěstí nekonalo.Naopak,komický koncert tehdy ještě čtyř Marxíků považuji za jednu z nejlepších veseloher.

Challenge to Be Free (1975)

Přestože se Mike Mazurki objevil v téměř 150 filmech (mj. Někdo to rád horké), tak tohle byla jeho jediná hlavní role.

Konspirace 89 (2019) (TV film)

Snad jen opravdový naivní blázínek může dnes věřit faktu, že nějaká revoluce skutečně proběhla. Velice mě překvapilo, že tento odvážný dokument odvysílala veřejnoprávní havlobolševická ČT.

Karolína, domácí kuchařka (2014) (pořad)

Babica,Hruška,Pohlreich,Pawlowská,Novotný apod.-všechny tyhle pseudocelebrity nesahají této sympatické paní ani po kotníky.

Svatby v Benátkách (2014) (seriál)

Na mě to nijakým odstrašujícím dojmem nepůsobí,viděl jsem dohromady dva a půl dílu a spíš to vidím na zcela neškodný relax.Doposud se tam neobjevili Etzler ani Zounar,tak nevidím důvod na špatné hodnocení.

Ženské oddelenie (1991) (TV film)

Na česko- slovenské televizní inscenace jsem v mládí trpěl nesnesitelnou alergií.Ženské oddelenie tuto bídu docela vytrhlo a Juraj Nvota ukázal,že se dá i v nemocničním prostředí natočit hodně solidní film.

Nejkrásnější hádanka (2008)

No jo,předsudky,předsudky,předsudky.Ano,souhlasím,pan Troška a jeho Kameňákov,to je to úplně ten nejohavnější nevkus a absolutní dno nejen české kinematografie a TV NOVA svého diváka takovými pořady neustále vykrmuje.Moc by ale mě zajímalo,kolik procent na ČSFD by měla Nejkrásnější hádanka,kdyby Z.Troška použil pseudonym.

Kamelot (2011) (pořad)

Jaromír Bosák jako komentátor fotbalových přenosů a jeho trapné průpovídky,to je pro mě absolutně nestravitelná záležitost,raději zápas,komentovaný tímto člověkem oželím,v lepším případě se něj podívám na zahraničním kanálu.Jako moderátor mi však připadá zábavný a s Robertem Zárubou vytvořil dobrou dvojku.