Cesta z města (2000) odpad!

Velká slabota s otřesným Tomášem Hanákem,neznám žádný dobrý film,kde tento (ne)herec účinkuje v hlavní roli,měním na odpad.

Sedmikrásky (1966) odpad!

Vážení rádobyintelektuálové,rád bych viděl vaše hodnocení,kdyby tuhle sračku natočil např.V.Olmer nebo Z.Troška.

Hlas Česko Slovenska 2 (2014) (pořad)

Odpad tomuhle několikrát opakovaném hnoji rozhodně dávat nebudu ! Je pod mojí důstojnost něčím takovým ztrácet drahocenný čas .

Nabonga (1944)

Souhlasím s Capbellem,oddychové béčko,jakých se vyráběli vagony,které je založeno na jednoduchém příběhu,u kterého se člověk nenudí.

Na plac! (2013) (pořad) odpad!

TV Barrandov se prostě musí za každou cenu vyrovnat v počtu a zhovadilosti svých pořadů našim největším soukromým stanicím Prima a Nova.

SuperStar 2013 (2013) (pořad)

Nehodnotím,jelikož nehodlám ztratit ani minutu svého života sledováním další přehlídky současných i budoucích klientů pracovních úřadů a pobíračů sociálních dávek. Kdepak jsou všichni ti finalisti předchozích ročníků?Už jen samotná upoutávka na tuhle ubohost ve mě vyvolává agresivní reakce.

Danielle Steelová: Přístav bezpečí (2007)

Jménu Danielle Steelová se snažím vyhejbat jak cikán práci,ale dneska jsem měl prostě smůlu.Nekonečně nudná,stupidní srágora.

Prominenti (2010) (pořad) odpad!

Pořadů o našich "celebritách" asi nebude nikdy dost.