Moje romské děti (2014) (TV film)

Zdržím se hodnocení,protože jsem tento dokument o věčně ukřivděném etniku viděl pouze při přepínání programů,ale i tak jsem si nemohl nevšimnout,jak se s tzv.romským kulturním dědictvím setkáváme na každém kroku.Hnus !

Vinaři (2014) (seriál) odpad!

Nepamatuju,kdy jsem naposledy viděl něco tak kreténsky stupidního a tolik přehrávajících amatérů pohromadě.

Světlo pro Světlušku 2014 (2014) (pořad) odpad!

Když nějaký havlobolševický přizdisráč przní písničku Karla Kryla,tak to nemůže být nic jiného než ten nejhorší odpad.ODPAD ODPAD ODPAD ! ! ! Hnus a pohrdání takovými ,,umělci,, !

Karolína, domácí kuchařka (2014) (pořad)

Babica,Hruška,Pohlreich,Pawlowská,Novotný apod.-všechny tyhle pseudocelebrity nesahají této sympatické paní ani po kotníky.

Rychlovky Ládi Hrušky (2014) (pořad) odpad!

Láďa Hruška,další pseudocelebrita z továrny na kýč TV NOVa.

Svatby v Benátkách (2014) (seriál)

Na mě to nijakým odstrašujícím dojmem nepůsobí,viděl jsem dohromady dva a půl dílu a spíš to vidím na zcela neškodný relax.Doposud se tam neobjevili Etzler ani Zounar,tak nevidím důvod na špatné hodnocení.

Bernský zázrak (2003)

Nevím,nakolik je osobní příběh malého Matthiase pravdivý,ale vítězství outsiderů z válkou decimovaného Německo je dosud jednou z největších senzací v historii světového sportu.Film i odhaluje zákulisí německého týmu pod vedením přísného trenéra Josefa Herbergera (ve skutečnosti byl prý mnohem přísnější,až despotický) i náladu v tehdejší německé společnosti.Zaujala mě až neskutečná podoba Antona Turka,Ference Puskáse a Josefa Herbergera v podání herců.

Cesta do lesa (2012)

Žádná sláva,ale nesrovnatelně lepší než Cesta z města.

Můj vysvlečenej deník (2012)

Musel jsem to po dvaceti minutách stopnout,neskutečná sračka,ani to hodnotit nebudu.