Vzpoura na Bounty (1962)

Film s C.Gablem z r.1935 jsem neviděl a u snímku z r.1984 jsem si mohl ukroutit hlavu,protože jsem nechápal, proč byl znovu natáčen,když tento film s M.Brandem a T.Howardem je dokonalý.

Jak zkrotiti zlého muže (1986) odpad!

Největší hovadina,kterou jsem kdy viděl v kině, a to jsme se školou za komoušů chodili povinně na řádný chujoviny.Na týhle sračce jsem byl s podobnejma přiblblíkama dobrovolně,protože jsme si mysleli,že když je to o hokeji,tak to bude zajímavý.

Hokejový zázrak (2004)

Byl jsem v pubertě,když se tenhle zázrak doopravdy stal.Všichni jsme fandili agresorovi z USA a když náš spojenec a bratr nejvěrnější Sovětský svaz prosral olympiádu,tak jsme se radovali,jako by tu olympiádu vyhráli naši hokejisti.Film už takovej zázrak nebyl,ale rád jsem se na něj z nostalgie podíval.

Velký hráč (1982)

Můj nejoblíbenější východní film,v Polsku stále velmi populární.

Hříšný tanec (1987)

Tak ani tahle romantická nakládačka mě nijak neuchvátila,ale ve svým žánru je to jednookej král mezi slepejma,v mým případě jednohvězdičkovej mezi odpadem,i když tu hvězdu jsem dával, když jsem byl v nějakým dobrým rozmaru.

Bílý žár (1949)

Po dlouhé době film,který mě dostal.Sice už jsem ho viděl tak před patnácti lety,ale dneska jsem si ho pěkně vychutnal a jsem rád,že má na Čsfd tak vysokej kredit,i když žalostně málo hodnocení,přitom je to gangsterská klasika.Kdybych neviděl Cagneyho v několika jiných filmech v úplně odlišných rolích,tak bych si myslel,že to je opravdu takovej psychouš.Ale Cagney byl prostě borec,kam se na něj se . ou všechny ty dnešní polopřihřátý celebrity.

EZO.TV (2009) (pořad)

Tady se musím zdržet hodnocení.Po tvůrčí a umělecký stránce je to septik,ale když se na to občas kouknu,tak se kolikrát můžu pochcat od smíchu.Kolik stupidních kreténů protelefonuje nekřesťanský prachy to je až s podivem.Největší pecky jsou na Youtube.

Kagemuša (1980)

Můj pocit z filmu naprosto přesně vystihuje uživatel Dadel,navíc veškerou asijskou filmovou produkci opravdu nemám rád, vůbec se o ní nezajímám a už je to hodně let,co jsem byl v kině na tomto filmu.Již v průběhu první poloviny filmu se začali lidé zvedat a odcházet,pamatuju si jednoho staršího pána,který svůj odchod hlasitě komentoval dost vulgárním projevem. V půlce byla přestávka a po ní se do kina vrátilo už jenom pár lidí,já jsem to tehdy vydržel také až do konce.

Doznání (1970)

Na tak notoricky známý a dobrý film bych čekal daleko víc hodnocení než 190.No, zřejmě tam chybí nějaká milostná,romantická zápletka,například, že se sadistická,nadržená bachařka zamiluje do mukla a podobně.Tak to tam naštěstí opravdu není,ale třeba na to někdy někdo natočí remake a nový kult bude na světě.Ale film Doznání by měli povinně,několikrát ročně sledovat všichni, kteří chtěj volit a volí komunisty.

Tenkrát na východě (2000)

Překonal jsem odpor k vietnamčíkovi Chanovi a vydržel se dívat skoro dvě hodiny na tuhle akční báchorku.No nic moc,mě tyhle zápletky s asijským bojovým uměním k srdci nepřirostly, ale film úplně zas tak špatnej není.