Jak vykrást banku (2007)

Příjemná oddechovka. Člověk se ze začátku moc nechytá, ale v tom je právě to zábavné na tom. Nic od toho nečekejte a potěší vás to.

Zkurvená noc (2003)

Je sice fakt, že všechno do sebe perfektně zapadalo, ale to bylo bohužel vše. Pro mě celkově docela nudný film. Ale za originální scénář a nápad si to tři hvězdy zaslouží.

Let číslo 93 (2006)

Film, který od začátku nabírá na síle a závěr je naprosto strhující. Mě osobně nejvíc dostalo to, jak po prvním nárazu do WTC žádné velící středisko nevědělo, co se děje a při druhém, když už to bylo v přímém přenosu na CNN jen bezmocně sledovali druhý náraz a nechtěli věřit, co se stalo. Telefonáty z unesených letadel, to je kapitola sama o sobě. Velmi působivý film/dokument.

Rychle a zběsile 5 (2011)

Obyčejně platí, čím víc dílů, tím horší. Tady tomu však určitě není. Nejlepší díl celé série. I když teda mě trochu zklamal náhon na další díl, protože tohle by bylo skvělé zakončení. Občas teda i nesmyslné scény, hlavně s tím trezorem po městě. Ale to k tomu prostě patří. Velmi jsem se bavil a hodnocení tudíž nemůže být jiné.

Zkus mě rozesmát (2011)

Komedie s A. Sandlerem mě prostě baví a nejinak tomu bylo i v tomto případě. Trochu jsem se toho bál, protože to všichni kolem mě chválili, tak jsem doufal, že nebudu zklamaný. Naštěstí to dopadlo dobře. Poměrně originální scénář, krásné herečky a nechybělo ani mnoho vtipných momentů. Příjemná oddychovka na hnusné letní dny.

M*A*S*H (1972) (seriál)

V televizi na různých stanicích už to běží pěkných pár let v řadě a stále dokola znovu. Vždycky se na to ale rád kouknu znovu. Ani nevím, jak se to mohlo scénáristům podařit, ale mnohokrát jim za to děkuji. Pro mě jediný seriál, který je starší než já a můžu se na něj dívat a skvěle se bavím.

Cizinec (2010)

Ani pořádně nevím, co říct. Že by mě to nějak nadchlo se rozhodě říct nedá. Co však pro mě bylo dobře udělané, bylo zahrávání si s tím, jestli Depp je ten skutečný Alexander Pearce nebo ne. Musím se přiznat, že do konce jsem nevěděl, co si myslet. Nejsem ale velký fanoušek "skvělé" Angeliny, tudíž to jen jeden z dalších film, na který se podívám pouze v dámské společnosti a tím to končí.

Na doraz (2010)

Z tohoto filmu mám takové smíšené pocity. Zach Galifianakis je znovu skvělý o tom žádná, na druhou stranu se z toho určitě dalo dostat víc. Bohužel se tam najdou i hluchá místa, kdy zábava poněkud slábne. Nemůžu se také zbavit pocitu, že to nebyla ideální role pro Downey. Závěrem tedy, není to sice tak dobré jako Hangover, ale stále to patří k vyššímu nadprůměru dnešních komedií.

Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)

Jeden z kultovních českých filmů. Bohuši ty peníze stoupnou tak rychle do hlavy, že to spustí lavinu velmi vtipných a skvělých situací. Námátkou třeba ´"kontrola" v hotelu či návštěva restaurace. Nejlépe ztvárněný buran z vesnice ever. Nehledě na to, že se z tohoto filmu dá udělat skvělá drinking game :D A hlavně: "Děláte machry a hazjly máte na chodbě." :D

Rocky (1976)

Italian Stallion je prostě legendární. Příběh jednoho budižkničemu, který sice nakonec nedobije boxerský trůn, ale má k tomu zatraceně blízko. Tak má vypadat ten známý americký sen. Velmi příjemnou dějovou linkou je také jeho vztah s Adrian. To mi v mnoha dnešních filmech chybí. Nemá tady cenu řešit, jaký je Stallone herec, důležité je, že je to skvělý film.