Podfu(c)k (2000)

Od tohoto filmu jsem nic nečekal a bohužel jsem se ani ničeho nedočkal. Poměrně nechápu takové vysoké hodnocení. Film, který od začátku do konce je takový rozházený. Člověk celou dobu čeká, že se něco začne dít, ale nezačne. Jedním slovem nuda.

Sněženky a machři (1982)

Klasika. Člověk se na to může dívat stále dokola a směje se stejně. Jedna z nejpodařenějších komedií z naší krajiny. Lyžáky byly, jsou a zůstanou stále stejné. S trochou nadsázky by se dalo říct, že je to vlastně dokument o lyžařských kurzech v Česku, avšak neskutečně vtipně podaný.

Po čem ženy touží (2000)

Takhle nějak si představuju komedii se vším všudy. Originální scénář, myslím si správně obsazení herci a jejich dobré výkony. Jistě téměř každá žena či slečna si musí připustit, že film přesně vystihuje některé jejich myšlenky v daných situacích. Tanec M. Gibsona na hudbu Sinatry to už bylo něco navíc. Velmi povedené

X-Men (2000)

Komiksům moc neholduji, a tak je tento film pro spíš prostě jen akční film. Film, který však patří k vyššímu nadprůměru. Všechny efekty jsou zvládnuty dokonale. Nemůže se však zbavit pocitu, že tomu filmu něco chybí, ale přesně nedokážu říct, co to je. Uvidím, jestli to najdu v ostatních dílech.

One Man Show (2008) (pořad)

Sice hodně záleží na výběru hosta, ale stále je to nejlepší internetový pořad v české kotlině.

Temný rytíř (2008)

Dlouho jsem se tomuto filmu vyhýbal, protože mě prostě Batman nikdy nebral. A teď jsem poznal, že to byla obrovská chyba. Skvěle natočené, skvělé herecké výkony. Film u kterého nikdy nevíte, co bude následovat v dalších minutách. Nezbývá než říct: "Toto chtělo moje tělo".

Bolt - pes pro každý případ (2008)

Originální námět a nutno podotknout, že povedený. Křeček v plastové kouli ale absolutně nejlepší z celého filmu. Konečně animovaný film, který navazuje kvalitou na Úžasňákovi atd.

Kazatel (2011)

Koukám, že tady je zase plno odborníků. Já jsem si film užil, předem jsem totiž nevěděl, co mě čeká a tak jsem neměl ani žádné vysoké požadavky. nezbývá než podotknout, že konečně jsou také upíři zase jednou záporní. Film měl celou dobu slušné tempo a tak celkově není moc co vytknout.

4teens (2011) (seriál)

Na české poměry si myslím dobrý seriál a každý z nás, kdo chodil na střední, si díky různým příběhům vybaví ty vlastní a leckdy dost podobné. Jen mě mrzí, že ten konec je až moc idylický, protože zdaleka ne všechno se na střední povede a ututlá.

Invictus: Neporažený (2009)

Ačkoliv je film postavený na sportu, o který se vůbec nazajímám a nesleduju ho, tak mě to fakt zaujalo a potěšilo. O rugby tady totiž moc nejde, jde o sjednocení různých ras v zemi, kde byli černí obyvatelé velmi utlačováni. Ne každý tenhle film pochopí, člověk k tomu trochu potřebuje znát dějiny a dokázat se vcítit do děje filmu a tedy situace v JAR v té době. Poté ten film dostává zcela jiný rozměr. A Clint Eastwood to je přeci jen záruka i velké filmové kvality, stejně tak hlavní herci.