Policajt v Beverly Hills (1984)

Kdoví, jak by to vypadalo se Sylvesterem Stallonem, kdyby neodmítl. Každopádně z Eddieho se stal Murphy a slavil úspěch. Super akční komedoška, dnes již kultovka :-)

Oběti války (1989)

Silné a zároveň i smutné. Brian De Palma rozdal karty. Michael J. Fox začíná hrát divokou hru, ve které má Sean Penn navrch. Opravdu může být někdo takové hovado? Ano, může! Další, kdo je na raně se žolíkem v rukávu, jest Don Harvey, John C. Reilly, John Leguizamo. Chudina Thuy Thu Le. Konec zamrazí. Majstrštyk, který jsem docenil časem, protože když jsem jej viděl jako malý kluk, musím uznat, že to pro mě tenkrát ještě nebylo :-)

Moucha 2 (1989)

Ztratilo to na síle. Snad jen nechutná maska a závěr ušel. Jinak bohužel zklamání.

Moucha (1986)

DOKONALOST! ZVRÁCENÝ KULT a DALŠÍ MOJE SRDCOVKA. Jeff Goldblum - výborný výkon. Geena Davis - krásná herečka, se kterou soucítíte. David Cronenberg zvládl ve všem. Komu není rady, tomu není pomoci.

Moucha (1958)

Hodně kvalitní, to musím smeknout, ale já prva viděl Davídka. Přesto si cením tohoto díla!

Velké nesnáze v Malé Číně (1986)

( Dennis Dun ) "SEŠ PŘIPRAVENEJ?" - ( Kurt Russell ) "NARODIL JSEM SE PŘIPRAVENEJ!" :-D :-D :-D Moje srdeční záležitost, která nabídne dobrodružnou jízdu plnou napětí, vtipů a akce. Kurt Russell hláškuje, jak to jen jde. Kim Cattrall je sexína a samozřejmě slizký James Hong tomu dodává na šťávě. John Carpenter ve své palbě.

Četa (1986)

Klasika, kterou okomentuji jen tím, že zmrdi byli odjakživa. Parádní výkony Tom Berenger, Willem Dafoe, Charlie Sheen + Oliver Stone, který nám to opět pěkně naservíruje. Paráda, kterou doporučuji všem, co se hrdě chválí vojnou :-P

Stopař (2007)

Řezničina, která se s ničím nepárá. Nový Stopař je akčnější, drsnější a trochu více zvrácenější, než původní kult :-) Sean Bean zahrál bravurně :-)

Stopař II: Čekám... (2003)

Pro mě zklamání. Nesedlo mi to, ale když pominu úpadek kvality a moje nízké očekávání.

Stopař (1986)

Film, po kterém se rozhodnete nikoho po cestě nebrat. Démonický Rutger Hauer. Závěr = drsnota :-)