luka4615

luka4615

Lukáš Krejčí

okres České Budějovice
Filmový nadšenec se slabostí pro díla režisérů Nolana a Tarantina. #Marvel Fanatic

homepage

36 bodů

Moje oblíbené pořady

 • poster

  Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)

  Televizní pořad s hlavičkou Top Gear se sice objevil na televizních obrazovkách už v roce 1978, nicméně do dnešní podoby tak jak ji známe a milujeme ji Richard Hammond, Jeremy Clarkson a James May převedli až v roce 2002. Skvělé až někdy matoucí recenze aut, bláznivé crash testy a dech beroucí speciály, při nichž si moderátoři koupí ojetá auta a vyrazí na road trip napříč některou zemí a to vše v podání skvělého tria moderátorů, bez nichž si většina fanoušků a ani já už dnešní Top Gear neumí ani představit. Pro mě osobně je Top Gear nejlepší motoristický televizní pořad na světě. „Ambitious but rubbish!“

 • poster

  The Grand Tour (TV pořad) (2016)

  Po celou dobu trvání prvního dílu jsem měl na tváři přihlouplý úsměv, jelikož to, co jsem postrádal v novém Top Gearu, je zde zpátky v plné parádě. Mám tím samozřejmě na mysli trio moderátorů, kteří tvoří 95% úspěchu daného pořadového schématu. Jsem moc rád, že se kluků "ujal" Amazon, protože se původní Top Gear začal tak nějak opakovat. The Grand Tour má opět tu svěží jiskru, kterou jsem zhruba u posledních dvou řad postrádal. Je zde také znát, že producenti tentokrát "nekecají" do jejich práce, takže kluci mají volnou ruku při realizaci jejich šílených nápadů. Je zde znát, že každý díl má o mnoho větší rozpočet než celý TG na BBC. Je zde znát, že to co Jezza, Hamster a Captain Slow dělají, dělají s láskou a se svým typickým suchým humorem, který je katalyzátorem neskutečných dialogů. Jsem zkrátka nadšen a dojat, že JSOU ZPÁTKY! (Amazon.com)

 • poster

  Saturday Night Live (TV pořad) (1975)

  „Live from New York, it's Saturday night!“

 • poster

  Conan (TV pořad) (2010)

  Podle mého jedna z nejlepších talk-show na světě. Conan ví jak zabavit a pobavit publikum, zve si skvělé hosty a pokládá jim trefné otázky, a nesmím zapomenout na jeho speciály, zvláště na Bezradného Pařana. Sice jeho humor nesedne každému, ale do mého vkusu se strefuje pokaždé přesně.

 • poster

  Noční Show Craiga Fergusona (TV pořad) (2005)

  Craig Ferguson je po Conanovi mým dalším nejoblíbenějším moderátorem talk-show. Na jeho show mě asi baví nejvíce ta jeho vynalézavost, s jakou si dokáže poradit s otázkami, jenž mu pokládají někteří hosté či diváci. Samozřejmě musím vyzdvihnout i jeho největší pomocníky-robotického kostlivce Geoffa a splašeného koně Secretariata.

 • poster

  The Graham Norton Show (TV pořad) (2007)

  Mám rád suchý anglický humor Grahama Nortona, jenž používá při svých rozhovorech s hosty. Graham Norton má tu úžasnou schopnost, že z hostů vytáhne všechno. A samozřejmě nesmím zapomenout na Grahamovo pověstné červené křeslo. Mým nejoblíbenějším dílem pořád zůstává díl s opilým Markem Wahlbergem, s nímž už tak dokonalá talk-show získala nový, zcela netušený rozměr.

 • poster

  Jimmy Kimmel Live! (TV pořad) (2003)

  Skvělá talk-show se skvělým Jimmym Kimmelem. Nemůžu se přestat smát při jeho narážkách a naschválech, které dělá Mattu Damonovi a ještě lepší jsou Damonovi pomsty vůči Jimmymu. Samozřejmě nesmím opomenout jeho spolumoderátora, mexičana Guilerma který chodí na různé akce s flaškou tequily, a opíjí se s celebritami.

 • poster

  Špinavé práce (TV pořad) (2005)

  Mike Rowe je skvělý a vtipný moderátor, který neváhá vyzkoušet ty nejtěžší práce, které existují. Zábavný a poučný pořad o těch nejšpinavějších a nejodpornějších pracích s hláškujícím moderátorem.

 • poster

  Kdo přežije (TV pořad) (2000)

  V rámci reality show celkem ojedinělý počin, jenž si mě už od první série získal a od té doby ji sleduju pravidelně. Skvělý moderátor a úžasně promyšlené úkoly, kterými soutěžící musí projít.

 • poster

  Drtivá porážka (TV pořad) (2009)

  Povedená soutěž se skvělým moderátorem Richardem Hammondem a jeho kousavým britským humorem.

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace