Banda - Série 1 (2019) (série)

Väčšinou mastenica ako sa patrí. Nemravný humor, trefné poznámky, drsné výrazi. Vytknúť sa dajú len niekedy zbytočné scény, najmä s Deepom a A-Trainom. Simon Pegg už hrá otcov? :(

Psí poslání 2 (2019)

Kým jednotka bola o živote ľudí z pohľadu psa, tu je to o živote ľudí z pohľadu ľudí. Neviem vyzdvihnúť jednoznačné plus tohto filmu. Jedna hviezdička za tých psov. A to som dal prvému dielu plný počet.

Výměna (2008)

Prepálená dĺžka spôsobuje miernu nudu, hlavne ku koncu. Všetko je už viac-menej jasné, čaká sa len na rozsudky, ktoré ma ani príliš nezaujímali. Potom ešte príde návšteva vo väznici, úplne zbytočná,. Zobrazenie popravy, zbytočné. Príchod jednej obete, trochu zbytočné. Napriek tomu je to ale dobrý kúsok, ktorý zobrazuje veľmi zaujímavé veci.

Muži v černém: Globální hrozba (2019) odpad!

Omg. Trápnučké vtipy, pribratá Tessa, gýčový Chris, čitateľný Liam, záporáci hrozní. Na tom filme sa mi asi nič nepáčilo. Pôvodný MIB sú pecka aj keď kvalitou nevynikajú. Toto ale pochovalo všetky nádeje na rozumný comeback.

Zelená kniha (2018)

Áno, niektoré scény sú účelové (máš zbraň? nie.), ale na väčšine som sa bavil a mal som taký good feeling. Viggo tu ide ako píla. V každej scéne bodoval. Fakt som mu uveril, že je talian. Mahershala sa vezie na vlne úspechu, ale neviem prečo. On vie fakt zahrať asi len jeden výraz.

Team America: Světovej policajt (2004)

America, fuck yeah! Uje**na blbosť. Miestami to síce pokryvkávalo, ale niektoré scény boli geniálne (mačky, získavanie dôvery, odchod z baru).

Psí poslání (2017)

Miestami príliš zbytočne citovo vypäté (každý odchod bol tažký), miestami prehnané (sténa v kuchyni, bitka pred barom). Ale celkovo to zanechá veľmi príjemný pocit a každý teraz bude chcieť mať svojho psa. A každý, kto stratil svojho maznáka bude dúfať, že sa vráti späť.

Stranger Things - Season 3 (2019) (série)

Neviem kam a či vôbec táto séria posunula dej tohto seriálu. Dostali sme novú príšeru, ale hlavne romantiku a rozchody. Hororové prvky sa takmer vytratili. Miesto toho dostávame farebné zábavné centrum.

Okamžik zlomu (2007)

Poteší právnikov, prokurátorov, advokátov, sudcov, zapisovateľky, vrahov, strážnikov, .... Ale okolo mňa to prešlo len veľmi zďaleka.

Spáči (1996)

Po zobrazenie postáv v dospelosti to bol skvost. Silný film, z ktorého mrazí. Následne to bolo dlhé a natiahnuté. Súdny proces, presviedčanie kňaza, romantika. To všetko pokazilo dojem z filmu.