HappySmile

HappySmile

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21
    • 28.6.2015  17:44

Asi to mělo být poetické, ale mně to přišlo prostě jen nudné.

• 18.1.2015  22:22
    John Wick (2014)

Zdá se mi, že se tady tvůrci chtěli držet osvědčeného schématu typu 96 hodin, kde jde hlavní hrdina tvrdě po těch, co ho nějakým způsobem nakrkli, a zbavuje se svižně jednoho padoucha po druhém. Tady to sice rychle odsýpá, problém však je, že to tak nějak působí úplně prázdně, protože celá tahle akční honička nemá nějakým silný hnací motor, který by hlavnímu hrdinovi divák uvěřil (haf).

• 14.1.2015  14:23

Uf, tak to byla teda šílená nuda. Co se tímto tvůrci snažili říct? Proč to bylo natočeno? Bylo to absolutně o ničem... Přijde mi, že bratři Coeni chtěli trochu vybočit ze svého osobitého stylu a projednou natočit úplně obyčejný film. Jenomže ten film je až tak obyčejný, že si člověk po chvilce začne říkat, proč se na to dívá, a ten pocit ho až do konce filmu neopustí. Prosím, vraťte se ke své obvyklé tvorbě!

• 28.12.2014  12:25

Tak nevím, nevím. První hodinu se díváme na vyprávění nějakého příběhu, který není až zase tak zajímavý ani nějak super zpracovaný. Až potom se do toho začíná přidávat hra s časem a všechno se začíná pěkně zamotávat. Z časových paradoxů tvůrci opravdu vyždímali vše, co mohli, to je pravda. Ale jenom kvůli tomu nebudu zvedat hodnocení - to by film musel něčím zaujmout už na začátku a ne si až na konci přihřát polívčičku. Ale i tak přiznávám, že kvůli tomu rozuzlení to za podívání stojí. Btw všimli jste si, že Sarah Snook vypadá jako chlap úplně jako Leonardo DiCaprio??

• 28.12.2014  12:22
    Lucy (2014)

To co je tady prezentováno, že člověk může dělat, když využívá dostatečnou mozkovou kapacitu, působí celkem jako fantasmagorie a tím si film asi celkem dost ničí reputaci. Na druhou stranu, jedná se o super akční nářez s velmi střízlivou stopáží a můžu říct, že jsem se opravdu bavila, takže všechny nepravděpodobné věci tvůrcům odpouštím.

• 28.12.2014  12:20

Sice dávám jenom tři hvězdičky, ale i tak připouštím, že by si film pravděpodobně zasloužil víc. Problém je v tom, že se tvůrci opět snažili přiživit na 96 hodinách a v traileru to prezentovali jako další akční film, kterým ale Mezi náhrobními kameny rozhodně není. Dobře se na to dívá, ale když člověk čeká akčňák, tak je z toho pak celkem rozladěný. Film plyne celkem pomalu, rozvážně. Jedná se o dobrý thriller, který je prezentován jako akční film, ale je v tom chudák celkem nevinně! Tvůrci trailerů, styďte se, takhle zkazit divákům zážitek.

• 28.12.2014  12:16

Všichni to tady srovnávají s Hunger Games. Nevím, jestli je to úplně na místě, to snad už nikdo nemá právo natočit fantasy, kde děcka bojují o přežití, protože toto téma bylo v Hunger Games? To by se pak už moc nových filmů točit nemohlo... Hunger Games je megalomanské, kdežto tento film byl o hodně střízlivější, bez nějakého pozlátka. Celou dobu divák navíc neví, proč se tohle všechno děje a klade si stejnou otázku jako hlavní hrdinové. Nakonec ale stejně zůstane ve stejné nevědomosti jako hlavní postavy a tak si pořád říká: o co tam vlastně šlo?? Tvůrci si to nechali otevřené na další pokračování a diváky nechali pěkně napnuté. Moc pozitivní to ale pro tvůrce být nemusí, protože leckdo bude naštvaný, že se toho dozvěděl tak málo. Ale i když nevím, o co tam vlastně šlo, tak se mi na to prostě dobře dívalo.

• 28.12.2014  12:06

Je to sice totální magořina, blbost na entou, ale na druhou stranu jsem se fakt pobavila a na tom přece u komedie záleží nejvíc.

• 30.11.2014  13:05

Zajímavý nápad na scénář, přiměřená délka a dvě nadějné mladé herečky. Vypadá to, že na tom nejde nic zkazit. No bohužel, tvůrci zřejmě nevěděli, jestli z toho udělat černou komedii nebo drama a tak to ve výsledku byla pěkná nuda.

• 13.11.2014  20:49
    Doodlebug (studentský film) (1997)

za nápad

• 6.11.2014  22:24

Snažilo se to tvářit jako chytrý krimi thriller, který člověka dostane tím, že bude postupně vypouštět různé nečekané zvraty. Tak nějak mi to ale celé přišlo o ničem, nemělo to žádnou šťávu, žádné napětí. A i když opravdu některé zvraty byly nečekané, tak jsem si řekla jenom hmm. Herecké výkony mi přišly dost vlažné a ani tam nebyla žádná postava, se kterou by člověk aspoň trochu sympatizoval. Prostě to celé vůbec nefungovalo.

• 31.10.2014  15:42

Pro ty, co se na tento film budou dívat s tím, že se těší na další režii Tonyho Scotta, u něhož jsme zvyklí spíše na super akční thrillery, tohle bude asi celkem šok. :-) Spíše je zde jasně vidět, že se na tomto dílku podílel Quentin Tarantino. Ten scénář a i celkové ztvárnění odpovídají jasně jeho stylu. Jedná se další bláznivou gangsterku a můžu říct, že jsem se opravdu bavila.

• 31.10.2014  15:37
    Vertigo (1958)

Moc dobře natočený film. Chytrá zápletka a správná porce tajemna. Dobré herecké výkony a nenucený běh děje. Přestože film plynul celkem pomalu a délka byla přes dvě hodiny, tak mi to tak ani trochu nepřišlo. Je to jeden z mála filmů, které jsem od Hitchcocka zatím viděla a rozhodně po této zkušenosti můžu říct, že už se těším na další.

• 31.10.2014  15:34

Pěkná konverzačka o vztazích, kde se řeší problémy, kterými se už asi každý z nás někdy zabýval. Je zajímavé to takto vidět, ale zase že by mě to nějak extra nadchlo, to taky nemůžu říct. Bohužel jsem až po zhlédnutí filmu zjistila, že se jedná už o třetí díl, jinak bych na to měla dost možní jiný názor. Rozhodně mě to ale neodradilo, abych se podívala na předchozí dva díly, třeba tam najdu to skryté kouzlo, které ostatní tak zaujalo.

• 31.10.2014  15:30
    Chvění (1990)

Správný komediální horor, jak má být se vším všudy - krvežíznivé monstrum, hrdinové, co se s ním neštvou, správná porce humoru a střízlivá stopáž. Jsem opravdu zvědavá na další díly.

• 31.10.2014  15:27

Konečně po delší době zase jeden dobrý horor. Ne, že by zde bylo něco objevného nebo aspoň něco, co už jsme neviděli tisíckárt jinde, ale atmosféra je opravdu povedená. Musím říct, že lekaček tam nebylo málo a stejně tak se zde objevilo dost scén, kde bylo správné tíživé napětí, takže opravdu horor, který jsem si užila.

• 18.10.2014  19:51
    Bokovka (2004)

Nápad asi nebyl špatný, herci to taky zvládli dobře, ale ten film byl prostě k uzoufání nudný, ty dvě hodiny se skoro nedaly vydržet...

• 13.9.2014  11:54

Natočeno to bylo sice velmi dobře, ale na druhou stranu délka filmu mi přišla dost neúměrná. Ne, že bych se nudila, ale i tak dvě hodiny jsou na tento typ filmu až moc. SPOILER: Vzhledem k tomu, že se nakonec ukázalo, že to Matthew opravdu udělal, tak podle mě tento film neměl žádný smysl. Koho zajímá, jak chudáček vrah trpí? Vím, že filmů, kde je to naopak a odsouzený to opravdu neudělal, je mraky, takže by to asi žádný velký přínos taky nebyl, ale aspoň by skončení filmu nezůstal pocit, že to vlastně bylo úplně o ničem.

• 22.6.2014  21:54

Nechápu, že se do toho herci jako Bill Nighty nebo Aaron Eckhart pustili. Příběh o ničem, kostýmy a vizuální stránka děs. Tak takovýhle béčko sem teda neviděla už hodně dlouho. A co víc, celou dobu jsem čekala, jestli se to náhodou nezvrhne i v péčko - jakýsi nabušení chlapi v kostýmech, domácí kamera, no fakt jsem už tam chybělo jenom: "Ahoj, já jsem Helmut, opravář komínů".

• 13.5.2014  23:03

Další příhody Veroniky pro fanušky seriálu, nic víc, nic míň. Fanoušci nostalgicky zavzpomínají na všechny známé postavy. Naopak pro toho, kdo neviděl seriál, to bude asi jenom nudnější detektivka.

• 13.5.2014  23:01
    Samaritánka (2004)

Už jsem viděla několik jihokorejských filmů a tento jsem si vybrala, protože měl dobré hodnocení a vidělo ho poměrně dost lidí. Přesto mě asi nezaujal tolik, jako ostatní. Nic poetického, jak se píše v popisku filmu, jsem na tom neviděla. Přišlo mi to jako fůra dalších evropských/amerických filmů, které jsem viděla. Jsem ráda, že to bylo tak krátké, protože i tak už jsem se u toho celkem nudila.

• 13.5.2014  22:58
    Pan Nikdo (2009)

Hodně dobrý film. Překvapilo mě, že jsem o něm vůbec neslyšela, i když byl natočen už před 5ti lety. Moc se mi líbil ten styl vyprávění, prolínání příběhů. Trochu mi to připomínalo filmy jako Butterfly Effect nebo Atlas mraků. Jediné, co mi přišlo tak trochu mimo, bylo, proč do toho vůbec montovali tu budoucnost? To bylo celkem přehnané, pokud jenom potřebovali nakonec nějak spojit příběhy (tj. mít vypravěče), tak to mohli udělat v "normální" budoucnosti a působilo by to harmoničtěji.

• 13.5.2014  22:54

Další dobrá hororová komedie. Zombieci proti důchodcům, to tu asi ještě nebylo. :-) Délka filmu je volena také velice střízlivě. Sice jsou tu jisté nedomyšlenosti (na co si nechávat rukojmí, když vypukla zombie apokalypsa?), ale v tomto typu filmů na tom stejně nesejde. Pokud máte rádi tento žánr, tak se určitě pobavíte.

• 1.5.2014  13:38

Psycho, tak by se dal jedním slovem popsat tento film. Hodně jsem váhala mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami. Za styl, jakým je to natočené, si to zaslouží určitě aspoň čtyři, na druhou stranu na mě to už bylo asi trochu moc psycho... Ale fakt to stojí za zhlédnutí.

• 1.5.2014  13:36

Vynikající film. Stylem, jakým byl natočený, mi připomínal Osvícení. Je skoro neuvěřitelné, kolik toho dokázali vytěžit z tématu Ženská drží svého oblíbeného spisovatele zavřeného v pokoji a nutí ho napsat další díl své oblíbené knížky. I přes tak zvláštní téma z toho dokázali udělat nervák - a to díky skvělé nervydrásající hudbě a detalním záběrům obličeje rozzuřené věznitelky. Nutno vyzvihnout výkon Kathy Bates, protože kombinace jejího hereckého výkonu a správných záběrů kamery a hudby, z ní udělala opravdového psychopata.

• 1.5.2014  13:32

Ač je to na v podstatě němý film celkem dlouhé, tak jsem se vůbec nenudila. Překvapilo mě, jak si hlavní hrdina dokázal udržet většinu času chladnou hlavu a postupoval logicky - dělal vše pro to, aby se zachránil. Vlastně jsem do posledního okamžiku netušila, jestli ho nechají zemřít nebo přežít. A musím říct, že ten poslední záběr mě dostal - ukončili to přesně tam, kde měli, a já jsem pak ještě nějakou dobu seděla a nechávala to doznít.

• 24.12.2013  21:19
    Kick-Ass 2 (2013)

Vynikající, stejně dobré jako jednička, což je u dvojek dneska už opravdu jenom výjimka nebo spíš náhoda. :-) Svižné, vtipné, sem tam hraje na city, prostě správný komiksák. A navíc Jim Carrey - já ho vážně nepoznala, super, Jime, to se ti povedlo :-)

• 24.12.2013  21:16
    Zabít tiše (2012)

Konverzační filmy mám ráda. Ovšem musí být o čem konverzovat... Tady si tak nějak postavy plácají o nějakých blbinách, které jsou tady asi jenom proto, aby vyplnily ticho, ale nic zajímavého/podstateného/vtipného/trefného se prostě nedozvíte. Tady bylo mluvení prostě na škodu a film zbytečně stáhlo dolů. Díky dialogům vypadalo, že má film aspoň 2 hodiny a ne že patří k tomu kratšímu, co se točí.

• 24.12.2013  21:12

Super taneční film, řekla bych nejlepší ze série Step Up. Na své si přijde každý, protože se zde objeví hodně stylů a vystoupení jsou opravdu vkusná a moc pěkně choreograficky, hudebně i kostýmově zvládnutá.

• 24.12.2013  21:10
    Reportér (2012)

Tenhle film mě teda dost zklamal. Přestože se to tady hvězdami jenom hemží, tak příběh je celkem o ničem a strašně se táhne, takže ani všechny tyhle známé tváře to nedokázaly zachránit. Ale jedno se musí nechat, John Cusack svoji roli ztvárnil fakt na jedničku. Pokud si ho z jiných rolí pamatujete jako charizmatického fešáka, tak tady je z něho odporný ulízaný úchyl, na kterého se člověk štítí jenom podívat. Tento herecký výkon byl opravdu něco, ale nevím, jestli je to zrovna pozitivum, protože po skončení filmu vám nezbude nic jiného než vzpomínka na tohle nechutné individum. No možná je to přece jenom plus, protože to přebije i pocit z toho, jaká neskutečná nuda ten film byl.

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21