HappySmile

HappySmile

Česko

• 6.11.2011  12:00
    Drive Angry (2011)

Dobře no, spousta lidí řekne, že to byla naprostá hovadina, ale já to považuju za velmi zdařilé béčko. Byla to skvělá jízda se spoustou ustřelených končetin a prostřelených hlav, kde o zábavu nebyla nouze.

• 22.10.2011  11:46
    Goemon (2009)

Po vizuální stránce velice zajímavé. Chvilku to vypadá jako z počítačové hry, chvilku zase jako ze snu (nebo nějaké pohádky), pak zase přijde příběh s něčím novým, originálním. Příběh nebyl zase nic tak překvapivého, ale ta vizuální stránka prostě stála za to.

• 17.9.2011  10:28
    Alfa a Omega (2010)

Dětem se to asi líbit bude, ale pro dospělé to bude neskonalá nuda. :) Znáte to, příběh o ničem, kde předem víte, jak to dopadne. Žádný originální nápad a s animací si evidentně taky hlavu moc nelámali. Proto mě taky překvapuje, že se tady angažovaly v dabingu Christina Ricci a Hayden Panettiere.

• 15.5.2011  14:48
    Ondine (2009)

Film s jednoduchým příběhem, kde je člověku už od začátku jasné, jak to celé je... ale! Po nějaké době se přece jenom divák neubrání ptát se: co když? Odehrává se ten příběh v reálném prostředí nebo je to pohádka? A až do poslední chvíle si opravdu nebudete jistí, jak to doopravdy je. A právě tím, jak zajímavě je příběh vystavěný, mě tenhle film dostal.

• 1.5.2011  14:19

Příběh je sice jednoduchý a lehce předvídatelný, ale o to tady tak moc nejde. Příběh zde totiž slouží pouze k tomu, aby se skrz něj mohla realizovat skvělá vizuální stránka, která opravdu stála za to (v tomhle ohledu bych to asi přirovnala k filmu 300: Bitva u Thermopyl, tam šlo taky spíš o vizuální dojem než o příběh). Jedničku jsem neviděla, ale vůbec ničemu to nevadilo (akorát jsem se divila proč se to jmenuje Tron, než jsem se dozvěděla, že to navazuje na jiný film).

• 27.4.2011  13:01
    Bastardi (2010)

I když zde bylo trochu nadsázky (úmrtí), tak tvůrci skvěle vykreslili tuto nelehkou problematiku. Tohle je bohužel realita dnešních škol a chtělo to, aby něco takového někdo konečně natočil.

• 17.4.2011  12:47
    Doblba! (2005)

Nevím, nevím... myslím, že název mluví za vše...

• 16.4.2011  12:27

Sice banální příběh, ale zaručeně vás vtáhne do děje a i když bude každému jasné, jak to celé dopadne, budete ke konci stejně prožívat nervydrásající drama přesně tak, jak si Tony Scott naplánoval. Začínám mít pocit, že ten chlap by dokázal udělat neskutečně napínavou story i z pouštění draka....

• 3.4.2011  11:29

Nemělo to spád, nemělo to šťávu, nemastné, neslané... prostě takový suchar.

• 19.3.2011  11:43

Myslím, že něco takového už nikdy neuvidím... Tento film se nedá slovy popsat, protože ta by nevystihla nic z toho, o co tady jde. To se prostě musí vidět.

• 12.3.2011  12:52
    Okresní přebor (TV seriál) (2010)

Nemusíte být fanouškem fotbalu, aby se vám tento seriál líbil. Já taky nejsem. Ale pokud jste někdy někdo chvíli pobyli na vesnici, tak poznáte, že spousta věcí je tady opravdu ze života. Celkem mě udivilo, že se v českých vodách objevil podobně dobrý seriál. Sice bylo pár dílů i slabších, ale zaručuju vám, že se rozhodně pobavíte. Obsazení je skvělé, hlavně Luděk Sobota vynikal v každé scéně, kde se objevil.

• 12.3.2011  12:47
    Zase ona! (2010)

Vlastně bych normálně dala 3 hvězdičky, protože tady nic výjimečného není, ale je to za dlouhou dobu jedna z mála komedií, kde jsem se opravdu pobavila. Je tu hodně věcí, které nebyly ideální, např. než se začalo dít něco vtipého, tak uteklo půl hodiny, což není zrovna málo... Ale jinak je to taková pohodová oddychovka, která nikoho neurazí. :)

• 13.2.2011  12:49

Vlastně to byl spíš tří-hvězdičkový film, ale dávám čtyři, protože v rámci teen komedie je tohle hodně nadprůměrný snímek. Žádné pitvoření, fekální humor ani humor primitivů se tady nekonají. Konečně v tomto žánru zavál svěží vítr, snad takových snímků bude víc.

• 6.2.2011  12:30
    Gangsteři (2010)

Promyšlené loupeže, akční honičky a přestřelky byly hodně povedené, ale ten zbytek byla jenom taková máčka, bez které by se člověk obešel.

• 5.2.2011  22:40

Celou dobu se to strašně vleklo a kdyby to bylo aspoň o 20 min kratší, určitě by to tomu hodně prospělo. Carell tady hraje opravdu ukázkového blbce, kterého budete chtít permanentně zabít. Pro mě to byly po celou dobu slabé 2 hvězdičky, ale konec byl teda pecka (od zahájení večeře), to jsem byla mrtvá smíchy, a tak nyní s klidným svědomím dávám 3 hvězdičky.

• 5.2.2011  13:45

Nápad to byl originální a neotřelý, animátorsky to bylo bravurně zvládnuté, ale přece jenom na mě těch sov bylo nějak moc... Možná kdyby byly nějak stylyzované, tak by se na to líp dívalo, ale tolik sovích křídel mě spíš mátlo a špatně se mi v tom orientovalo. Taky nevím na jaké publikum se sovy zaměřují - pro dospělé tam bylo málo dospělého humoru a pro děti zase málo toho dětského...

• 3.2.2011  15:58
    Na nože! (TV pořad) (2010)

Snažili se co nejvíc vytěžit z popularity Zdeňka Pohlreicha, ale mně osobně to teda připadalo jako přešlap. Sorry, Zdeňku, nuda!

• 30.1.2011  20:49
    Cizinec (2010)

Pokud někdo čeká akční thriller, asi bude zklamaný. Hodně věcí tady bylo přehnaných (tj. nepůsobily uvěřitelně), ale když se člověk odpoutal od přemýšlení nad tím, jak je tohle možné atd., tak z toho byla pěkná oddechová (akční) komedie. On to sice asi nebyl primární záměr, ale bylo tu hodně prvků, které neúmyslně působily vtipně, a tak můžu říct, že i když jsem nedostala to, co jsem očekávala, tak jsem se pobavila.

• 30.1.2011  15:42

Tento snímek se snaží zkombinovat teenagerskou komedii a drama o zneužívání dětí v rodině. Z kombinace takovýchto dvou různých žánrů často vzniká rozpačitý film, kde divák neví, co si o tom má myslet a do jaké kategorie snímek zařadit. Tady se to spojení ovšem podařilo, a to hlavně díky silným ženským hrdinkám, které jejich hlavní představitelky předvedly opravdu na jedničku.

• 29.1.2011  14:35
    Kukačky (TV film) (2008)

Celá zápletka je sice totální hovadina, ale smála jsem se u toho jako šílenec.

• 23.1.2011  14:04

Námětem i atmosférou hodně připomíná Orphan, takže komu se líbil tento film, určitě nebude zklamaný. Renée Zellweger zde zahrála velice slušně, ale nejlepší výkon podala Jodelle Ferland, skvěle předvedla malou vystrašenou holčičku, roztomilou dívenku i ďábelskou stvůru...

• 22.1.2011  18:33

Děj filmu je samozřejmě úplně o ničem a každý ví, jak to celé skončí. Už to není o vtipných scénkách jako v prvních třech dílech, ale o tom ukázat co nejvíce odhalených dívčích těl, ale zas to není takový strašný průšvih jako Spolek Beta.

• 21.1.2011  15:46

Sním či bdím? Pro jakou věkovou skupinu je tohle určeno? U tohohle se snad může pobavit jen parta na mol ožralých kluků nebo fakt nevím... Ta Pamela asi fakt nemá rozum, že se hrne do takovýchto filmů. Dost mi to připomnělo podobnou hrůzu s Paris Hilton Kráska a ošklivka.

• 20.1.2011  13:49

No vlastně bych normálně dala tři hvězdičky, ale když si tady tak čtu ty zahořklé komentáře, musím dát čtyři. Byla to pěkná oddychová komedie, podle mě rozhodně jedna z těch lepších oproti tomu, co se poslední dobou točí. Trojka Keaton, Latifah a Holms si skvěle sedla a rozhodně se tady člověk nenudil.

• 17.1.2011  17:55
    Experiment (2010)

Nevím, nevím, nějak se nemůžu rozhodnout, jak tento film zhodnotit... Na jednu stranu sice skvělý Forest Whitaker a i ostatní jeho kolegové, kteří se do rolí opravdu vžili, na stranu druhou ale těžko uvěřitelný příběh. Vlastně mi ani tak nejde o samotný příběh jako spíš o to rychlost, jakou se celá situace odvíjela. SPOILER: Vadilo mi, že se dozorci tak rychle uchýlili k týrání vězňů a vlastně hned na začátku experimentu začali své kolegy šikanovat. Chtělo by to je ukázat jako normální lidi, kteří se ze začátku chovali v požadovaných mezích a postupem času nad nimi zvítězil pocit moci a začali se chovat tak, jak se chovali. Ale při takto přímém rozdělení na "dobré" a "špatné" hned od začátku mám prostě problém s uvěřitelností celého vyprávění.

• 16.1.2011  15:17
    Kid (2010)

Sice to byl film podle skutečné události a já mám ráda životopisné filmy a sice herci vše zahráli na jedničku, ale i tak nemůžu dát víc než 3 hvězdičky, protože se příběh neskutečně vlekl.

• 5.1.2011  14:39
    Skřítek (2005)

Sice tak úplně nechápu, jakou úlohu tady měl skřítek, a myslím, že bez něho by to bylo stejné, ne-li lepší. Samotná zápletka byla sama o sobě ohraná, ale zpracování bylo víc než originální! Opravdu jsem byla nadšená a prvních pět minut by si vystačilo na skvělý krátkometrážní film.

• 23.12.2010  12:58
    Salt (2010)

Sice jsou akční scény dobře natočené a film člověku rychle uteče, ale přece jenom děj byl až moc překombinovaný a vykonstruovaný - tedy aspoň na mě. Ale jako taková oddechovka to rozhodně není špatné.

• 11.12.2010  14:02

Úžasné! Jednak skvělý nápad s loutkovými lesními tvory a jednak taky celý příběh. Opravdu to byl pěkný návrat do dětství, jak slibovali v traileru, a ani trochu jsem se nenudila - právě naopak, byla jsem nadšená a hodně jsem se pobavila. Trochu jsem se bála, že po skvěle vytvořeném traileru bude film o ničem, ale bylo to zbytečné, film byl přesně v duchu traileru. :)

• 11.12.2010  13:58
    Marmaduk (2010)

Už jsem z tohto žánru bohužel vyrostla, ale myslím, že pro prcky to musí být úžasná zábava. Já bych teda aspoň jako malá byla z mluvích psů určitě nadšená. Koneckonců i teď jsem se občas zasmála. :)