Hospoda (1996) (seriál)

Tohle je snad nejlepší český sitcom, co byl kdy natočen. Taková pěkná oddchyovka.

Záhada Blair Witch (1999)

Nuda, nuda, nuda... já fakt nevím, ale kdo se u tohohle může bát? No za nápad přidávám třetí hvězdičku.

Můj přítel Monk (2002) (seriál)

Myslím, že vymyslet takovéhohle poťouchlého hlavního hrdinu, který bude ostatní bavit a ne iritovat, musel být celkem oříšek. Monk je s tou svou posedlostí čistotou a dokonalostí naprosto skvělý. A to jak při řešení případu vždycky chodí dokola a tak nějak podivně gestikuluje rukama a všichni ostatní čekají, co z něj vypadne taky nemá chybu. Vlastně je to takový vtipnější bratr Hercuila Poirota, ten taky vždycky všechno vyřeší za inspektora Jeppa. :)

Uneseni (2002) (seriál)

Filmy o ufonech mám ráda, Steven Spielberg je skvělý režisér a to jak jak se tu zezačátku rozjedou příběhy tří různých rodin, které spolu nemají zdánlivě nic společného, postupně se s každou novou generací více "sbližují", až nakonec dojdeme k poslední čtvrté generaci, kde se teprve rozjede pořádný souboj "dobra" a "zla", to prostě nemá chybu. Asi nejvíc mě tady překvapil výkon Dakoty Fanning, jak tahle malá holčička dokázala tak skvěle zahrát tuhle v celé minisérii klíčovou roli, před tím se opravdu klaním. Stejně jako před panem Spielbergem.

Letec (2004)

Leonardo DiCaprio podal opravdu vynikající výkon, myslím, že to od něj málokdo čekal. Celkově mě ale film moc nezaujal. Takový průměrný životopis.

Johnny English (2003)

Rowan Atkinson jako "James Bond"? Tak to musí fakt dobrá sranda, říkala jsem si. A taky, že sem se nespletla. Blbec ve službách tajné služby vytváří nesčetně zmatků a vtipných situací.

Bulšit (2001)

Tak tohle je podle mně opravdu hodně povedená parodie na teenagerské filmy. Pokud víte, jak vypadala scéna v původním snímku, a pak ji vidíte tady, tak to opravdu nejde nesmát se.

Úsvit mrtvých (2004)

Mně to prostě celé přišlo jako jeden velký špatný vtip.

Noční hlídka (2004) odpad!

Větší slátaninu jsem už hodně dlouho neviděla...

Mrazík (1964)

Mrazíka jsem poprvé viděla před pár lety, přestože i předtím ho dávali každé vánoce v televizi. A můžu říct, že po tom, co sem ho viděla, je to už taky moje pravidelná vánoční pohádka. Čímž se snažím říct, že je to fakt geniální film se skvělými najivními postavami, skvělým dějem a skvělými písničkami. :o)