Druhá míza (2001)

Místy veselý, místy smutný příběh. Dokonale ukazuje, co dokážou udělat předsudky společnosti a lidská závist, a to ještě k tomu mezi nejlepšími kamarádkami. Ale teda nečekala jsem, že to dopadne až takhle. Ano, celkově byl tento film překvapením.

Chuť melounů (2005)

No tak já teda nevím. Přes padesát procent filmu tvoří statický záběr kamery - tři minuty zabírá jak spolu dva sedí na houpačce, ani se nehnou, pak pět minut zabírá ulici, kde se absolutně nic neděje atd atd... Kromě toho skoro němý film (až na pár písniček a vzdechy). Takže myslím, že díky tomuhle to nemůže zaujmout ani milovníka muzikálu (jedna písnička se tam docela dala, tak za tu dám 1 hvězdičku), ani milovníka porna, protože než se tam k něčemu dostali, tak už člověk u tohodle filmu musel zaručeně usnout.

Eurotrip (2004)

Tenhle film se dá chápat buď jako další teen komedie nebo jako parodie na tento druh zábavy. Já jsem to pochopila jako parodii, která se hodně vydařila. Blonďatej Jákl byl opravdu něco a vidět ty naše české vlaky v americkém filmu je taky celkem sranda. Zajímalo by mě, jak dlouho jim trvalo, než našli nějaké kupéčko, které by vypadalo normálně. :)

Kmotr (1972)

Pořád jsem se nemohla rozhodnout mezi čtyřma a pěti hvězdičkama, ale musím uznat, že na to, že to byl skoro tří hodinový film, to strašně rychle uteklo. Taky Marlon Brando byl naprosto úchvatný, jenom škoda, že tam byl jenom tak třetinu film, a potom zaujal hlavní roli někdo jiný. Přerody některých postav jsou nečekané, přesto uvěřitelné.

Nejkrásnější hádanka (2008)

Troška umí točit pohádky a myslím, že dětem se to určitě bude hodně líbit. I já sem se u toho dost často musela usmívat. Ale přece jenom komedie mu jdou líp (že je Slunce, seno skvělý, to mi nikdo nevymluví).

Post Coitum (2004)

O čem ten film vlastně byl? Když vynechám to každý s každým, tak úplně o ničem, žádný příběh. Za chvilku už sem ztrácela přehled kdo s kým už jo a kdo s kým ještě ne... Nechápu jak se mohli takoví známí herci do tohohle filmu vůbec zapojit - třeba taková Bočanová, Vondráčková nebo Langmajer. Co mě ale ještě víc udivuje, že zrovna Franco Nero si v takovéhle sračce zahrál... Takže ta jedna hvězdička snad jenom za něho.

U mě dobrý (2008)

Tak hlásím, že u mě dobrý! ;-) Vynikající česká komedie, jenom škoda, že se ta hlavní zápletka nerozjela trochu dřív. Ale i v první půlce byly dobré scény jako kominíček, návnada nebo paní s kosmetikou, ovšem až ta hlavní linie jak okrást zloděje, tak ta mě dostala. Měli to hoši dost dobře promyšlený. Skvělý Polívka a Schmitzer.