Liga spravedlnosti Zacka Snydera (2021)

Mě se to překvapivě celé dost líbilo a v klidu se dá překousnout ta obrovská stopáž. Pravda začátek, s amazonkami mne fakt moc nebavil a ano hudba u nich, ale byli tam celkově zásadní momenty, kdy to prostě bylo super. Barry Allen, Batman, Wonder Woman a asi trochu i ten Superman nejlepší postavy :-). Nejvíc pro mě byl ale Barry Allen a asi nejlepší záběry byli, když zachránil Iris West a když vrátil čas, to prostě bylo super a tam se mi i moc líbila hudba! Takže Zacku u mne si obstál hodně :-)

Rytíři spravedlnosti (2020)

Naprostá pecka. Ono je to dost drsný, ale taky díky nerdům hodně vtipný s nadsázkou.

Raya a drak (2021)

Kdyby byl život tak hezky kouzelný a jednoduchý jak je to ukázaný v pohádkách! Budu hodný a dávám plný počet. Animace byla bezkonkurenční, zrovna tak hudba, příběh trochu pokulhával, ale dýchla na mne hodně smutná nálada, takže jsem hodný a vim, že určitě nepřehodnotim!

WandaVision (2021) (seriál)

Po rozpačitém a pro mne ne zrovna dobrém otevíráku se sitcomem to začínalo každým dílem nabírat větší a větší grády, tak že bych šel i na plné hodnocení, ale ten sitcom jsem fakticky nedával moc dobře! Jinak jako vždy hezké efekty, příběh a nakonec i to tempo a hudba. Uvidíme jak obstojí Winter Soldier a Falcon, ale myslim si že v pohodě stejně jako Loki :-)

Hodní hoši (2019)

Naprosto super film se sympatickými mladými herci :-). Proto na jednu stranu nechápu to relativně nízké hodnocení, protože já s mamkou jsme po půlhodině filmu měli břišáky od smíchu jak kdejaký kulturista :D. To fakticky byla tak příjemná komedie :-)

Braindead - Živí mrtví (1992)

Ani se fakt nechce věřit, že Jakson o pár let později natočil neskutečnýho Pána prstenů a dejme tomu pak o dalších pár let později i Hobbita, ale tohle? To byla fakticky taková šílenost, že to fakticky bylo dobrý a patří to určitě do kultu a není lepší zombie film :D

Curiosa (2019)

Hudba je krásná, ale ne do tohohle nudného nekončícího filmu. Nahota potěšila a Noémie Marlant je hezká ženská, ale to je tak všechno. Jinak mne to fakt nezajímalo, ale vůbec a ty časový skoky byli bohužel taky otřesný!

Píseň moře (2014)

Další z nádherných animací a další animovaný úžasný film do sbírky, co více si přát!

Dolittle (2020)

Jako jo on to byl takový ulítlý oddech a byl bych hodnotil i výše, ale bohužel ke konci to hodně ztrácelo na dechu! Přesto byť jsem viděl Dolittlea s Murphym musím říct, že mě tohle dobrodružství bavilo krapet víc.

Scoob! (2020)

Bohužel obrovská nuda! Nemam teda nijak zvlášť rád i starýho Scoobyho, ale tam to furt bylo tak nějak všechno lepší i hrané byli lepší! Tady navíc nefungoval ani vtip a vůbec nic, to že je hezká animace ještě nevyřeší chod celého filmu!