Banda (2019) (seriál)

Po ultimátní a nejlepší třetí sérii potřebuju nutně čtvrtou! Ten seriál je geniální po všech stránkách! Díky bohu za to eRko to tomu dodává jen třešničku na vynikajícím dortu…

Po hlavě... do prdele (2006)

No tohle byla hovadina :D. Hvězdičku dávam za pana Hranu a pana Vohnouta. Kdyby se neobjevil jeho příběh, tak by mě to fakt nudilo. Nejlepší byl ale pan Hrana: vždyť se to nedá žrát, to je studený :D

Princezna zakletá v čase (2020)

Na Českou republiku úplně parádní výkon! Jako než se mi to pořádně rozleží v hlavě, tak zatím nebudu říkat nejlepší česká pohádka a nebo proč ne! Nejlepší česká pohádka, protože je to svým způsobem originální (inspirace od Zloby a samozřejmě vracečky v čase jsou od zahraničních kamarádů celkem už časté), úžasná hudba, výprava a každý herec měl své kouzlo, ale vévodila tomu Eliška Křenková svými hláškami, kterých naštěstí nebylo úplně přehršel! Jen bych v tom kině zabil dvě partičky dětí, protože to co tam předváděli už bylo na vykázání z kinosálu! Takže rozhodně nejlepší česká pohádka milénia :-)

Borg/McEnroe (2017)

Zjištuji stále víc a víc poslední dobou, že mam prostě filmy podle skutečnosti a ze sportovního prostředí prostě a jednoduše rád! Teda samozřejmě za kameru musí sednout někdo velice schopný a to samé musí být se scénářem, další výběr jsou herci atd atd. Jako byl jsem nadmíru spokojenej a dokonce se mi v brečícím kanálku mihla nepatrná ale fakt jen nepatrná slza, spíš kapka, ale mihla a to se počítá! Tleskam fakticky moc

Poslední noc v Římě (2010)

Jenom hezký holky a převážně po celou dobu filmu nahatý to fakt nezachrání! Strašná zívačka a dialogy absultně o ničem. Jen za tu nahotu je ta hvězdička, protože člověk se nezasmál, ničemu nedivil, jen se uzíval nudou!!!

Girlhouse (2014)

Překvapivě to hezky všechno fungovalo a je to solidní slasher :-) a moc hezký holky samozřejmě

Krvavé zjevení (2016) odpad!

Tady vidim velký špatný! Hodně budeš někde. A kde no v prdeli! Nečekal bych, že s nádhernou Anou dam někdy něčemu odpad a ejhle! Ona a Keanu se k tomu fakticky asi upsali náhodou, protože tohle byla prostě scénáristická a i režijní žumpa!

Země bez zákona (2012)

Naprosto parádní!!!! A Hardy byl uvěřitelnej nařachanej drsňák! Strašně jsem ho žral a sakra jsem mu záviděl Jessicu a frajersky jí nechal dlouho čekat :D. Samozřejmě celý film parádní, ale prostě Tom Hardy mě uchvátil nejvíc

Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn) (2020)

To co krásně fungovalo u Deadpoola i napodruhé, tak tady ani napoprvé nefunguje! Se ukoušete nudou říkám! Nemam nic proti tomu, že by nedokázala Margot Robbie utáhnout film sama, to dokáže! Ale byla to otřesná nuda, strašnej příběh a šíleně nesympatická malá holka! Vlastně jedinej kdo mě tak nějak bavil byla Cannary. Tentokrát ani vtipy u Harley nefungovali!

Tenet (2020)

Tak se do toho pustíme! Jako Nolan si jede těžce svojí a každej ať se s tim popere sám, on se nám potutelně usmívá jakej nám udělal MINDFUCK! To jaký má umění a talent na výběr neznámého a mladého a hlavně úplně unikatního skladatele je úžasný (husina neskutečná při soundtracku), výběr herců na jedničku, protože proč nemůžou dostat prostor noví herci? Nolan si to s timto talentem může dovolit, jako režírování má těžce v malíku a je to PAN REŽISÉR! A k samotnému filmu? No co si budem, tak po dvacáté projekci se snad budu chytat :D fakticky tleskam!!!