Lesní rituál (2017)

Parádní, ale opravdu parádní hudba... Ještě parádnější, že zlo bylo celou dobu skryto. S postavami se pracovalo suprově! Celé to fungovalo skoro na jedničku :-)

Tomb Raider (2018)

Jako řekněme si to hned na rovinu! Tohle bylo úplně jiný kafe než s Angelinou! Velice přitažlivá Alicia (každý má jiný vkus), krásné prostředí, hudba, sympatičtí herci, ano příběh za moc nestál, ale když je to podle hry, tak ono držte se něčeho jiného :-).... No prostě Alicio krásně ti to sedlo zase ta role, opět :-), snad až na Tulipánovou horečku, zatím vždy krásná a neodolatelná :-). Novodobý ženský Dr. Jones valííííí :-)

Jumanji: Vítejte v džungli! (2017)

Nezapomenutelný scény :D.... Jako vážně jsem se bavil a lituji, že jsem na tom nebyl v kině, protože tohle fakticky byla vydařená komedie a troufám si říct, že to překonalo o chloupek vynikající jedničku, respektive nepřekonalo, ale mladší generace a možná i má generace bude pouze a jen asi uznávat už pokračování, tedy toto (tím nechci říct, že bych jedničku vypudil to vůbec ne) :-)

Pásky z Nagana (2018)

To byl zážitek.... Tohle je umění, takhle sestříhat a vrátit vzpomínky, na které by se dalo koukat pořád, ta VÝHRA byla neskutečná! Pravda já byl v té době, ještě prcek, ale přesto si pamatuji, že se koukalo všude, fandilo všude a nemožné se stalo skutečným! Tento film uschovám samozřejmě a budu pouštět svým dětem, jaký to byl zážitek.. Co všechno se událo, co všechno tam panovalo!!! Ondřeji Hudečku třikrát tleskám a křičím sláva českému dokumentu a hokejový týme vám smekám a klaním se!!!

Já, Olga Hepnarová (2016)

Jako vynikající Michalina Olszańska, ale jinak bych to zařadil jen do průměrného filmu, protože upřímně, kdybych o tomto incidentu nevěděl z historie něco, tak bych absolutně nevěděl, proč to Olga udělala a celkově jako u filmu bych i několikrát usnul... Snaha navodit pesimistickou a pochmournou atmosféru tady byla, ale chtělo by to možná trochu hudby, toť můj názor!!!

Já, Tonya (2017)

Margot Robbie, Allison Janney, Paul Walter Hauser i Sebastian Stan jsou boží... Fakticky jsem si tento film moc užil! Margot bych toho Oscara přál :-)

Hrdinové ohně (2017)

Jestli jsem ještě donedávna říkal, že nejpřekvapivější film roku 2017 je u mě Blade Runner 2049, tak si za tím stále stojím! ALE Joseph Kosinski je sakra překvápko a vyždímal z tohoto snímku Only the Brave plnohodnotné drama, které se vyšplhalo v žebříčku na druhé místo, jako film roku 2017! Promiň Wind River, tímto se posouváš na třetí místo! Nebudu spoilerovat, ale tohle se musí vidět, alespoň teda člověk, který uznává dramata a ocení sakra dobrý scénář a seznámení s postavami, tak, že vám prostě každá přiroste k srdci! Tleskám hereckým výkonům, tleskám režisérovi, tleskám scénáři, tleskám hudbě a v neposlední řadě tleskám vizuální stránce filmu! BRAVO!!! Jednoznačně pro mne nejlepší film o hasičích a teď mne omluvte, jdu se zachumlat pod peřinu a ronit hektolitry slz...

Auta 3 (2017)

Nooo, tohle je ono :-). Dvojka se mohla úplně v klidu vynechat, tam jaksi tvůrci nějak ulítli. Krása :-), návrat ke starému, návrat k jedničce :-)

Nejsledovanější (2017)

Divím se sám sobě, že dávám průměr.... Ale ono to mělo docela zajímavé vysvětlení. Nejsympatičtější z youtuberů je jednoznačně Pedro, upřímný, má rodinu, skromný, takový sympaťák a vypadá, že si na nic nehraje a v nemocnici byl za člověkem (fanouškem), který na tom byl asi nejhůře, ale to nemůžu soudit! Jinak fanoušci, jak o nich mluví, tak jako žádný bozi to nejsou, a je snad úplně jedno jestli chodí na vysokou školu nebo ne! Jako kdybych chodil na denní studium, tak asi taky klidně můžu dělat youtubera, ale asi bych na to neměl povahu, rád se koukám do objektivu jsem takovej manekýn a pro každou srandu, ale na tohle bych prostě neměl, navíc v dnešní době už by ani nebylo možné prorazit (já proti nim nic nemam), jen je mi líto těch fanoušků! Jo a tleskám tátovy Gabči Heclové, vystihl to úplně přesně a to co si přesně myslím já! To kurňa dnešní děti, protože koukají převážně na ně děti, se tak hrozně nudí, že musí celý dni čumět na videa? A to nejsem nijak starý, ale sakra, já se bavil chodil ven a i v dnešní době smartphonů (ano mam iPhona), do něj nečumim, když jsem někde s přáteli, v hospodě, na kafi, doma a bůh ví kde ještě! Hledám jinou zábavu a neklepu se na to, kdy mi můj oblíbený youtuber postne video! No nic, rozvášnil jsem se, na jednu stranu smekám, na druhou stranu, jsem zvědavý co bude třeba za deset let s těmihle lidmi, ale youtuberství asi nevymizí!!! Takže tleskam