Solo: Star Wars Story (2018)

Jak popsat nové cameo Sola? Aby něco překonalo Rogue One muselo by se to hodně snažit, ale mlaďoučký Han Solo má všechno i tu velkolepost, ale Rogue One je Rogue One, tím nechci říct, že bych se u tohoto snímku nudil, to ne to vůbec, bylo to úžasné od první do poslední minuty! Mladý Solo má ale jednu smůlu, že přišel na scénu až po sr..ce SW VIII, tak spousty lidí nechce na to kvůli tomu do kina, protože se prostě bojí, potom na to jde taky sorta lidí, která počítá s tím že to bude Star Wars nářez a zase narazí! Pokud si praví fanoušci Star Wars vzpomínají tak Han Solo použil světelný meč jen jednou a to v Impériu a vlastně teprve v Nové naději zjišťoval, že vůbec jsou nějací Jediové, Sithové, Síla atp. a i tak tomu pořád nechtěl věřit :-)... Solo je prostě svůj a nevěří nikomu ;-)!!! Jinak musím vysmeknout poklonu Aldenovi Ehrenreichovi za jeho herecký výkon a převtělení se do mladého Harrisona Forda, protože to byl prostě frája Solo :-).... Samozřejmě taky správný Lando aka Donald Glover a asi jako vždy parádní Woody Harrelson. Takže závěrem Solo Star Wars Story vřele doporučuji, já se nenudil a klidně bych si zašel i znova :-)

Deadpool 2 (2018)

Nekompromisně pětihvězdičovka... To co chybělo v jedničce nám dvojka přinesla dvojnásob! Captain Deadpool jede na plný koule a vy z kina odcházíte se slzami v očích a udržujíce moč v gatích... Pěkné pěkné pěkně :-) 3....2....1.... FUCK :D

La cara oculta (2011)

Předem říkám, že na tento snímek potřebujete opravdu klid, zvlášť když je ještě v jiném jazyce než je angličtina... K filmu jsem se dostal na doporučení a musím uznat, že to je snímek, který diváka vtáhne, nechce se odtrhnout od děje a velice velice zajímavé téma... už jsem teda viděl na podobný způsob myslím že Sirotčinec, ale tohle bylo taky dílo!!! A jak to dopadlo? No koukněte se a uvidíte sami :-)

Avengers: Infinity War (2018)

No co na to můžu říct.... Naprostá pecka, prozatím nejlepší film od Marvelu z Universa Avengerů!!! Celý film jsem hltal a kupodivu, až jsem se tomu sám divil, jsem se nedostal k žádnému spoileru, takže to pro mne bylo samotného o to ještě větší překvapení :-)... Fakticky smekám a těším se na druhý díl... Jo a Thanos u mne vyhrává záporáka roku a nejlepšího záporáka v Avengerskovskejch filmech

Lesní rituál (2017)

Parádní, ale opravdu parádní hudba... Ještě parádnější, že zlo bylo celou dobu skryto. S postavami se pracovalo suprově! Celé to fungovalo skoro na jedničku :-)

Tomb Raider (2018)

Jako řekněme si to hned na rovinu! Tohle bylo úplně jiný kafe než s Angelinou! Velice přitažlivá Alicia (každý má jiný vkus), krásné prostředí, hudba, sympatičtí herci, ano příběh za moc nestál, ale když je to podle hry, tak ono držte se něčeho jiného :-).... No prostě Alicio krásně ti to sedlo zase ta role, opět :-), snad až na Tulipánovou horečku, zatím vždy krásná a neodolatelná :-). Novodobý ženský Dr. Jones valííííí :-)

Jumanji: Vítejte v džungli! (2017)

Nezapomenutelný scény :D.... Jako vážně jsem se bavil a lituji, že jsem na tom nebyl v kině, protože tohle fakticky byla vydařená komedie a troufám si říct, že to překonalo o chloupek vynikající jedničku, respektive nepřekonalo, ale mladší generace a možná i má generace bude pouze a jen asi uznávat už pokračování, tedy toto (tím nechci říct, že bych jedničku vypudil to vůbec ne) :-)

Pásky z Nagana (2018)

To byl zážitek.... Tohle je umění, takhle sestříhat a vrátit vzpomínky, na které by se dalo koukat pořád, ta VÝHRA byla neskutečná! Pravda já byl v té době, ještě prcek, ale přesto si pamatuji, že se koukalo všude, fandilo všude a nemožné se stalo skutečným! Tento film uschovám samozřejmě a budu pouštět svým dětem, jaký to byl zážitek.. Co všechno se událo, co všechno tam panovalo!!! Ondřeji Hudečku třikrát tleskám a křičím sláva českému dokumentu a hokejový týme vám smekám a klaním se!!!

Já, Olga Hepnarová (2016)

Jako vynikající Michalina Olszańska, ale jinak bych to zařadil jen do průměrného filmu, protože upřímně, kdybych o tomto incidentu nevěděl z historie něco, tak bych absolutně nevěděl, proč to Olga udělala a celkově jako u filmu bych i několikrát usnul... Snaha navodit pesimistickou a pochmournou atmosféru tady byla, ale chtělo by to možná trochu hudby, toť můj názor!!!