Spalovač mrtvol (1968)

Poprvé v životě mě napadlo pustit se do československýho veledíla s názvem Spalovač mrtvol. Koment píšu s naprostým úžasem a jsem krapet stále rozpoloženej! To jak si mě mistr pan Hrušínský psychologicky rozebral a fantasticky si pohrál s myšlenkama v mojí hlavě, to bylo geniální! Jeden z filmů, který nevyhledávám, avšak jsem rád a nadšen, že jsem ho mohl vidět! Hereckej výkon Rudolfa byl famózní! 95%

Alkehol - Spalovač chlastu (2018) (hudební videoklip)

Udělám si symbolicky i můj první komentík k hudebnímu klipu. Symbolicky pro to, že bude patřit kapele mýho rockem zalitýho srdce, nasáklýho pivem a bušícího rytmem nikdy nekončící kalby! ALKEHOLU! Alkáči a jejich hitovka z posledního alba Sudová přitažlivost. Možná je to pitomý, možná i trochu mimo mísu, ovšem pro skalní, je to další lahůdka do sbírky posluchačskýho života! A já skalní jsem na tuty! 100%

Nebezpečná hra (1993)

Nicolas si zaslouží jednu hvězdu, Cage tu druhou. Ano, všechno to psycho brutal představení Eddieho bylo jediný kladný k hodnocení této hry k poblití. Hrozný herecký výkony - Biehn může být opravdu rád, že se zviditelnil v jedničce Téčka, pač to je absolutní neherec a nedá se na jeho úlisnej rypák koukat. Kamufláž v příběhu je laciná a předvídatelná. Navíc mi vůbec nejde do palice, jak se k tomuhle projektu přimotal i Charlie Sheen... No šílená krávovina! 45%

Hunger Games: Síla vzdoru 2. část (2015)

Jež, konečně je konec! Tak nebýt drsné Katniss v podání půvabný Jenn asi bych to možná ani nedokoukal a to teda rozhodně nevyhledávám filmy, kde je hlavní hrdina baba a snaží se navíc v drtivé většině bejt drsná jak šmirgl... Na mě tahle rádoby áčková dobrodružná podívaná působí od druhýho dílu šíleně uměle. Navíc za dvě a půl hodiny nezaujetí, člověka šíleně bolí prdel! A bohužel to rozhodně nezachrání ani smršť známých ksichtů okolo. 45%

Mr. Bean (1990) (seriál)

Už jsem to v kolika případech psal, že miluju a obdivuju umělce, kteří si svoji kariéru vybudujou na bázi chytré stupidity! Mr. Bean je myslím si velikej legendární průkopník tohoto řemesla! Nemluvenej vtip, chytře provedená debilita, nezapomenutelný scénky, moje dětství.... Do dneška se na pana Fazoli hrozně rád podívám! Bingóůůů! 90%

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Upřímně mě seroš oslnil díky Sheenovi. Nechápu, proč se všeobecně o člověku říká, že je suchar, když s ním není třeba prdel, nebo se neusměje. Takovej paradox. No není suchost jako suchost naštěstí, pač z Charlieho ten humor na bázi sucha víří ve velkým stylu. Celkově chemie mezi brášema je luxusní, nemluvě o úžasných vsuvkách slušky Berty... Pro chlapa ještě jako bonus se tu točí neustále nějaký polonahý buchty. Po pár sérkách nastal brutální zásah do seriálu, díky výměně hlavního hrdiny. No, Ashton není už taková klasa jako Charlie, nicméně určitě ani nezaostává. 75%

Californication (2007) (seriál)

Hank Moody, to je kurva pojem! Jak říkám, každej zapikanej chlap, kor s tou pantoflí na palici a věčně sedící doma na prdeli, mu musí kurva závidět! O co vlastně jde? Chlast, fet, mrdání a krásnej kurva svobodnej život starýho mládence! Navíc je zde spousta hlášek na rozdávání a takovejch chlapskejch mouder... "Z mých cenných tělních tekutin už dostala dost." nebo "Schovám se pod klitoris, tam mě nenajde." či "Ta ženská je zvláštní. Rád bych jí vojel, ale taky bych jí dal přes hubu." Nemá cenu dál rozebírat! 90%

Memphiská kráska (1990)

Nenápadnej válečnej film, plnej hereckých kvalit mladej americkejch talentů... A vlastně na tom je celej film postavenej. V podstatě, když vám někdo předhodí před ksicht biják, víc jak z poloviny natočenej pouze v prostoru letadla, nemůže to rozhodnout nikdo jinej, než herci samotní. Na mě to celkem zapůsobilo! 65%

Lví srdce (1990)

Lionheart je další ze sbírky bijáků Van Damma s názvem "klenot". Tvrdá realita místních poměrů, špinavý kouty Ameriky, pouliční bitky a s nima pomaloučká cesta ke slávě a penězům... Celkem slušnej příběh, kterej umí v závěru i lehce zabrnkat na city. Opět, tak jak to ve vandamovkách bejvá, excelentní záporák Attila s respektem až do prdele... "Všichni vsadili na něj, vsadili na Attilu! VSADILI ŠPATNĚ!" 90%

Smrtící zatykač (1990)

Příkaz k popravě patří jednoznačně k tomu nejlepšímu co JCVD natočil! Ta atmosféra kriminálu je na takové úrovni, že vás vcucne za jeho brány a cítíte každej úder, každou bolest i průser, kterejch se točí nemálo ve všech koutech věznice. Nejen, že Jean má opět luxusní fyzickou formu, ale i brutálního nebezpečnýho hajzla proti sobě! Z Kilpatricka respekt přímo šlehá a určitě staví tohle parádní béčko na vyšší level! Pouze škoda, že Van Damma nepodpořil i Pomeje a nenadaboval ho, páč ten k němu seděl jak mísa na prdel. Každopádně je to pouze miniaturní vada na kráse! 85%