Tajemství smrti slečny Neznámé (2016)

Ty vole! Mazec! Tak ve mě po dlouhatánské době proudil strach jako prase a vyloženě jsem si i díky němu při tomhle poznávání slečny Neznámé liboval! Suprový herecký duo, skvělá stopáž, bomba nápad. "Zřejmě se nechtěli schovat, naopak to vypadá, že se chtěli z domu dostat ven....!" Panečku. V životě mě nahá nicnedělající ženská tolik neděsila jako Olwen. I tak se dá zahrát solidně role v extra bijáku! Pecka za 90%

Dokonalý únik (2009)

Svižnej dobrodružnej akčňák, kterej má i přes herce druhé kategorie kvality celkem solidní tempo, je napínavej a hlavně je se skvělou zápletkou a zvratem. Zahn a Olyphant za mě příjemný překvapení a palec nahoru i za nádhernou krajinku! I přes to se zřejmě radši na Honolulu nikdy nevypravím! Bbbrrrr. 75 %

V údolí Elah (2007)

Opravdu se divím, že Tommy Lee Jones za tenhle výkon nedostal sošku! To tak nějak vypovídá za všechno. Mrazivej, syrovej film při kterým je divák naplej co minutu a chce znát pravdu. A už jen skrz toto tajemství se stojí za to do údolí Elah vypravit a podívat! 80%

Sicario 2: Soldado (2018)

Nečekal jsem to! A to hlavně skrz moje zklamání z prvního dílu. Nicméně se to povedlo. Mrazivá atmosféra, skvělá hudba, výborný herecký výkony. Tady se mi projevilo, že Bluntová byla prostě navíc a že to šlo i bez ní! Brolin standartní, ale to co zas předvádí Del Toro, to je pomalinku pozvánka do Top desítky! Excelent! Závěr za mě naprosto geniální! Tleskám a jestli bude, těším se moc na trojku! 85%

Sicario: Nájemný vrah (2015)

Na rovinu říkám, že z prvního pokoukání jsem paf nebyl vůbec. Jediný velký pozitivum byla přítomnost Del Tora. Pak jsem si dal po vydání dvojku a byl jsem z ní celkem dost ohromenej. Proto jsem se musel vrátit zpět k počátku a dát si jedničku znovu. Dobře, teď mě to víc vtáhlo, děj mě bavil i okolní herci najednou byli herci... Jenže mě dvojka rozhodila natolik, že první "nájemný vrah" na ní prostě nemá! I přesto dávám ze tří na čtyři. Jinak Bluntová žádnej zázrak, ovšem Benicio famózní! Závěr na jednotku s hvězdou! 70%

Rozpoutané peklo (1997)

Tohle peklo zase takovým peklem nebylo. Filmek zachycenej v bedně mě celkem vcucl do děje a docela mě pobavil. Jistě, je zde spousty takových nesmyslů okolo lávy atd..., ale co?!... Je to film, né realita. Pro mě Brosnanovo celkem solidní představení. A jak já pořád dokola melu - "zlatý devadesátky", tak tady to taktéž funguje! 65%

Pat a Mat: Zimní radovánky (2018)

Na Patovi a Matovi se v podstatě nedá nikdy nic zkazit! To mluví za vše! A kino otce s dcerou je další pozitivní náboj k mému hodnocení! Bylo to krásný! 80%

Sestra (2018)

Vůbec to nebyla špatná duchařina, ovšem hrozně moc neoriginální! První půlka hororu byla daleko lepší, jak ta druhá a to by spíš mělo fungovat obráceně. Scénka v rakvi byla parádní, vlastně dění na hřbitově bylo asi to nejděsivější za celou hodinku a půl... Jak píšu neoriginální, sralo mě, že démon se v podstatě nějak neobtěžoval pohybovat a stále stál vzadu v záběru, nejlíp za hlavníma hrdinama, takže s přibývajícím časem filmu bylo čím dál jasnější - aha teď se asi máme leknout, pač kamera sjíždí za hlavu Farmigové a tam bude démon - jo bylo to tak... A za tři minuty stál démon zas za knězem. A za další za jeptiškou... atd.... atd... A dokolečka dokola! Mě to prostě pak už nebavilo a opravdu mě ta hlavní sviňa neděsila... Čekal jsem víc, ale každopádně ještě že tam hrál Frantík :D To jako zase jo. 55%

Predátor: Evoluce (2018)

Jako já nechci být sprostej a hnusnej, ale do PIČI!?! Predáor, kterej si zakládal na tom svým tajemnu, temné atmosféře, na napětí, na tom, že z něj měl divák respekt a strach, tak to je vše v prdeli!!! Blacku, ty ses posral??? Taková komedialní pičovina, plná nesmyslů a totálních kokotských neherců ti za to stála? Asi jo, každopádně tě pasovala do role tupce roku a tvůj "film" na propadák století!!! Když nepočítám Spartu, tak takhle dlouho jsem u bedny nebyl z něčeho zklamanej! Trapárna se vším všudy! Všechno je pryč! Tak jak mnozí vymezili pátou Willisovu Past jako neexistující z jedné z nejlepší akční série všech dob, tak tady to s přehledem udělám zase já Evoluci ze série Predátorů! S jednou z nejkultovnějších, nejznámějších a nejlepších postav filmového (nejen sci-fi) ráje by se takhle rozhodně nakládat nemělo! Vím Blacku, že je težký překousnout tvojí krátkou účast v jedničce, kdy se na tobě Predátor vyřádil jako na prvním, ovšem mstít se mu takhle?.... Katastrofa!!! 35%

Modré diamanty (2018)

Keana mám moc rád a v podstatě kusance s ním beru za jednoznačnou záruku kvality, proto nekoukám na hodnocení a hned pořizuju filmek a pouštím... No tady jsem se spálil, jako asi 600 lidí přede mnou na tomhle našem oblíbeným portálku... Skrz toho chlapíka z Libanonu bych možná tu známku dal vyšší, jenže jak to skvěle popsal kolega Bourec " To, že do filmu práskneš K.R., pár mrdaček a konec bez happy endu, ti dobrej film udělat nepomůže!!!"! A tak se nese i můj názor! No zas na druhou stranu, zabil jsem u jinejch pičovin daleko víc svýho života, než u téhle hodiny a třičtvrtě... 45%