Elvis (2022)

Tahle Elvisova muzika jde absolutně mimo mě a nezajímá mě to.... No jo, jenže to šly takhle kdysi i formule mimo mě a nějaký Rivalové mě totálně otevřeli oči. Takže proč se nepustit za novým dobrodružstvím a nepoznat tu doménu a hvězdnou stár... Hodně dobrý koření do tohoto bijáku se sype z kořenky s názvem "Hanks"! Tam je vždy zaručená kvalita, navíc si to Tomáš dává luxusně i coby vypravěč celýho fláku. Austin Butler nám naznačil celkem důrazně, že se ve filmovým světě rodí velkej talent a určitě o něm brzy zase uslyšíme. A závěr bijáku mě složil do kolen! Já u životopisný story vždy žeru autentický záběry, fotky, videa atd. a tady ten song skutečnýho Elvise stál fakt za to a posloužil dokonale jako bomba třešeň na dort! 80%

Blikající světla (2000)

Přišel mi takhle jednou balík. No, promotat ten tvrdej, nekompromisní, krví a nábojema provoňenej život, s prvkem zamyšlení, procitnutí a lítosti, zabalit to do jedný krabice, která nese název černý humor, přepáskovat, zalepit a oštítkovat popiskem "blikající světla", klidně mě kurva ten balík pošlete na mojí adresu i podruhé!!! 80%

Metráček (1971)

Takhle přesně voní ty zapařený tělocviky vracejíc nás tam zpátky! Ty vrzající parkety! To prknem obložený prostředí! Ty přehuštěný kamenný míče, který vám každým úderem na části vašeho těla připomínaly, že opravdu nespíte, že o sen se nejedná! Ty davy spolužáků skandujíc "naši do toho, nebojte se ničeho, jsou to jenom červy, patří do konzervy"! Tak tahle naše veškerá nostalgická vzpomínka, je přesně ten příběh o jedné nezastavitelné a nevzdávající se Jitce! 60%

Ztracené město (2022)

Tak tyhle tři hvězdy pálím asi hlavně za desetiminutovku luxus trejnra Piťáka a pak samozřejmě za pořád kurevsky rajcovní a přitažlivou sedmapadesátku Bullockovou! Tu žeru fakt dlouho a ona to tu dlouhou dobu samozřejmě ví, proto se kvůli mě vždy tak hodí do gala. Jinak ten biják je prostě pičovina! Radcliffa mě je upřímně líto, páč ten ať se snaží herecky sebevíc, nikdy si už neodpáře tu nálepku čaroděje a pochopitelně ho to bude vždy omezovat... Slabota a průměr. 50%

Souboj s rodinou (2019)

Zase se mi po dlouhé době zarejvaly a choulily chodidla do peřiny, stehna se mi třely o kusy povlečení a opět jsem měl vibrace na hrudi! Né, drahá po mě nelezla, i když se válela vedle.... Ale viděl jsem biják, kterej má prostě koule! To, že je točenej v novým kabátku a že má nějakej podklad skutečný story, to je velký plus, nicméně mě bere hlavně to, že se to i přes kurevsky přitažený pačesy umí prodat! A já jako zákazník fakt tohle kupuju! Díky! 90%

Jurský svět: Nadvláda (2022)

Za mě tohle jó! Že je příběh tuctovej a v podstatě pořád se opakující, to vem rohatej. Jde o to, že to dobře vypadá, je to plný akce, má to sympatickýho klaďáka a když ti k tomu dohodí i legendy z prvních dílů, tak to je přeci i pastva pro fanoušky Dinosvěta. Nebo tak to beru aspoň já. A to mi stačí! 75%

Flashdance (1983)

Mladá svářečka, která se stane tanečnicí... No do prdele! To je supr pohádka. Dnes směšný, nicméně třeba na mojí mámu to kdysi fakt fungovalo! Né, že by svářela, neměla na sváření čas! Ta už byla dávno hotová tanečnice. Vždyť tancovala kolem mě, že?! Takže jsem si tím projít pochopitelně musel. Navíc zde vznikly minimálně dva top songy, který jsou prostě kultovní. 60%

Špína Londýna (2002)

Jež, to jsem se spálil... Samozřejmě rozumím hloubce tématu, nicméně... No úplně jednoduše. Upoutávka i recenze supr, zbytek lacinost. Hrozná nuda! To napětí, který mělo ten biják táhnout tam prostě nebylo, nebo bylo poloviční... Zas na druhou stranu, vidět to před 20ti lety v době premiéry, možná bych volil pohled na film a hvězdy jinak!?! 60%

The Gray Man (2022)

Já jako milovník akčník fláků nedám samozřejmě špatný hodnocení! Úplně jednoduše... Pro tyhle filmy jsme v 80/90kách dejchali a pro ně jsme žili! Dnes jsme po těch cca 30ti letech už někde jinde, nicméně pořád nás za ručku drží ta stará známá holčina zvaná nostalgie a i když je to trochu v modernějším kabátku, nedovolí nám říct NE! Hrozně se mi líbilo složení soupeřů, páč Gosling i Evans supr rivalita. No a jestli ti k tomu ještě bonusově okolo tancuje rajcovní de Armas, je dílo dokonáno! 75%

Top Gun: Maverick (2022)

Fakt jsem nic nečekal, fakt jsem na tuhle projekci nespěchal a fakt se vše po přeletu téhle stíhačky v mým obýváku vyplatilo! Ten náběh do příběhu ze Scottovýho Top Guna byl famózní! Výběr herců taktéž sympatickej (Harris naprosto teda navíc a zbytečnej) no a co si budeme povídat, Cruise je pořád bourák a hlavně s přehledem pořád v klidu sám utáhne biják s jeho celou story! Fakt příjemný překvapení! PS: Connelly odpustím tuny make-upu na tlamě, páč je to furt neuvěřitelnej kus, ale Jennifer - marmeláda se maže na chleba, né na ksicht! 90%