Barbie a Diamantový zámek (2008)

V dětství sledují toto, v dospělosti romantické filmy a pak se diví, že svět je jiný.

Interstellar (2014)

Jako celej natěšenej mažu do kina. Abych pak hodinu čekal, než se začne něco dít a následně mě po zbytek filmu otravoval kousavý hlas v hlavě, že ta dějová spirála závěrečné gradace i se stříháním liníí je z Počátku převzatá snad i s časovými sekvencemi. Technicky skvělé dílo mí kazí vtíravý pocit, že to všechno je jen prvoplánovité zneužití, aby si všichni řekli: wow, no to je hustý Nolane!

Blade Runner (1982)

Pro mě srdeční záležitost. Naprosto neuvěřitelná atmosféra s úžasnými detaily v každém záběru. Hromadu scén mám stále před očima.

Vražedné pobřeží (1991) (seriál)

Nick Slaughter se stal trvalou součástí našich životů, každý víkend. Slyším první tóny znělky a okamžitě se to vrací, včetně Spidera. :D

Odpadlík (1992) (seriál)

Ta znělka! Reno na mašině. A k tomu Bobby šestizabiják. :-)

Pošta pro tebe (2005) (pořad)

Skoro nehodnotitelné. Nějaká cynická část mého nitra se posmívá. Že jednou také dospěji do věku, kdy na to budu fascinovaně zírat, nekontrolovatelný třas bude tančit mými končetinami a zvlhlé oči prozradí, jak hluboké emoce to ve mě zvedá. Ale možná si ty ztracený kamarády prostě vygooglím...

Top Gun (1986)

Je to PROPAGANDA!!! Ale miluji Tomcaty.

Nekonečný příběh (1984)

To hodnocení asi víc odpovídá nostalgii a dětské zamilovanosti do tohoto filmu, než jeho skutečné kvalitě. :-)

Časové pásmo bylo změněno