Válka policajtů (2004)

Celkem to jde, ale znechutily mi to ty nezvládnuté přestřelky. Působí hrozně hloupě.

Černé zrcadlo - Striking Vipers (2019) (epizoda)

Na tohle by stačilo max 15 minut. Tak jak je daná zápletka uchopena, žádný větší potenciál nemá.

John Wick 2 (2017) odpad!

Něco takhle absurdního se jen tak nevidí. Na to se dá snad koukat jen jako na komedii.

Vražda prvního stupně (1995)

Hezky vystavený film ze soudní síně, který dobře poslouží jako relax na dlouhý podzimní večer. #NEZÁVADNÉ

Bodyguard (2018) (seriál)

Není to zas až tak zábavné a počet nakoukaných minut v poměru k zážitku je příliš vysoký. Když tomu přičtu lacinou poplatnost době a šokující bezpáteřnost autorů, končím v polovině prvního dílu. #ZÁVADNÉ

Bright (2017)

Hlavní postavy jsou nesympatické, dialogy nezábavné, člověk si říká "proč se na to dívám" a pak to radši vypne.

Transformers: Poslední rytíř (2017) odpad!

Začátek je šokující. Merlin je představen jako opilec a podvodník, s Artušem bojuje afro-anglický rytíř velící bojové jednotce. Pak střih a stojí před vámi 4 záškoláci: 1 Mexičan, 1 Afroseveroameričan, 1 běloch a 1 hnědoch. Už jim tam chybí jen lesbická eskymačka....tak nakonec se objevila lesbická indiánka a všechny tam vykosila. To mi stačí. #ZÁVADNÉ

Šesterčata (2019)

Vcelku typická černošská komedie plná rasistických narážek. Což samo o sobě není až takový problém jako to, že to není vůbec sranda.

Strážci Galaxie Vol. 2 (2017)

Vizuálně pěkné, jinak slabota. Krom toho si fakt nepamatuju kdy jsem viděl film, ve kterém se Kurt Russel dožil konce. Dětem do 18 let bych to rozhodně nepouštěl neb poselství filmu je silně zaměřené proti otcům a pokrevní rodině vůbec. Výňatky z filmu: 1. Táta zabil mámu 2. Táta zničil své dceři zdraví, psychiku a život vůbec 3. Táta prodal dítě (tady, v tom tedy jede i pokrevní matka) 4. Pěstoun je lepší než pokrevní otec 5. Táta chce syna svést na zcestí. #ZÁVADNÉ

Predátor: Evoluce (2018)

Jej, to je ale predátorovina. Vědkyně co by mohla z fleku hrát v porno filmu anebo se přihlásit do Mortal Kombatu. Autista co je dalším krokem evoluce. Klimatická krize, která nás zahubí a přiláká mimozemšťany. To vymyslel asi nějakej volič strany Zelených. #ZÁVADNÉ