Kurýr (2002)

Naprosto průměrné a nic nepřinášející, ale oproti následujícím dílům se na to nechá koukat. To co přišlo potom je bouře odpadu.

Dobrá Voda (1982) (seriál) odpad!

A pak že zločiny minulého režimu neexistují. Ordinace v koňské zahradě dvacátého století.

Chalupáři (1975) (seriál)

Komentuji, ale nechávám bez hvězdičkování. Na svojí dobu to byl asi dobrý seriál, ale to já nedokážu posoudit. Já bych si při sledování nejraději podřezal žíly.

Rozpaky kuchaře Svatopluka (1984) (seriál) odpad!

Za tenhle seriál (stejně jako za spoustu dalších) by měl jít někdo do vězení. Jsem zde dokonce ochotný přistoupit na princip kolektivní vinny a pozavírat pro jistotu všechny zúčastněné.

Dark Matter (2015) (seriál) odpad!

Celé to začne záběr po záběru vykradeným úvodem SGU. Pak přijde intro ze Strážců vesmíru a pak už jede jen dlouhá přehlídka hovadin. Myslel jsem, že horší volovinu než Sharktopus v Syfy nevymyslí... tleskám, vážně tleskám, protože právě dosáhli nového dna, o kterém jsem ani já nevěděl, že existuje.

Sněžný drak (2013) (TV film) odpad!

Princezna Laura vyrůstá bez mozku. Její otec, postižený král, ji nadevše trolluje a proto ji chce za každou cenu prodat. Nikdo však neví, proč tak spěchá. Král na zámku uspořádá velký strom, na který přijede řada bagrů. Ale ten, kterého si vybere princezna, se panu králi nezamlouvá. Za vším totiž stojí debilní scénář...

Slzy slunce (2003) odpad!

Naprosto strašný scénář s ještě horším Brůkem Vylišem. On považuje za svojí morální povinnost zachraňovat nebohé Nigerijce, já zase udělení odpadu.

Vesnice (2004)

Za co 5 hvězd? 1* - Bryce Dallas Howard - skvěle se na ní kouká a postava Ivy je velice sympatická 2* - kamera - Roger Deakins je jedním z nejlepších kameramanů všech dob a pomalé táhlé záběry ve vesnici to jen potvrdily 3* - SOUNDTRACK - jeden z nejvíce se hodících soundtracků co jsem kdy slyšel, naprosto dokonale padne k tomuto filmu 4* - zbytek hereckého obsazení - Bryce si sice zaslouží jednu hvězdičku samostatně, ale ostatní jsou také skvělý. Obzvlášť pak Adrien Brody 5* - myšlenka - asi to nejdůležitější proč tenhle film vidět. A nejlépe několikrát, a pořádně se soustředit, ne sedět u bedny s miskou chipsů a pivem a doufat v lacinou zábavu. Ne ne, místo mozku z ledu kostku tady opravdu mít nestačí.

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)

Měním hodnocení na jednu hvězdičku - přeci jenom, byl to pro Novu lepší materiál než Ulice nebo Ordinace.