Labyrint: Útěk (2014)

Všetko by som zniesol. Len dej je príliš prekombynovaný a dialógy sú hkúpe, umelé, neprirodzené až to bolí!

Ruiny (2008)

Dobre, 4* je možno trochu vela na to aká je to v podstate hlúposť (vraždiaca réva, bojte sa všetci svojich záhradiek!), ale po klíšé - nudnom úvode prišlo celkom slušné psycho; sme uväznený na slnku s minimom jedla a vody, okolo nás krvilačný indiáni a (v nás) vraždiaca rastlina. Posledných 20 minút je neskutočne intenzívnych a tá blondýna je a) dobre napísaná postava b) fakt dobrá herečka. Šialenstvo!

Mrtvý vesmír: Po katastrofě (2011)

Príbeh neoriginálny. To sa dalo čakať, kvoli príbehu tu nie sme. Priblémom je animácia. Tá je vo flashbackových častiach perfektná (a inšpirovaná Danteho Infernom, na čo tvorcovia otverene upozorňujú), ale v tých spojovacích je otrasná a kazí dojem. Hra je samozrejme úplne iná káva, mali yb ste si ju vyskúšať!

28 dní poté (2002)

3 a pol * - kamera ma štvala ale scenár je super.

Spící agent (2015)

Podivné. Akčné scény zle zostrihané, príbeh príšerné klišé. Ale bavil som sa. Bolo to vtipné, plus civilné scény mali naozaj dušu a srdce. Tentoraz to nevyšlo, ale ďalší projekt scenáristu by mohla byť pecka. A čisto subjektívne si tú jazdu dám rád znovu.

Bláznovo zlato (2008)

Je to jednoduche, dvojrozmerné. Je to rozprávka. Nevadí. Hladal som ľahkú dobrodružnú komédiu, dostal som ľahkú dobrodružnú komédiu. Svoj účel to splnilo.

Herkules a Minotaurovo bludiště (1994) (TV film)

Aj na moje nízkeočakávania slabé. Mám rád Herkula, všeličo mu prepáčim ale postaviť film z retrospektív...to NIE!

Rychle a zběsile 7 (2015)

Wanovi viac sedia horory, aje keď aj tu sa snaží. Avšak nestačí to, dobre natočená rutinná akcia je nanič, ked scenár nič neponúkne. Jednié dve svetlé veci filmu: The rock a Rusell.

Gran Torino (2008)

Miestami trochu šablónovité ale inak veľmi silný film. A nie je to o rasizme. Je to o zodpovednosti.

Stáhni mě do pekla (2009)

Jediné čo mi vadilo, boli herci. Inak nápadité, príjemne gotické (ale akože..originál gotické, skoro to až pripomína "stredoveké mravoučné strašidelné príbehy") a správne odľahčené a zároveň desivé. Som spokojný. 4 a pol*