Bůh žehnej Americe (2011)

Sociálna kritika OK, inak je film trochu ťažkopádny. A málo zábavný. Avšak keby bol viacv zábavný bolo by to dosť ironické.

Stalo se (2008)

Pridlhé. Od polovice nevie kam to má smerovať. Dovtedy fajn. Mohool by to byť diel Krajných medzí, alebo Aktov X..nie celovečerák.

Hercules v podsvětí (1994) (TV film)

Ten pocit, keď B-čko má komplexnejšiu dejovú osnovu a nenápadnejší forshadowing než súčasné A-čka. Ale aj tak je to len B - trápne kostýmy, choreografiem dialógy...Bože, ako ja Sorba ako Herkula milujem.

Kung Fury (2015)

Film ktorý nemá zmysel hodnotiť lebo nie je o tom. Stačí ho vidieť.

Jupiter vychází (2015)

Hrozný omyl. Má to všetko čo mám rád, ale nefunguje to. Prepojenie s príbehom 0 bodov, emócie nulové, príbeh prepchatý. Jediné čo stojí za to sú efekty a Tatum. Inak je to hrozná nuda.

Kůň na balkóně (2012)

Dávam 4 *, ale len pre to, že film ma nakoniec dostal. Navyše téma autizmu je veľmi zaujímavá. To však nemení nič na tom, že je to absolutne priemerný rodinný film. Totálne klišé!

40 let panic (2005)

Perfektné. Chýbalo tomu len rýchlejšie tempo ale to mám za to, že sledujem predlžene verzie.

Sedmý syn (2014)

Žiadne budovanie napätia a postáv (tie veci len tak hlásia keď na ne dôjde reč). To je ten problém. Klišé je fajn ak je podané dobre, avšak toto bolo absolútne priemerné.