Kanca

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 19.11.2017  22:36

Kouzelné!!! 100%

• 9.10.2017  20:57

Čisté, jednoduché, krásné....85% PS: Doporučuji sledovat pouze se sklenkou vína v ruce. :)

• 9.10.2017  20:54
    Wind River (2017)

V podstatě jednoduchý, až trochu béčkový příběh (tedy pokud člověk vypustí, že se skutečně stal), který je ale excelentně natočený. Skvěle obsazené, geniálně jednoduché, smutné, mrazivé,....dlouho jsem si z kina neodnášela tak silný pocit z filmu! 100%

• 8.10.2017  17:50

Ja jsem tak trochu proti tem novym dotacenym dilum, pro me ma Star Wars zkratka sest dilu a zbytek uz je takova komercni omacka kolem. Nicmene nikdy mi to neda a stejne se na nový díl podivam a za ten epochalni konec si Rogue One nakonec ty ctyri hvezdy zaslouzi. Doslova me to zvedlo z gauce. :) 85%

• 31.5.2017  16:16
    Love Story (1970)

Love Story jsem viděla už hodně dávno a nějak jsem ho úplně vypustila. Ale teď jsem na něj zase narazila a musím říct, že je pořád strašně krásnej a úžasnej!!!! Nevyrostla jsem z něj....100%

• 24.5.2017  07:48

Baby Groot boží, ale jinak hodně průměrná podívaná....až moc prvoplánových vtipů!

• 18.4.2017  17:31
    Sedmilhářky (TV seriál) (2017)

Za mě naprosto geniální seriálový počin! 100%

• 20.2.2017  12:44
    Bohéma (TV seriál) (2017)

Kdyby český prvorepublikový film nebyl mým koníček už od střední školy, asi by se mi Bohéma líbila víc, protože má spád a je dramatická. Nicméně některé fiktivní postavy a fiktivní události mi na tom šíleně vadí a srážejí tak moje nadšení, které jsem ještě před uvedením seriálu měla. Nejvíce mi asi vadí postava Lilly Králové, ve které se prolínají osudy hned tří našich nejvýraznějších prvorepublikových hereček (Baarová, Mandlová, Gollová) a tudíž na mě působí tak trochu absurdně. Naopak strašně se mi líbí výkon Vladimíra Javorského jako Vlasty Buriana a silně mě zasáhl příběh Anny Letenské. I přesto za mě bohužel obyčejný průměr. 55%

• 20.1.2017  15:22
    La La Land (2016)

Musim rict, ze me La La Land prijemne prekvapil, bylo to takovy mily a roztomily a Gosling se Stone jako par porad bavi. 85%

• 12.1.2017  21:40

Neurazi, nenadchne...jen to prostredi je bozi :) 50%

• 12.1.2017  21:33

Predem musim rict, ze jsem hru nikdy nehrala a ani jsem ji vlastne neznala, ale z kina jsem odchazela vazne spokojena. Melo to napad, melo to akci a melo to spad, o hereckych vykonech nemluve (jako Fasbender dobry, ale na Marion zkratka nema), takze za me si to ty ctyri hvezdy zaslouzi. 80%

• 12.11.2016  23:24

To nejlepsi, co nam rok 2016 nabidnul! Fascinujici zivotni pribeh a skvele filmove zpracovani. Bylo tam vsechno, nic nechybelo, nic neprebejvalo. Ja jsem spokojena...a emocionalne uplne vyrizena :) 100%

• 27.10.2016  16:22

Ja to vedela! Vedela jsem, ze Doctor Strange v podani Benedicta Cumberbatche bude neco...a taky ze byl! I presto, ze jsem si trosku prisla jako, kdyz koukam na Inception, Matrix a Batman begins zaroven, zachoval si Strange svoji originalitu. Za me snad nejlepsi Marvelak! 100%

• 18.8.2016  17:52

100% ....velka srdcovka!

• 15.4.2016  18:42

Šla jsem na to s pocitem, že to nebude dobrý. Všude možně jsem rozhlašovala, že není možný, aby Ben Affleck hrál Batmana tak, aby to nepůsobilo jako parodie. A nakonec musím říct, že jsem odcházela překvapeně spokojená a natěšená na pokračování. Affleck to zvládnul!, i když ty jeho basetí oči mi v masce netopýra pořád trochu vadí, ale bavil mě mnohem víc než Henry Cavill jako Superman. Největší šťávu celému filmu ale dodával Jesse Eisenberg jako Lex Luthor. Takže ano, čtyři hvězdy si to určitě zaslouží. 80% PS: Christian Bale je ale jen jeden!

• 7.2.2016  22:26
    Room (2015)

Pro mě jasný Oscarový vítěz! 95%

• 13.11.2015  18:58

Jedno auto, jedna postava a 85 minut plných emocí může začít. V jednoduchosti je síla a Locke toto rčení jenom potvrzuje. Tom Hardy to zkrátka zvládnul. Celý tento film vlastně stojí na jeho hereckém výkonu a ten byl zkrátka geniální. Každý výraz, každá grimasa, každé slovo tak nějak dávalo smysl a já s ním naplno prožívala jeho životní krizi. Hardy tu opět potvrzuje, že je to zkrátka jeden z nejvýraznějších herců současnosti. 90%

• 21.9.2015  16:35
    Little Boy (2015)

Film o čisté dětské lásce k otci- nejlepšímu příteli, který musel narukovat a jít do války, a velké touze dostat ho zpátky domů k rodině. Tak krásný a čistý film jsem strašně dlouho neviděla. Little Boy mě už na začátku dostal a dojímal mě až do samého konce. 100% a PS: Ten, kdo si myslí, že v tom byla nějaká náboženská propaganda, tak by si to měl asi pustit ještě jednou. Možná ten film nepochopil.

• 13.9.2015  10:18

Vzpominky na detstvi...100% :)

• 3.8.2015  11:48
    John Wick (2014)

Udělat z krvelačného vraždění umělecké dílo je opravdu umění! :) Samozřejmě tomu dopomohl i skvělý soundtrack a možná i kus černého humoru, ironie a sarkasmu, který jsem z filmu cítila. Super! Představa hotelu Continental, jakožto neutrálního nevraždícího místa, a tzv. převozníka, kterému se platí zlatými mincemi, mě fakt bavila! 80%

• 3.8.2015  11:41
    Bojovník (2015)

Už když jsem na Bojovníka šla, neubránila jsem se menšímu srovnávání s Warriorem, kterého zbožňuju. A teď musím říct, že Bojovník Warriora překonal. Stejně tak Gyllenhaal Hardyho. Doufám, že si Gyllenhaal vyboxuje alespoň nějakou tu nominaci, protože jeho výkon byl naprosto úžasný a uvěřitelný. Obdivuju, jak na sobě asi musel zamakat, aby ve filmu vypadal tak, jak vypadal. 95%

• 1.6.2015  10:32
    Domek z karet (TV seriál) (2013)

100%

• 24.5.2015  20:41
    Zodiac (2007)

Ten pocit, když se na film díváte v noci sami s přítelem na opuštěné chatě a on má pořád potřebu otevírat okno :)....78%

• 24.5.2015  20:38
    Pohádkář (2014)

Já teda to nízké hodnocení moc nechápu. Za mě to byl jeden z těch povedenějších českých filmů. Zápletka - dobrý, zpracování - super, obsazení - ušlo (u mě teda jednoznačně vede Matěj Hádek). 80%

• 21.5.2015  16:41

Šílená jízda plná neuvěřitelných záběrů se skvělým hereckým obsazením. Toma Hardyho považuju za jednoho z nejlepších herců současnosti především kvůli jeho přirozenosti, která z něj čiší snad v každé jeho roli, a i jako Mad Max byl opět naprosto uvěřitelný. Ještě víc jsem ale byla nadšená z Charlize Theron, která byla jako Furiosa naprosto úžasná. Takže i přesto, že jsem tam postrádala nějaký hlubší příběh, jsem nakonec dost spokojená. 90%

• 14.4.2015  17:16

Ani národnost, ani náboženství, ani francouzský nacionalismus, nic není této komedii svaté....Hodně povedené. 85%

• 29.3.2015  23:38
    Zmizelá (2014)

Cetla jsem knizku, dvakrat videla film a porad jsem stejne nadsena, ne-li nadsenejsi. 100%

• 29.3.2015  20:00

Moc povedený thriller ze soudního prostředí s hvězdným obsazením. Krásná a opět skvělá Sandra Bullock, úžasný Matthew McConaughey ve své první velké roli, neuvěřitelně uvěřitelný a otravný Kevin Spacey a mnoho dalších. Rozhodně stojí za to vidět. 85%

• 22.3.2015  12:03
    Sharknado 2 (TV film) (2014)

Hahaha....Trochu zdrogovanej Steve z BH90210 a anorektická Tara Reid se snaží zachránit New York před žraločím tornádem. Film, kterej si pustíte, když máte v sobě víc jak tři flašky vína a chcete si pustit něco hodně vtipnýho. Nevěřim tomu, že tohle někdo myslel vážně. Jedna číčovina střídá druhou, a když už si myslíte, že nic horšího se tam nemůže objevit, tak tornádem přiletí Steve na osedlaným žralokovi a požádá svou jednorukou Taru o druhou ruku prstýnkem, kterej sundá z její ukousnutý ruky, kterou právě vytáhl z žraločího chřtánu. Kdyby to bylo točený jako parodie, tak dám snad pět hvězd za tu srandu, ale jelikož to bylo myšlený vážně, tak nemůžu jinak. 0%! PS: Po další party se ale možná mrknu na jedničku i trojku. :))

• 26.2.2015  12:04

Tohle je pro mě pravý Oscarový vítěz! 95%