Black Panther: Wakanda nechť žije (2022)

Je hrozně těžký natočit Black Panthera bez Black Panthera, ale tady se to povedlo…a moc! 85% A PS: Ta hudba!…Ta mě hodně bavila!

Bohéma (2017) (seriál)

Kdyby český prvorepublikový film nebyl mým koníček už od střední školy, asi by se mi Bohéma líbila víc, protože má spád a je dramatická. Nicméně některé fiktivní postavy a fiktivní události mi na tom šíleně vadí a srážejí tak moje nadšení, které jsem ještě před uvedením seriálu měla. Nejvíce mi asi vadí postava Lilly Králové, ve které se prolínají osudy hned tří našich nejvýraznějších prvorepublikových hereček (Baarová, Mandlová, Gollová) a tudíž na mě působí tak trochu absurdně. Naopak strašně se mi líbí výkon Vladimíra Javorského jako Vlasty Buriana a silně mě zasáhl příběh Anny Letenské. I přesto za mě bohužel obyčejný průměr. 55%

Sedmilhářky (2017) (seriál)

Za mě naprosto geniální seriálový počin! 100%

Strážci Galaxie Vol. 2 (2017)

Baby Groot boží, ale jinak hodně průměrná podívaná....až moc prvoplánových vtipů!

Víno nás spojuje (2017)

Čisté, jednoduché, krásné....85% PS: Doporučuji sledovat pouze se sklenkou vína v ruce. :)

Wind River (2017)

V podstatě jednoduchý, až trochu béčkový příběh (tedy pokud člověk vypustí, že se skutečně stal), který je ale excelentně natočený. Skvěle obsazené, geniálně jednoduché, smutné, mrazivé,....dlouho jsem si z kina neodnášela tak silný pocit z filmu! 100%

Assassin’s Creed (2016)

Predem musim rict, ze jsem hru nikdy nehrala a ani jsem ji vlastne neznala, ale z kina jsem odchazela vazne spokojena. Melo to napad, melo to akci a melo to spad, o hereckych vykonech nemluve (jako Fasbender dobry, ale na Marion zkratka nema), takze za me si to ty ctyri hvezdy zaslouzi. 80%

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Šla jsem na to s pocitem, že to nebude dobrý. Všude možně jsem rozhlašovala, že není možný, aby Ben Affleck hrál Batmana tak, aby to nepůsobilo jako parodie. A nakonec musím říct, že jsem odcházela překvapeně spokojená a natěšená na pokračování. Affleck to zvládnul!, i když ty jeho basetí oči mi v masce netopýra pořád trochu vadí, ale bavil mě mnohem víc než Henry Cavill jako Superman. Největší šťávu celému filmu ale dodával Jesse Eisenberg jako Lex Luthor. Takže ano, čtyři hvězdy si to určitě zaslouží. 80% PS: Christian Bale je ale jen jeden!

Café society (2016)

Neurazi, nenadchne...jen to prostredi je bozi :) 50%