Corro da te (2022)

Nevidel som FR originál, preto neviem porovnať, ale herečka v hlavnej úlohe ma uhranula, za čo dávam o * viac, než by som chcel :)

Věčně mladá (2015)

Zoberte Pozemšťana, do hlavnej úlohy obsaďte herečku s neskutočným sexepílom, spravte z toho pohodovú romantiku a máte parádny filmík. Na môj vkus až príliš sladké, ale inak super.

John Oliver: Co týden dal a vzal (2014) (pořad)

Nepolitické témy sú fajn, ale tie politické smrdia jeho zaujatosťou a ľavičiarstvom, že sa na to nedá pozerať. Škoda.

A Snow Globe Christmas (2013) (TV film)

Rodinný film, ktorý sa dá zvládnuť až do konca (popri inej činnosti) a aj na hlavnú predstaviteľku sa dalo pozerať.

Počátek (2010)

Celkom kvalitný snímok s novou myšlienkou avšak film obsahuje pasáže, ktoré tam nemuseli byť prípadne ktoré nemuseli tak naťahovať. O postavách sa tam veľa nedozviete a celé sa to vlastne točí okolo pár akčných záberoch (nechcem spoilerovať). Pokiaľ sledujete len filmy z USA, tak to musí byť super zážitok. Inak... je to príjemný film, no nič extra...

Avatar (2009)

Vizuálna bomba, príbeh však celý snímok mierne ťahá k zemi.

Bruno (2009)

Bod za rozhovor s rodičmi (ďalej som sa nedostal :)

Dům loutek (2009) (seriál)

Zaujímavé na tomto seriáli nie je ani tak samotný dej jednotlivých epizód, ktoré sú v podstate náhodné akčné príbehy ale skôr ich úvod a záver ktoré tomu dodávajú tú správnu šťavu a ten hlavný dôvod, prečo sa na ten seriál pozerať aj ďalej. Ako keď jete pečené kura s exotickým korením - je to stále len kura, no to korenie pridáva jedinečnú chuť, ktorá odlišuje ostatné kurence od tohto jednoho :))

G. I. Joe (2009)

Taká "Rýchla rota" pre mládež :)

Poslouchej (2009)

Za ten kukuč hl. predstaviteľky musím dať 1* navyše než som pôvodne plánoval :)