Requiem za sen (2000)

Velmi náročná podívaná, která je opravdovou ukázkou toho co může být každý z nás kdyby...Ukazuje jednoduchost a naivitu se kterou my lidé k lékům a jiným návykovým látkám přistupujeme.Často si myslíme, že my jsme ti kteří ovladáme, opak je ovšem pravdou.Tento film mě natolik šokoval a přitahoval, že jsem si jej pustila několikrát.Je to už dlouho co jsem ho naposledy viděla, ale stále cítím tu bolest a údiv který ve mě vyvolal.A tento pocit ve mě navždy zůstane.

Rychle a zběsile 5 (2011)

Neviděla jsem ani 1,2,3,4.Začala jsem až od 5 a musím říct, že na doporučení.Tudíž jsem čekala opravdu dobrou akci.V prvních momentech při loupeži ve vlaku a pak následovném leteckém pohledu na Rio jsem si říkala"kurňa co budu dělat, jestli to tak bude pokračovat, tak musím dát aspoň osm, ikdyž toliko hvězd tu ani není.Pak se situace na plátně malinko uklidnila a držela mě, ikdyž s trošku přihlouplými dialogy, stále v pozoru.Nakonec jsem se začala i trochu nudit a pak nastal zvrat.Opravdu parádní tempo a super scény až do konce.Pokud bych to měla hodnotit jako žena, musela bych i přes místy nudu a hloupé dialogy za namakou podívanou, obvzláště pak kulturu pro ženské oči - díky dvěma úžasným černochům, dát dvacet.Sledovat jejich těla bylo místy až náročné.Takže čtyři zasloužené, ale kdyby to bylo ve 3D, dala bych i dvacet.

Los ojos de Julia (2010)

Lehce strhující příběh, který není uměle gradován.Režisér nás parádně navádí na vraha a v momentě kdy si říkáte "seru na to už vím kdo to je" Vám bere karty z rukou.Julia je poctivě opravdová a i parádní kamera nahrává k napínavé atmosféře.Konec je opravdu nepředvídatelný, což zvláště já oceňuji.Kdo čeká americký horor bude zklamán.Dala bych i více, ale nějak nemůžu překousnout drobné chyby, např.malou sousedovic holku, která se najednou, nějak dostala do domu a pokouší se zachránit cizí ženskou.....I TAK OVŠEM PARÁDNÍ PODÍVANÁ!

Obhájce (2011)

Joooooo, to je teda věcička!Dávám čtyři ale spíše je to čtyři a půl.Nedokážu přesně určit proč film s tématikou, která byla a je často filmována dokonce i v seriálech, mě takto uchvátil, ale to prostě tak.Typická špína advokacie a práva o které jsme snad všichni slyšeli a mnozí i pocítili na vlastní kůži.

Hačikó - příběh psa (2009)

Film jsem viděla před dvěma dny a stále nemám slov.Takovou láskou a oddaností může v dnešním světě milovat jen pes.Opravdu velmi dojemný film, nevtíravý a nijak nepřitažený.Hlavní roli zde má Akitka, která je opravdu nádherná.Moje poděkování patří uživateli "Hakha".Bez něj bych asi na tento film normálně nenatrefila.Takže dík za nádherný prožitek.

Klub rváčů (1999)

Jeden z velice rozporuplných filmů.Jednomu se bude líbit šíleně a druhý usne v půlce.Doporučuji tedy koukat se sami, aby Vás přísedící neotravoval jako mě ten můj.Šíleně jsem se těšila na Nortona a on opravdu nezklamal.Jeho nádherná IKEA vize života dostala opravdu jinou fazonu.

Zodiac (2007)

Nepředvídatelný, dobrá zápletka, trošku zdlouhavý.Udělala jsem z prvopočátku velkou chybu a ta se mi stala osudnou.Pustila jsem si to v originále jak mívám ve zvyku a dalo mi opravdu místy práci pochytit některé důležité dialogy.Dlouho po jeho zhlédnutí jsem si nebyla jistá kolik mu dám.A myslím že tři jsou opravdu zasloužené.

Krvavý diamant (2006)

Dala bych plný počet, ale dialogy byly chudé.Škoda!Vynikající kamera.

Elitní jednotka 2: Vnitřní nepřítel (2010)

A pak že naše politika je špatná!Kam se hrabem na Brazilskou....Malinko mě mrzelo, že je málo záběrů do domů obyčejných lidí, jejich pohled na věc, když třeba taxikář veze klienta a toho z vozu vytáhnou a brutálně zmlátí, nebo děti hrající si fotbal a vrtulník nad nimi......Prostě film pro zamyšlení nad tím jestli vůbec existuje dobrá vláda a politika bez korupce a násilí.

Matrix Revolutions (2003)

Bohužel jsem začala až od posledního dílu v domnění, že smysl mi nějak dojde.........Nakonec asi po 15 min. jsem se musela vrátit na start a pustit si dva předchozí díly.Tak tedy - jedná se o trilogii, kde akčnost a spád má sestupnou tendenci.V tomto díle je příliš mnoho keců a vysvětlovaček, které pokud předchozí díly nevidíte jsou Vám stejně na prd a pokud je vidíte jen Vás naštvou.Jediný světlý moment byl souboj Nea a Smithe.ŚKODA.

Ovládací panel
7. nej uživatel Ázerbájdžán