hiding

okres Brno

3 body

<< předchozí 1 2 3
    • 19.12.2019  03:14

V porovnání s aktuálně novou trilogii je to masterpeace! :D

• 13.2.2018  19:24
    Coco (2017)

Naprosto dokonalé a úchvatné! Při příchodu do kina by mě ani nenapadlo, že ve mě může tento snímek takto nadchnout a vyvolat tak krásné emoce. Nejlepší animák za hodně hodně dlouhou dobu! 95%

• 15.12.2017  00:58

Lidi, to vám vážně stačí tak málo? To vám vážně stačí, když je to barevný a jsou tam vtipy? To jste ochotni kvůli tomu zapomenout na tu akci, která v tom filmu v podstatě žádná není, a pokud jo, tak je natočená vážně špatně? Jste ochotni přivřít oči nad všemi těmi plot holy, co ve filmu jsou? Nad tím, že je to všechno zbytečné? Že je tam Hulk úplně zbytečně a jenom proto, aby tam byl? (Vzpomeňte si na bitvu o Asgard, udělal to úplný nic.) Na to, že celý příběh je i na komiksovku až jednoduše lineární? Tohle všechno jste ochotni přehlédnout jenom kvůli trochu barvičkám a humoru? To je dnešní společnost opravdu tak jednoduchá? 40%.

• 28.8.2017  15:36
    Houdini (TV film) (2014)

Film jsme si vskutku užil. Z mého postu jakožto kouzelníka to byla opravdová lahůdka. Film byl v součtu obou dílu poměrně dlouhý, ale držel si své tempo. Bavil jsem se od začátku do konce. Některé únikové scény byli natočeny tak dobře, že musím přiznat, že jsem se o Houdiniho bál i skrz to, že to byl jen film, což mi umožnilo si opravdu prožít jeho úniky a pochopit tehdejší publikum. Ovšem něco, prostě něco...něco mi tam chybělo. I přesto, že jsem si v průběhu filmu k Houdinimu vztah vytvořil(zásluhou bravurního podání od Adriena Brodyho) - bál jsem se při jeho únicích, soucítil s ním při jeho těžkostech a úžíval si s ním chvíle radosti mi ke konci bylo vlastně jedno, že zemřel. Jakoby se ke konci všechno napětí vytratilo. Abych se přiznal, tak slzička na konci, a nebo alespoň minimální zájem o hlavní postavu v konci příběhu, bylo pravděpodobně to málo co mi scházelo k dokonalosti a k tomu abych mohl nadělit pět hvězd. Jinak to byla ale pořádná jízda, film jsme si užil a doporučil bych jej ho všem zhlédnout. 80%.

• 15.3.2017  17:35

Nemyslím si, že si to zaslouží být 36 nejlepším filmem, ale výborné to vskutku bylo. 87%

• 25.12.2016  20:03
    Prorok (2014)

Co se týče hodnocení jsem někdy, dalo by se říci, nenáročný. Donutil mě film o něčem přemýšlet. Předal nějakou myšlenku? Byl jiný, než většina filmů? Ano = 5* 95%.

• 23.12.2016  23:57

Nejlepší novodobý animák. I když ke konci se mi zdálo, že už to s těmi zvraty trochu přehánějí. Každopádně smutné je, že do děje a smysluplnosti postav je to možná nejlepší film, který jsem v roce 2016 viděl. RIP2016! 90%

• 21.11.2016  00:13

Vlastně ani nevím, proč jsem si z toho tak moc sedl na prdel. Jen vím, že jsem hltal každý záběr, bavil se, po odchodu z kina jsem nejenže nelitoval svých peněz, ale zvažoval i možnost zajít na film podruhé, a odcházel i s takovým tím pocitem, že mi film i možná něco dal, něco málo o čem můžu přemýšlet, což jsem tedy z Marvelovky nikdy neměl. Otázkou je, zdali je to skrze to, že byl film perfektně udělaný, nebo moji citlivost na kouzla a magii, ale byl jsem zcela očarován. 90%

• 23.8.2016  07:39
    Kick-Ass (2010)

Je to parádní blbost. :)

• 4.6.2016  21:25
    Code 8 (2016)

Zajímavý snímeček. Svižný, zajímavý. Ovšem ničím extrémně nepřekvapující. Jako reklama pro investory ovšem vynikající.

• 20.5.2015  15:27

Někteří kritizovali, že je v tomto snímku Hitler ztvárněn moc lidsky. Já si naopak myslím, že je to dobře, že mu byla vnuknuta tvář člověka. Tím nechci tvrdit, že to nebyla zrůda, spíš si jen cením toho, že nepůsobil jako ultimátní záporák z komiksovek, na kterých prostě není nic dobrého. Myslím si, že hlavní postava, Traudl Junge, to v jedné části filmu popsala velice dobře, když řekla: "V soukromí dokáže být tak starostlivý, ale pak začne říkat tak brutální věci." Tento film mi dal i tak trochu druhý pohled na určitou problematiku. Což je podle mě dobře a myslím si, že by takových filmů mohlo vznikat více. Také jsem si velice vážil toho, že film byl z Německé produkce, takže se tam pochopitelně mluvilo německy. Vždy totiž hrozně trpím, když u historických filmů musím poslouchat nacisty mluvit anglicky. 85%

• 19.5.2015  15:14
    Takešiho hrad (TV pořad) (1986)

Fûun! Takeshi Jô.

• 1.5.2015  23:59

Měli by do Avengers naverbovat Magneta, ten by si s Ultronem poradil jiným způsobem než slavní Avengers. To by byl krátký a velice zajímavý boj a mohlo by to skončit po deseti minutách. Nemusel by z toho být 140 minutový film a já bych mohl strávit první máj jiným způsobem.40%.

• 13.4.2015  22:34
    V Bruggách (2008)

V Brugách je prostě brilantní film. Hlavně co se týče scénáře a není divu, že vyhrál Oscara za nejlepší scénář, protože něco takového si 3,85 Kg těžkého zlatého chlapíka opravdu zaslouží. 93,5% . Spoiler: Nebýt toho vykecávání Kena s Rayem, po té co spadne z věže, tak bych klidně mohl prohlásit, že dávám i 99%. Byla to scéna, která tomu filmu prostě ubírala na vážnosti a mě dosti zklamala. Dá se říct, že i zkazila zážitek z filmu. Každopádně tak i tak dávám jasných pět hvězd. P.S. Nedívejte se na trailer, dokud nezhlédnete film. Já jsem se na tento snímek podíval čistě náhodou, a byl jsem rád, že jsem se na trailer podíval až později, zde na ČSFD. Trailer toho podle mého opravdu hodně vyspoileruje. A může zkazit zážitek z filmu.

• 16.3.2015  18:51
    Fanoušci (2009)

Taková pařba ve Vegas se Star Wars fanoušky.

• 25.8.2014  15:14

Nemám ponětí co to sakra mělo být, ale bavil jsem se. 80%.

• 23.7.2014  00:46
    Iron Man 3 (2013)

Tak tohle byl opravdu hodně špatný film, který si opravdu nezaslouží 81%. Za mě 20%.

• 26.6.2014  21:22

Nějak tomu něco chybělo.

• 25.5.2014  12:22

Komentář obsahuje SPOLIERY k filmu. X-MEN budoucí minulost(Taky vím to zní tak vtipně?) Je v celku dobrý film. Ne, kecám je to super film. Měl bych jen pár výhrad které jsem moc nepochopil. Například: Proč museli osvobodit Magneta? Pokud jsem to správně pochopil tak Wolwerinuv úkol byl ten, že nemá dopustit toho, aby se lidé zmocnili Mystique. Ne? Tak k čemu potřebovali Magneta? Prostě by Wolwerine přišel za quicksilverem proběhl by celej svět chytil Mystique. Odběhli by s ní někam pryč a hotovo. Další věc co mi vrtá hlavou: V normálním světě(nebo jak tomu mám říct), prostě bez zásahu Wolwerina. Před tím než se Wolwerine dostal do minulosti se přece taky musel Magneto dostat z toho vězení? Jinak by tam byli přece pořád zavřený. A proč Magneta prostě nezabijí? Pokud by Američani přišli na to kdo zabil Kennedyho tak mi neříkejte, že by nebyl odsouzen k trestu smrti, ale jen by ho zavřeli. A poslední věc. Days of the future past se nádherně povedlo během dvou hodin zničit veškeré ostatní filmy o X-Menech. Takže jsou v podstatě zbytečné. Alespoň, že když už zničili všechny ostatní fiilmy tak to alespoň udělali dobře. A já se v kině bavil. Za mě: 87%. (Kino, 3D Dabing)

• 16.3.2014  16:57

Všem se to hrozně líbí. Já jsme trpěl. Hrůza. 20% .

• 4.3.2014  18:30
    Aningaaq (2013)

Pěkný doplněk k filmu.

• 4.3.2014  18:25
    Revival (2013)

Na film jsme zašel 3.3.2014 do Lucerny v rámci brněnského filmového festivalu(Cinema Mundi). Sál byl téměř vyprodaný. (Což i tak není nic moc, ti z vás co vědí jak je Lucerna velká pochopí.) A před začátkem filmu jsme se cítil trochu trapně, s kamarádem jsme tam byli jediní studenti, potom 4 dospělý( vážně jsem to počítal) a pak samý důchodci. Každopádně, když film začal, přestal jsme na to myslet a začal jsem si užívat film. Popravdě dějová stránka nebyla nic moc, ale humoru bylo dost. A ani nevíte, jak se mi ulevilo, když jsem zjistil, že nebudou zpívat Česky. Na český film opravdu dobré, líbilo se mi, že tam byli části, kdy jsem se smál já, a jiné kdy se smál zbytek publika(důchodci, alespoň jsme věděl co mi bude připadat vtipné za 50 let.) Za humor bych dal klidně i 5 hvězd, protože to jsme od filmu očekával, a také jsem to dostal. Ale ten děj a všeobecně zbytek nebyl nic moc. Celkově? 83%.

• 4.3.2014  18:09
    Hon (2012)

Tento film je jeden z nejlepších dramat, který jsme měl to štěstí(?) vidět. 95%

• 1.3.2014  10:31
    Kandidát (2013)

77%.

• 1.3.2014  10:29
    Gravitace (2013)

Co se týče příběhu tak nic moc. A co se týče efektů, tak se nedivím že na nich pracovali tak dlouho. Dostal jsem co jsem chtěl. A to je dobře. Ve 3D opravdový zážitek. Ale k 5 hvězdám něco scházelo. 80%.

• 27.2.2014  20:37

Důkaz toho, že české kinematografie ještě není úplně v koncích. Když nevíš co natočit, natoč příběh podle pravdy. Staré a ohrané, ale zaručené. Není co vytknout tedy až na jednu věc. Následující část komentáře obsahuje spoilery. Proč film začíná tím, že vidíme záběr ,,kmotra´´ jak dostává kulkou do břicha? To přeci kazí úplně celý film. Ne? Možná proto aby se někdo nebál, že ,,zlo´´ nebude potrestáno. Vážně nevím a asi to pro mě nadále zůstane záhadou. Budu ale hodný a chybu přehlédnu. a filmu nadělím 87%.

• 24.2.2014  15:27

Celkem velká blbost, ale co tento film zachránilo od odpadu? Občasný vtip, a konec který mě docela překvapil 40%.

• 19.1.2014  20:05

Vzhledem k tomu, že se edná v podstatě o sestřih z předchozích dílů. Nevidím důvod proč hodnotit hůř než samotný seriál. Třeba pro mě je to super když jsme nevyděl všechny díly. A chápu, že pro stálého fanouška to nebude nic nového, ale i tak může být zajímavé připomenout si top 41 scének za 20 let. Ne? 99%.

• 12.1.2014  11:56
    Odložené případy (TV seriál) (2003)

Pro mě jedna z nejlepších detektivek. 80%.

• 12.1.2014  10:49

Film, pro který si Ben Stiller najme svoje vlastní studio a ujme se režie a hlavní role? To zní velmi zvláštně, ale funguje to. Film je velmi dobře natočen. Takovým zvlaštím, zajímavým, nerealným způsobem. Nádherně se přelínají části reálně a smyšlěné, do toho nějaký ten vtípěk a Ben Stiller, a krásně to do sebe zapadá. Zárověň se, ale musíte na ten film dívat trochu s nadhledem. Jinak si ho asi neužijete tak jako já. Zvláštní jen, že se od 28.12 celkové hodnocení nezmněnilo. Stále se drží na skvělých 85%. Doporučuji nečíst popisek videa a nesledocat trailery ať si můžete tento snímek užít na 100%. já dávám 98%.

<< předchozí 1 2 3