Dlouhá cesta (2004) (seriál)

Vždy jsem se těšil na nový díl. Jen škoda, že pobyli v Česku tak krátce (no ono jak se to vezme že? :D U hranic pobyli kluci asi trochu déle).

Vratné lahve (2007)

Pan Svěrák to je "pan herec" a vratné lahve jsou prostě skvělé. Film ze života, který má naprosto vystihující děj. A pan Svěrák tam hraje prostě skvěle.

Dvanáct do tuctu 2 (2005)

Lepší než jednička to rozhodně není... Dokonce si troufám říct, že jí to nesahá ani po kolena... Prostě už je to jen o tom, že nějací rodiče mají 12 dětí, a tak se zábava už celkem vytrácí...

Dvanáct do tuctu (2003)

Steve Martin je dle mě docela průměrný komik a herec. Takže jeho komediální role nejsou nic extra, ale nejsou ani hrozné. jednoduše, ujde to. A tento film je přesně o tom. Pobaví ale ničím víc nezaujme.

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Další nesmrtelný seriál, který bude v televizi ještě dlouho. Bohužel kvalita šla dolů a série od série to bylo horší a horší. Opakující se vtípky potom už přemohla jenom katastrofální změna hlavní postavy.. Průměr.

Dům voskových figurín (2005)

Jediná vážně dobrá scéna byla, když Paris projela hlavou ta tyč a nezanechala na sobě ani kousek mozku na důkaz, že ho Paris nemá. Ale tím to tak haslo. Jo, pobavil jsem se u toho, ale..vážně mi nikdy nesedl horor "parta mladých lidí", většinou je z toho nudné klišé.

Dům u jezera (2006)

I přesto, že to je klasika, asi to nikdy nevydržím dodívat do konce..

Duch (1990)

Přestože nemám rád uječenou Whoopi Goldberg a vyloženě nesnáším klukovsky ošklivou, antisexy neherečku Demi Moore, tak mám pro Ducha slabost. Na tehdejší dobu měl film hodně silný příběh a slušné triky. Patrick Swayze je ten správný typ rošťáka-sympaťáka.

Drž hubu! (2003)

Toto je výborný film, jako už dlouho ne. Jistá záruka prodloužení života, protože se budete smát od začátku, až do konce. Gérard Depardieu dokonale ztvárnil blbce a Jean Reno záporáka, který ve skutečnosti žádným záporákem není. Na tuto francouzskou komedii se vždy rád podívám.

Drtivá porážka (2008) (pořad)

I když je to neustále dokola, jednou za čas neuškodí si to pustit a zasmát se některým krkolomným pádům.