• Pohádka

Mezi námi děvčaty (2003)

Ach... doby, kdy měla ještě Lindsay Lohan nosní přepážku v celku, byly krásné. Za prvé se jí líp dýchalo a za druhé to vypadalo, že z ní někdy bude opravdová herečka.

Rafťáci (2006)

Viz můj komentář u Snowborďáků. Ten samý film, akorát v létě.

Snowboarďáci (2004)

Je to už pěkná řádka let, co jsem to viděla. Takže už si akorát pamatuju, jak se tam dva panicové... no snaží přijít o panictví s prvním, koho potkaj. Takže příběh asi nic moc. Ale tenkrát to byl boom, byl to hit a smála jsem se u toho. Ale na druhou stranu, bylo mi čtrnáct...

Kick-Ass (2010)

Čekala jsem nějakou dětskou komedii, tohle rozhodně ne. Komiksák s neuvěřitelnou myšlenkou. Což je dost vzácnost protože většinou tenhle typ filmů má myšlenku... no žádnou. Co kdyby byl každý trochu jako Nářez (tohle překládat fakt nemuseli)?

Seznamte se, Joe Black (1998)

Dřív jsem měla tenhle film moc ráda. Teď jsem se na něj koukla, po dlouhý době a... cože? Tohle má dvě a půl hodiny? Proč??? Chápejme, na tomhle snímku není nic špatnýho (Brad Pitt lízající burákové máslo je až skoro na Oscara), ale tak nějak jsem se pořád musela koukat, kdy už to proboha skončí.

Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)

Hm... dost dobrý. Akorát už Marvel trochu začíná unavovat tím, jak si prostě oživí toho, kdo je zrovna potřeba. 'Sakra... ten Coulson by se nám fakt hodil, ale tak trochu jsme mu nechali probodnout srdce... no nevadí, však jsme v komiksu, oživíme ho. Bucky tak trochu vypadnul uprostřed ledový pouště z jedoucího vlaku do nekončící propasti, ale my ho ještě potřebujem... no to nevadí, zachráníme ho, přiděláme mu kovovou ruku a zmrazíme ho na šedesát let...' Už to začíná být trochu únavný. Ale každopádně má druhý Captain dobrý spád, přítomnost mu jenom svědčí. A oko diváka, hlavně toho mužského, určitě nezůstane suché při někdy trochu více detailnějším záběru na vrtící se vdovu. Ta ženská tomu dává náboj. Na závěr ještě trochu pokárání. Je možný, že mi to uniklo, protože jsem se v kině docela soustředila na to, abych se nesoustředila na rozhovor probíhající přímo za mnou, ale nějak jsem uplně nepochopila zápletku (což nevadí, protože o tu stejně nikomu nejde, žejo) a to, co jsem pochopila, bylo pouze čerpání vědomostí z prvního dílu.

Temný případ (2014) (seriál)

Díky, pro dnešek už bylo deprese dost.

Báječný svět shopaholiků (2009)

Opět jeden z filmů, jehož konec člověk ví už po prvních pěti minutách. Hlavní postava je ale tak neskutečně roztomilá, že se vyšvihla na 2*.

Apokalypsa v Hollywoodu (2013)

Ale jo. Parodie je to dobrá. Ale působí to, jako by herci neměli scénář a prostě plácali, co je napadne, přičemž ve smlouvě mají, že padesát procent jejich proslovu musí obsahovat označení pro pohlavní orgány. Opravdu jsem se pobavila při Channingu Tatumovi jako sexuálním otroku.