• Krátkometrážní

The Talisman (2008)

Kdyby to bylo trochu lépe propracované, tak by z toho možná byl i fajn celovečerák. :-)

Zaražený vítr (2008) (amatérský film) odpad!

Přidávám se k dalším, které zajímá, kdo to sem sakra přidává .. ?

Božský Evan (2007)

Mně něco říkalo, ať se na to pokračování nedívám.. Steve Carell je sice určitě skvělý komik, nicméně to tuhle"komedii" nezachránilo. Božský Bruce s Jimem Carreym byl parádní, tady bylo pár světlých momentů, ale nic víc, nic míň.

Chainsaw Maid (2007)

Scéna s kávou je bezkonkurenčně nejlepší. :D

Man and Whale (2007)

Pěkná animace i příběh, ale přece jen poněkud krátké, škoda. :-)

Naruto: Šippúden (2007) (seriál)

Odvážnější (a hezčí) Naruto s vynikajícím soundtrackem, který mě dokázal upoutat k obrazovce na dlouhé hodiny. Pomalu se začínáme dozvídat souvislosti, mnoho postav překvapilo a jednoduše se blížíme se do finále. Čím dál více se nemohu zbavit dojmu, že Kishimoto měl vše dopředu detailně připravené. Škoda jen fillerových dílů, které byly občasně tak moc stupidní, že se mi otvírala kudla v kapse (viz filler s Guren: "domov je tam, kde na tebe lidé myslí"- fajn, brala bych to, kdyby se to neopakovalo v jednom díle snad stokrát). V podstatě se jedná o pozitivně nabité anime, které není určeno jen pro mrňata (i když ho vysílali, tuším, na Jetixu). Naruto mi hodně dal a myslím, že délkou a současně kvalitou se nevyrovná (prozatím) žádnému jinému anime. Viděno 2x, podruhé naštěstí již bez fillerů.

Skins (2007) (seriál)

Zkouknula jsem zatím jen první sérii, ale i přesto z tohoto seriálu nejsem tak nadšená jako ostatní..Hoult mi tu přijde naprosto odpudivý (skoro by se dalo říct, že se mi rolí zde dost zprotivil) a z ostatních herců mi není sympatický snad nikdo. Většina dílů se neskutečně táhne za účelem rozebrání života jednotlivých charakterů, a to je právě další věc, která mi vadí. Možná mě Skins nijak zvlášť nezaujali také z důvodu, že již nejsem teenager, proto nemám pro seriály tohoto typu pochopení.. :-)

Vesmírná samota (2007)

Nechápu zdejší nižší hodnocení. Mě osobně Vesmírná samota chytla za srdce. Závěr byl prostě výborný. Animace byla sice jednoduchá, ale jak se říká, v jednoduchosti je krása.