• Krátkometrážní

Vím, kdo mě zabil (2007)

Čekala jsem, že to bude lepší.. Ale bylo to akorát tak nechutné (upadávající končetiny mě fakt neberou) a plné nesrovnalostí. Dokoukala jsem to jen kvůli Lindsay, ale už to nechci v životě vidět.

Death Note - Zápisník smrti (2006) (seriál)

Varování pro ostatní - komentář bude obsahovat SPOILERY. Death note - mé víceméně první anime, které mě zaujalo nejen svým příběhem, ale také úžasným soundtrackem (Yoshihisa Hirano and Hideki Taniuchi). Všech sedmatřicet dílů jsem dokázala zhlédnout během dvou dnů, nedokázala jsem odejít. Zajímalo mě, kdo je ten tajemný L?! V okamžiku, kdy byla jeho totožnost odhalena, jsem s nadšením sledovala, jak se bude vyšetřování vyvíjet dál. Postavu L jako geniálního detektiva jsem již od začátku milovala, ovšem na Lighta Yagamiho se můj názor v průběhu anime neustále měnil. Ano, chtěl pro svět spravedlnost..ovšem i za cenu smrti nevinných lidí - kupříkladu L, po jehož smrti přichází na scénu Near, další geniální sirotek z Watariho sirotčince, který dovede vyšetřování až do samotného konce a Lighta, neboli Kiru, fikaným způsobem usvědčí. V tomto okamžiku mi bylo Lighta až líto, to musím přiznat. :-) Je škoda, že posledních několik dílů už šlo s úrovní dolů, a to hlavně díky smrti L, novým majitelům zápisníků a táhlejšímu ději.

Flynn Carsen 2: Návrat do dolů krále Šalamouna (2006) (TV film)

Zajímavé. První díl mě ničím nezaujal a vyloženě mě nudil, že jsem se na něj musela podívat nadvakrát. Nyní jsem měla dojem, že se ani nedívám na pokračování toho samého Flynna Carsena. Ostatní uživatelé zřejmě zůstali s hodnocením na stejné úrovni jako u prvního dílu, u mě je to naopak. Mnohé určitě učinila i změna režiséra na mého oblíbeného Jonathana Frakese. Slabší 4 *.

Mickeyho klubík (2006) (seriál) odpad!

Ta animace je příšerná a každý díl pitomý jak necky. :( Nemohu si pomoct.

No Time for Nuts (2006)

Super kraťas věnovaný mé nejoblíbenější postavičce z Ice age. :-)

Pidihajzlík (2006) odpad!

Já humoru těchto komedií asi vážně nerozumím.. :-(

Eric Prydz: Call on Me (2005) (hudební videoklip)

1 hvězda za ten chytlavý song, ale ke klipu se radši snad ani vyjadřovat nechci.

Eva (2005)

Z těch efektů se mi dělalo zle.

La leyenda del espantapájaros (2005)

V prvních minutách mi La Leyenda del espantapájaros připomněla tento počin (taktéž z roku 2005): The End. Animace velmi sympatická, příběh smutný, ale opět odkrývá jednu ze špatných lidských vlastností.